Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 31 mar 2015, 12:25
olga_xxx, ja też :105: To chyba przesilenie wiosenne tak działa.
X_x

przez Aurelitka 31 mar 2015, 13:53
u mnie dziś znośnie, nie macałam się, ale przewiało mnie konkretnie i wczoraj i dziś, staram się brać wszystko na spokojnie, że wszystko się wyjaśni i będe zdrowa,
ale mój mózg i google chyba jakoś przestawiły się na wyszukiwanie chorób bo wpisałam w google grafika hasło aflatoksyny, bo muszę zrobić prezentację do szkoły a wyskoczył mi rak przełyku.....
bojacadusza, Witaj w gronie węzłów chłonnych :D

-- 31 mar 2015, 14:29 --

jeszcze mnie przewiało od soboty ciągle non stop mnie przewiewa, chodze ubrana jak na lato, i bolą mnie pachy, ja to się wykończę :why:

przez Mili89 31 mar 2015, 16:32
ehh ja dzis tez nie za bardzo sie czuje- chyba rozklada mnie przeziebienie...gardlo drapie, boli glowa i nos robi sie zatkany... najgorsze, ze nawet nie wiem co moge wziac biorac Setaloft... wzielam rutinoscorbin... pozniej zjem troche czosnku :( boje sie, ze bez antybiotyku sie nie obejdzie....:((

Cora dalej nic nie chce jesc...nie wiem co mam robic, bo ogolnie zachowuje sie jak zdrowa- biega smieje sie- rozpiera Ja energia i wogole nie wyglada na chora, ale 4ty dzien juz nic nie je oprocz monte :/ dalam Jej taka zmiksowana zupke myslalam, ze chociaz to zje-ale nic :/ w nocy meczy Ja jeszcze kaszel... daje Jej ziolowe syropki, bo dopiero co skonczyla brac antybiotyk... juz nie wiem co to moze byc ://
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olga_xxx 31 mar 2015, 16:43
Pawelt napisał(a):olga_xxx, ja też :105: To chyba przesilenie wiosenne tak działa.

U mnie to chyba strach przed jutrzejszą onkologią, w ogóle miałam dzisiaj rwać zęba i nie poszłam, przełożyłam wizytę bo taką czuje niemoc, wszystko mnie dzisiaj przerasta, WSZYSTKO ! nawet mycie okien, w domu rozpierdziel na maksa a ja nie mam siły posprzątac, siedzę i nie robię nic, najlepiej ;/

Mili ja myślę, że córeczka wraca do zdrowia, a że jest wymęczona chorobą to i apetyt nie ten, spokojnie :*

przez bojacadusza 31 mar 2015, 17:14
Tez mi sie wydaje, ze corka zdrowa jest skoro ma energie. Tez mało jadlam jak bylam mała;) Jestesmy chorzy i nasi bliscy nie powinni cierpiec z tego tytułu, nie mozemy przenosić na nich hipochondrii.
Ja mam dziś wolne - caly dzien nic nie robie, odpoczywam, wezel sie zmniejszył, ale czuje osłabienie organizmu. Oczywiscie sie spocilam w nocy, ale zazylam co nieco przed snem, zeby wyrzucić z siebie ewentualna chorobe. Szyja dalej pobolewa, miesnie i stawy też - jestem w nowej pracy dopiero czwarty tydzien i dają się we znaki wszelakie przeciągi, podnoszenie ciężkich rzeczy, praca na najwyższych obrotach przez 8h... Mam nadzieje, ze to tylko to.

przez Aurelitka 31 mar 2015, 17:41
bojacadusza, to na pewno wszystko w porządku, u mnie te węzły dwa na szyi raz już są małe raz znowu się zwiększają, już sama nie wiem , tylko ja jeszcze mam chore zatoki więc może od tego

przez Mili89 31 mar 2015, 17:41
tylko, ze ona zawsze duzo jadla a teraz nawet czekolady nie chce zjesc, ani banana a zawsze wcina baaardzo duzo... teraz jak cos zje to wypluwa mowi, ze jej sie przylepia do gardla...

przez Agusiab1 31 mar 2015, 18:11
"D@ri@nk@" można priv :)

przez bojacadusza 31 mar 2015, 18:54
Mili, bez paniki. Nie jestem doswiadczona w wychowywaniu dzieci, ale wiem po sobie, ze wciskanie jedzenia nic nie da - jeśli nie bedzie jadła przez kolejne dwa dni, mozecie sie udać do pediatry, ktory pewnie przepisze jakiś suplement diety. Moim zdaniem jak młoda czuje sie dobrze i na nic się nie skarży, to zaraz zgłodnieje i poprosi o coś. Poczekaj, bez nerwów, na pewno nie umrze i ciężko nie zachoruje przez te kilka dni;)

przez Mili89 31 mar 2015, 18:57
boli ja brzuszek i placze, ze chce do doktora...a po chwili znow sie bawi... brala antybiotyk bez oslony, bo tu nie daja do antybiotykow, a z Polski probiotyk przyszedl dopiero dzis :( moze to przez to ?

przez olga_xxx 31 mar 2015, 19:13
Mili na pewno !!! Od czwartku biorę antybiotyk bez osłony - bo mi się skończył, więc stwierdziłam a co mi tam będzie. Sama się dziwie, że jestem taka stara, a taka głupia. Mam totalną rewolucję żółądkową, odstawiłam całkiem antybiotyk nic nie jem od 2 dni, tylko mięta i siemię..

przez Aurelitka 31 mar 2015, 20:23
a mi jest dzisiaj po prostu strasznie przykro, że mam 21 lat a już czuję się jakbym umierała, powinnam teraz cieszyć się zyciem, bo kiedy jak nie teraz, powinnam wychodzić na imprezy, nie przejmować się niczym, myśleć o przyszłości, pracy,a przede wszystkim powinnam już dawno skończyć się umartwiać, macać, kontrolować, bo zeby nagle od języka miec tyle chorób to niedorzeczne, wszyscy mi mówili, że z tym językiem sobie wymyślam, ze to fizjologicznie mi się odciskaja zęby od krzywego zgryzu, ale ja dalej uparcie wierzyłam sobie i teraz mam, węzły, pieprzyki i inne takie.

przez Pawelt 31 mar 2015, 20:46
Aurelitka, ja mam 34 ;/ W maju kończę... Ty masz jeszcze mnóstwo czasu na cieszenie się życiem :] Boże jak ja chciałbym mieć 21 lat teraz....
X_x

przez bojacadusza 31 mar 2015, 20:54
Wiem o czym mówicie, sama mam 23 - zawsze znajomi się ze mnie smiali, bo cały czas wymyślałam coraz to nowe choroby. Nawet jak byłam w liceum na wycieczce szkolnej to brałam ze sobą tony leków;) Kazdy mi mowi, ze zachowuje sie jak 80-latka. Zamiast życ pełnią zycia, bez stresu, to czarne mysli zaprzątaja moją glowe. Jak jeden problem znika, czy to natury zdrowotnej czy też innej, to pojawia się kolejny i tak od kilku lat.

Sortuj wg