Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez psychidae 29 maja 2014, 21:44
Jak najbardziej rodzinny może jej włączyć eutyrox - kwestia dobrania dawki i doświadczenia, to nie jest jakaś wiedza tajemna, a przypadek przypadkowi nie równy, każdy jest inny i każdy mógłby miec problem
Tak naprawdę teraz na wszystko są wytyczne

W hashimoto najpierw masz nadczynność potem przechodzi w niedoczynność
psychidae

przez nervuska81 30 maja 2014, 14:25
Ja tak mialam, najpierw wlasnie nadczynnosc, a potem hormony spadaly i zrobila sie niedoczynnosc.

przez boberator 30 maja 2014, 20:23
A ja dla odmiany wkrętka z przeziębieniem, bo czuję się chory, mam 37 stopni (internety głoszą, że to niby normalna temperatura po południu) i czuję więcej, niż zazwyczaj flegmy w gardle. Nie będę w siebie z byle powodu pakować ibupromu, czy innego dziadostwa, zrobiłbym sobie mleko z miodem, to ku*wa miód jest cukrem prostym = nie godzi się z moją paranoją grzybiczą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nadiee 30 maja 2014, 21:02
boberator, to zrób ciepłą (ale nie gorącą)wodę z miodem i cytryną! :D no a mleko z czosnek (jak go wyciśniesz czy pokroisz, odstaw na 15 minut i dopiero potem zalej ciepłym mlekiem). miód to mimo wszystko nie cukier biały, jest zdrowy, a przecież nie zjesz całego słoika :D
Wszystko mnie boli. Gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie. Edward Stachura

przez lony 31 maja 2014, 01:56
Jestem właśnie przeziębiona, najgorsza faza już za mną, ale co ja się naprzeżywałam w trakcie tych dni... Że mi się przerodzi w zapalenie opon mózgowych, dostanę zapalenia płuc albo coś jeszcze gorszego. Co chwila mierzyłam temperaturę, jak miałam 37 stopni to już zaczynałam się nakręcać. Wprawdzie jeszcze nie jestem do końca zdrowa, ale najgorszy strach już mi minął. A też się nafaszerowałam czosnkiem, miodem i cytrynką ;)
Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

przez ewela20 31 maja 2014, 20:48
Duszę się !!!! Nerwica mnie opanowała !!!
Ziewanie MASAKRA
:why:

przez nadiee 31 maja 2014, 22:42
A ja dla odmiany mam zmartwienie pt. "nie podobam się sobie". Nerwica też daje o sobie znać, ale w mniejszym stopniu. Znacznie mniejszym.
Wszystko mnie boli. Gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie. Edward Stachura

przez barbieturan 01 cze 2014, 06:55
silny bol prawej nerki. No tak, kamica nerkowa
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez nervuska81 01 cze 2014, 09:27
A mnie od wczoraj boli nad lewą piersią. ból jest dziwny, pojawia się raz na 5-6 minut, i trwa kilka sekund, nie jest silny ale dokuczliwy. jak myslicie nerwoból czy serce? oczywiscie juz mam shize :( myslalam ze w nocy mi przejdzie jak sie wyspie, ale niestety jest nadal.

przez pimpek82 01 cze 2014, 10:08
nervuska81, to nerwobole.,tez je mam od czasu do czasu,a kiedyś miałam je dzien w dzien.

A ja mam takie pytanko?

Będę miała robiony rezonans glowy z kontrastem.naczytalam sie,ze ludzie dostają w trakcie podania uczulenia.ja miałam przygodę,ze wstrząsem anafilaktycznym po penicyline i boje sie reakcji organizmu.chciałam sie tez dowiedzieć jakie to uczucie jak go podają?pisza,ze jakis metaliczny posmak,robi sie gorąco.

przez nervuska81 01 cze 2014, 10:17
ja mialam rezonans niedawno ale bez kontrastu, bo podobno do rezonansu glowy kontrastu nie potrzeba, ale to juz chyba zalezy od schorzenia jakie chce sie wykryc, aczkolwiek czytalam ze kontrast daje sie wtedy gdy np podczas rezonansu bez kontrastu cos wykryja i wtedy lekarz wykonujacy rezonans decyduje o podaniu kontrastu, ale niewiem ile w tym prawdy to sa informacje z neta. ja na skierowaniu nie mialam wpisanego kontrastu i zrobili mi bez. kontrast to podobno niemile uczucie ale tez tylko czytalam o tym.
ja tez mialam wstrzas anafilaktyczny po penicelinie jako dziecko. niewiem czy jest to przeciwwskazaniem do kontrastu, ale zawsze warto zapytac lekarza i przed rezonansem poinformowac o tym ze sie taki wstrzas mialo. wiem natomiast od lekarza, ze np przy hashimoto nie mozna podawac kontrastu bo jest na bazie jodu czy cos takiego, ja mam hashimoto wiec kontrastu musze unikac.

przez pimpek82 01 cze 2014, 12:23
Kurczę właśnie sie boje tego kontastu.najwyzej nie wyraże zgody na podanie,tylko z drugiej strony z tym kontrastem lepiej widać. Nie wiem co mam robić.

przez nervuska81 01 cze 2014, 12:33
a z jakiego powodu bedziesz miec ten rezonans?

przez pimpek82 01 cze 2014, 13:05
Pani neurolog powiedziała,ze daje mi skierowanie na rezonans,żebym sie uspokoiła,ze to wszystko jest na tle psychicznym(pijane zawroty,ciagle napiecie w głowie itd.).przebadala mnie neurologiczne i wszystkie odruchy były ok.no ale jak to nerwicowcy wkręcam sobie,ze moze cos tAm jest,ale bez kontarstu tez rezonans jest dokładny.

Sortuj wg