Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez myszka1984 05 mar 2014, 14:25
Boże jak jutro mi usg piersi wyjdzie dobrze to chyba się narodzę jeszcze raz ...tak się boję :(

przez nerwa 05 mar 2014, 14:29
Ja dzisiaj mam stracha przed epilepsja! :( Bo tak jakos wszystko mnie razi i tak dziwnie w glowie. Nie wiem, pewnie tak nie macie, ale czasem jak tak miga swiatlo to tez tak dziwnie w glowie czuje, wiec sie boje :(((( chociaz to juz od lat tak mam a nigdy zadnego ataku nie mialam, ale kto to wie? :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez aga9115 05 mar 2014, 14:33
Nerwa, ogólnie mogotanie światła nie jest dobre dla naszego mózgu. Też mam dziwne uczucie, jak mi miga światło, a epilepsji nie mam ;)

Ja jestem dzisiaj na etapie raka kości piszczelowej, strasznie boli mnie łydka od kolana, nie wiem może to kolejny objaw zaawansowanej ciąży? ;) strach się bać, mózg rozjebany.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellwe 05 mar 2014, 14:38
myszka1984, wyjdzie dobrze, na pewno. Trzymam kciuki mocno!:) Nie bój się i daj znać. Ja sama się wybieram w przyszłym miesiącu, bo mnie kasa ogranicza i mąż mnie zabije, jeśli zrobię kolejne płatne badanie.

nerwa, mi też często kręci się w głowie i mam mroczki. Myślę, że to zwyczajne napięcie nerwowe i zbyt duża ilość czasu przed komputerem.

aga9115, kochana, masz co nosić. Maleństwo trochę waży, więc nic dziwnego, że Ci nogi nie wytrzymują:)

Mam dziś dzień pocieszania wszystkich. Zawsze tak mam kiedy benzo działa;)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez myszka1984 05 mar 2014, 14:41
Ellwe, dziekuje :) na mnie mąż tez już się wydziera, ile kasy poszło na tych lekarzy ostatnimi czasy ..... wczoraj mi nawet powiedział ze ja chyba chce usłyszeć ze mam raka :(

przez Ellwe 05 mar 2014, 14:43
wczoraj mi nawet powiedział ze ja chyba chce usłyszeć ze mam raka :(

Wiem, ja też to kilka razy słyszałam:/

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 05 mar 2014, 14:45
no wlasnie, mi mama mowila, ze tez tak ma, jak jedzie samochodem i drzewa migaja (tzn. swiatlo miedzy drzewami) to az jej sie mozg wywraca, ale tez nikgdy ataku zadnego nie miala, wiec troche sie pocieszam, ze moze to tak dziwnie jest, a ze my z hi[pchondria to zaraz lęk dochodzi i wszystko 10 razy gorsze sie wydaje.

Ellwe, zebysmy sie tak caly czas czuly jak po bezno!! :) Ja ostatnio przypomnialam sobie (dawne) czasy jak tak sie dobrze czulam i niczym nie przejmowalam :) az chcialo sie zyc!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez aga9115 05 mar 2014, 14:49
Nerwa, mi się nawet dzisiaj sniły te czasy :) i jestem ciekawa kiedy do nich powrócę i nie będę sobie zaśmiecała głowy pierdołami.

A co do wiadomości, że ma się raka, to ja czasami też mam wrażenie, że póki tego nie usłyszę, to będę go szukała. Masakra.

przez nerwa 05 mar 2014, 14:52
Wiecie co, ja to sie czasem boje, bo jest cos takiego jak samospelniajaca sie przepowiednia, i jak czlowiek mysli ciagle ze cos mu dolega, to po latach faktycznie moze se to przypałętać :-/

-- 05 mar 2014, 13:52 --

aga9115, mi tez jakos niedawno sie snily! I wiesz co, w takim super nastroju rano wstalam :)

przez Ellwe 05 mar 2014, 14:54
Najlepiej to się czułam, po kolonoskopii, jak mnie naćpali tym wszystkim i szłam sobie przez miasto taka zchillowana :mrgreen:

nerwa, Ludzie na mnie zawsze jak na wariatkę patrzą (no i mają rację), bo przecież jest tyle chorób, które mają identyczne objawy a ja nie myslę o innych tylko od razu o raku :bezradny:

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Miro 05 mar 2014, 14:56
Luki_Nerwusik, Dokładnie, to spojrzenie może oznaczać tylko jedno :D
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez aga9115 05 mar 2014, 15:05
Ellwe, ja też się czuję jak wariatka wśród tych "normalnych" ;)

Nerwa, ja też dzisiaj wstałam świetnym nastroju :) a co do tej samospełniającej się przepowiedni, to podobno dobra myśl jest 1000x silniejsza niż ta zła :D także myślę, że mam jeszcze parę lat zanim się ogarnę xD

przez Kakunia 123 05 mar 2014, 16:24
JA pierdolca dostanę ...wchodze na jedną stronę ; ''Szewińska ma raka", ''Honey chorowała na raka''...na fejsie jedna dziewczyna buczy , że cytologia bardzo zła i rak....ja się wykończę znów wkrętkę będę miała niezłą;/;/;/ A mnie też szyjka boli i mam bóle w podbrzuszu ...ja się od neta odciąć musze totalnie chyba;/ Jeszcze mam dziś kłucia dosłownie od stóp do głowy !!!! Niektóre mocne inne jeszcze znośne..koło serca najgorsze;/ Nie mówiać o tym że cały czas niepokój czuje i gulę w gardle....Ranos ię obudziłam z bólem głowy i katarem ach no tak i z bólem gardła ...kurwejszyn nooo...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez aga9115 05 mar 2014, 16:41
Kakunia z tego co piszesz to masz objawy nerwicy. Też mam często kłucia w klatce piersiowej. A co do wszędobylskich raków to wiem, co czujesz, też bym miała wkręty (w sumie już mam xD). Pewnie razem już mamy pierdolca :D

Sortuj wg