Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: [WARSZAWA]

Wiadomości w tym temacie: 1216

Strona 29 z 87  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 87  Następna strona

Reklama

Autor

[WARSZAWA]

Re: WARSZAWA
Post 23 cze 2009, 21:38 
bunny, czy Ty bierzesz jakieś leki ? czy co bo bardzo upierdliwa jesteś i nie za bardzo kojarzysz już chyba,wogóle to już chyba 3 raz się powtarzasz !

"o calej reszcie owszem mozesz pitolic choc zwykla przyzwoitoscia jest podanie skad posiadasz te informacje i -jak juz bylo wczesniej powiedziane-opisanie konkretow bo to calkiem nie fair"

PODAłAM JUż PRZECIEż! CZYTAJ UWAżNIE MOJE POSTY!

Po co Ci adresy ? Przecież CP ci podobno pomogło ? :shock:

[WARSZAWA]
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 23 cze 2009, 21:41 

Od: 18 gru 2008, 15:57
Ester, a moje pytanie? Wiesz coś?

______
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent

Post 23 cze 2009, 21:44 
isj napisał(a):
Ester, a wypowiesz się na temat leczenia na oddziale dziennym w III klinice nerwic czy czego tam w IPiN-ie, bo najprawdopodobniej trafię tam w przyszłym miesiącu? Orientujesz się w temacie?

A Ty też na oddział do psychiatryka się pchasz ?
Aż tak z Tobą żle ?

Tam jest zupełnie inna terapia niż na Dolnej.Inny wogóle program terapeutyczny i wogóle.
Różne są opinie o tym oddziale. Ja się nie wypowiem bo zaraz się przyczepi taka druga "bunny" i bedzie tu wypisywać mi o cudownym uzdrowieniu itp.

Post 23 cze 2009, 21:56 

Nie jest ze mną aż tak źle, ale będę miał przerwę spora w indywidualnej, a nie probowalem grupowej, więc się skuszę, na pewno nie zaszkodzi. Napisz mi wszystko co wiesz, dobrego i złego oraz o programie. Ja w ramach indywidualnej dodam tylko, że mam poznawczo-behawioralną.

______
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Post 23 cze 2009, 22:30 
ExModerator

Od: 01 gru 2008, 18:15
isj napisał(a):
bunny napisał(a):
hejtujesz ludzi
Dopuszczalną formą jest także "hejterzysz" ;)
ale hejtujesz ladniej brzmi prosz pana :mrgreen:
ESTER napisał(a):
bunny, czy Ty bierzesz jakieś leki ? czy co bo bardzo upierdliwa jesteś i nie za bardzo kojarzysz już chyba,wogóle to już chyba 3 raz się powtarzasz !
nie nie biore lekow
nie wiem czy zauwazylas ale wszystko co tutaj do ciebie pisze jest kontrreakcja na twoje slowa
wiec jesli sie powtorzylam (?) to dlatego ze w jakis sposob powtorzylas sie ty
ESTER napisał(a):
"o calej reszcie owszem mozesz pitolic choc zwykla przyzwoitoscia jest podanie skad posiadasz te informacje i -jak juz bylo wczesniej powiedziane-opisanie konkretow bo to calkiem nie fair"

PODAłAM JUż PRZECIEż! CZYTAJ UWAżNIE MOJE POSTY!
staram sie naprawde :mrgreen: ale nadal nie wiem skad wiesz o 'niecnych praktykach' w cp po ktorych laduje sie w kaftanie (dlatego pytalam: od pacjentow? od kolezanki?) a konkretnych sytuacji tez sobie nie przypominam :?
ESTER napisał(a):
co Ci adresy ? Przecież CP ci podobno pomogło ? :shock:
nie zamierzam z nich korzystac (w kazdym razie nie z powodu fs) jestem jedynie ciekawa co wg ciebie jest ok to wszystko wiec nie krepuj sie
o cudownym uzdrowieniu nigdzie nie pisalam :lol:

______
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.

Post 23 cze 2009, 22:42 
isj a to zależy jakie masz rozpoznanie.Bo może warto by było ciągnąć jednak tą PB.
W IPN jest terapia autorska pewnej pani dr.która tam pracuje i jest ordynatorką oddziału dziennego.To terapia integracyjna,ale powtarzam autorska czyli niepowtarzalna,dla mnie dziwna szczerze mówiąc.Niektórzy są zadowoleni, ale to indywidualna sprawa.Zależy czego Ty oczekujesz.Są tacy których pewna "maniera" psychoterapeutów IPN-owskich poprostu wkur.....a.

Post 23 cze 2009, 22:46 

Nie pociągnę P-B, bo nie spotkam się z terapeutką od 7 lipca do 17 sierpnia, w tym czasie mam właśnie trafić na Sobieskiego. Ja chcę poznać problemy innych ludzi, trochę z nimi pogadać, zrelaksować się. Są też podobno rozmowy indywidualne. Nie mam rozpoznania. Ja mam najprawdopodobniej mieszane zaburzenia lękowe na tle urazy po śmierci przyjaciela. Nie oczekuje cudu, ale małego kroku na drodze do wyzdrowienia :smile:

______

Post 23 cze 2009, 23:00 
bunny, kochana :lol: Nie mam już sił..... :lol:
Zapewne bedziesz musiała skorzystać z terapii ambulatoryjnej(najpewniej indywidualnej) bo oddział to dopiero początek Twojej drogi do wyzdrowienia,to było dopiero takie przywrócenie Cię do społeczeństwa , ale Twoja praca nad sobą jeszcze się nie skończyła......o nie....Na Dolnej jest tylko krótkoterminowa więc pewnie Cię jak zwykle odeślą bez rzadnej nawet podpowiedzi gdzie ? jak ?

No nie wiem....może spróbuj dowiedzieć się np.w Klinice Nerwic Szp.W.Orłowskiego na ul.Czerniakowskiej 231 (NFZ)
Tam jest psychoterapia napewno długoterminowa prowadzona przez sprawdzonych , dobrych psychoterapetów od kilku lat.Godne polecenia : mgr Pabiś, mgr Rogulska, mgr Gryz
Z tego co wiem pacjenci tam korzystają z terapii nawet po kilka lat, znam takich co chodzą od 5 lat już do tego samego psychoterapeuty raz w tyg . i są bardzo zadowoleni.I na tym chcę zakończyć ta sprzeczkę, dokończ spokojnie tą terapię na Dolnej i du....y nie zawracaj dziewczyno :lol:

[Dodane po edycji:]

isj napisał(a):
Nie pociągnę P-B, bo nie spotkam się z terapeutką od 7 lipca do 17 sierpnia, w tym czasie mam właśnie trafić na Sobieskiego. Ja chcę poznać problemy innych ludzi, trochę z nimi pogadać, zrelaksować się. Są też podobno rozmowy indywidualne. Nie mam rozpoznania. Ja mam najprawdopodobniej mieszane zaburzenia lękowe na tle urazy po śmierci przyjaciela. Nie oczekuje cudu, ale małego kroku na drodze do wyzdrowienia :smile:

A zostałeś już zakwalifikowany na tą terapię ? Czy to jeszcze przed Tobą?

isj , ale musisz wiedzieć , że ta terapia i wogóle pobyt na takim oddziale to nie są wczasy. :!:
Zapewniam Cię , że napewno się tam nie zrelaksujesz a nawet może chwilami być wręcz przeciwnie,to ciężka praca nad sobą,musisz przygotować się na sporą dawkę frustracji i bólu, możesz dowiedzieć się o sobie rzeczy których nie koniecznie chciałbyś usłyszeć a z tego co zauważyłam żle znosisz krytykę. Przykro mi....., ale tak to wygląda i myśle , że tutaj bunny się ze mną zgodzi.

Post 24 cze 2009, 00:32 
ExModerator

eh a ty w kolo macieju ... :roll:
zapewne
bedziesz musiala
blablabla
masz gdzies pod reka moja karte czy masz w domu szklana kule?
zrobie to co bede chciala to czego bede potrzebowala na co bede sie czula i w zadnym wypadku nie oczekuje ze ktos na dolnej bedzie myslal za mnie
a tym bardziej ciebie nie prosilam o takie rady jedynie o podzielenie sie ze wszystkimi jakie placowki uwazasz za konkurencje dla cp ale ty oczywiscie musialas swoje BOSZ kim ty jestes :lol:
ale skoro nazywasz sie specjalistka to chyba przydaloby ci sie popracowac nad swoja cierpliwoscia otwartoscia szczeroscia? bo to sie liczy dla pacjentow...

btw kilkuletnie terapie nie brzmia dla mnie zachecajaco

a co do terapii to nie jest latwo ale jednoczesnie jest bardzo milo
to pierwsze miejsce ktorego w tym samym stopniu sie balam i w ktorym jednoczesnie lubilam przebywac
proporcja oczywiscie sie zmienila w biegiem czasu na plus
i ostateczny wyrok: warto
choc ciebie isj ciezko mi sobie wyobrazic na grupowej haha :P

______

Post 24 cze 2009, 10:18 

Od: 18 cze 2009, 16:55
przeżyłam psychologa.
fajna babka, pokierowała rozmową i tylko 2-3 razy udało mi sie zgubic wątek, ale powiedzialam o wszystkich najwazniejszych "dolegliwościach" które mi życie uprzykrzają

kazała mi sie zapisac do psychiatry i porobic badania neurologiczne bo zdziwiło ją ze do tej pory nikt mi eeg nie zlecił.
tak więc w środe następną psychiatra, między 8 a 12 mam się zjawic.
zobaczymy co dalej.

tylko teraz mnie głowa boli...nie wiem czy z pogody, czy że nerwy puściły czy co

ps. Ester odpowiesz mi na pyt? co sądzisz o tym "Teście na depresję"? czy to jest jakis internetowy shit czy można mu jako tako zaufac?
http://www.cpp.info.pl/index.php?go=beck1

ps2. to jest psychiatra do którego mnie zapisano.
http://www.[no spam]/Pawel_Miszczak.html
jest rezydentem w IPiN na Sobieskiego
już sobie jego życiorys prawie cały wygooglalam ;-)

Post 24 cze 2009, 14:21 
"eh a ty w kolo macieju ... :roll:
zapewne
bedziesz musiala
blablabla
masz gdzies pod reka moja karte czy masz w domu szklana kule?"

Nie mam szklanej kuli.... :lol:
Po pierwsze jestem psychologiem i trochę bardziej orientuję się w temacie pt.fobia społeczna niż inni ludzie a po drugie znam zasady postępowania terapeutycznego pacjentów w.w. grupy zaburzeń.No już nie mówiąc o znajomości charakterystycznego dla CP procesu terapetycznego któremu są poddawani tam pacjenci itd.Poprostu wiem w którym miejscu on się kończy.

bunny oczywiście nikt Cię do niczego zmuszać nie będzie,to już Twoja sprawa co dalej ze sobą zrobisz.Jednak bądż świadoma, że oddział to nie wszystko,sama to pewnie odczujesz.Nie sądzę , że bedziesz musiała się poddać kilkuletniej terapii, ale min.2 lata raz w tyg.to napewno jeżeli naprawdę chcesz się z tego wyleczyć w 100% a naprawdę można !

Co do isj to no właśnie ja też sobie tego nie wyobrażam i stąd moje pyt.dot.kwalifikacji :lol:

citi, co do testu to rzeczywiście wydaje się, że to skala BECKA choć jestem powiem szczerze trochę zdziwiona bo nic nie słyszałam o jego wersji komputerowej więc mam trochę wątpliwości co do sposobu w jaki są obliczane te wyniki.Nie ma też norm na tej stronie więc także tu wielka niewiadoma co do tego czy test ten jest znormalizowany, wystandaryzowany itd.
Najbezpieczniej i najpewniej jest jednak jak test taki przeprowadzi psycholog u siebie w gabinecie i sam obliczy wyniki.Zresztą dostaniesz od niego test sprawdzony ,zatwierdzony przez PTP,oryginalny ze znakiem wodnym :D

Aha i jeszcze jedno: pana dr.Miszczaka nie znam ! więc prosze mnie nie pytać o opinię ! :D

Post 24 cze 2009, 16:26 

Od: 18 cze 2009, 16:55
Ester gdzies w necie jest ten test z punktacją opisany. ale musialabym pogrzebac.
natomiast co do dr. Miszczaka wcale nie pytalam o opinie. napisalam tylko ze juz go wygooglałam :-)

Post 24 cze 2009, 17:11 
ExModerator

tak ester na pewno masz wiedze ale co z praktyka?
pacjenci sa rozni wyleczalnosc jest rozna
mysle ze nikt i nic nie jest w stanie przewidziec takich rzeczy

i tak: nie po to wszyscy polecaja intesywna krotkoterminowa terapie p-b dla fs ze tak im sie roi ale dlatego ze taka jest najskuteczniejsza
nie wiem czemu mialabym drazyc jeszcze akurat ten temat z kolejnym terapeuta i to przez 2 lata bo raz to nie jedyny moj problem dwa chyba lepiej zaczac dzialac na wlasna reke wpierajac sie tym co juz wlozono mi do glowy
w tym wszystkim terapia indywidualna w ogole nie wydaje mi sie dobrym pomyslem bo co z tego ze pogadam sobie z psychoterapeuta jesli nie naraze sie na lek i wyjscie ze starych schematow? w kupie sila :D i fajnych ludzi mozna poznac
isj z mojej strony to byl oczywiscie zart zalegly przytyk zeby nie bylo ;) jestem pewna ze grupa do ktorej bys trafil niebotycznie by na tym skorzystala :mrgreen:

______

Post 24 cze 2009, 18:53 
bunny to tym bardziej jeżeli to nie jedyny Twój problem,ale zwykle po terapii na oddziale jest taka zasada , że reszte rzeczy przepracowuje się indywidualnie już z terapeutą a nie z innymi pacjentami,wogóle to nie kółko zainteresowań jest! Fajnych ludzi nie tylko można spotkać na terapii !Ja rozumiem , że t.grupowa to bezpieczne miejsce dla Ciebie i sprzyjająca sytuacja taka która umożliwia fobikom społecznym "zdobycie" znajomych itd.Wątpie jednak czy którykolwiek terapeuta przyjmię Cię na terapię grupowa(osobę z f.s po oddziale) czy to na następny kolejny oddział czy też ambulatoryjnie(np.raz w tyg.) bo to tylko podtrzymywanie Twoich zaburzeń będzie.Musisz wyjść do ludzi i tam wśród nich tworzyć sobie towarzystwo a nie na terapiach grupowych :!: :!: :!: :!:
No nie wiem chyba , że za grubą kasę gdzieś prywatnie to może tak,będzie Cię ktoś może przechowywał !

"isj z mojej strony to byl oczywiscie zart zalegly przytyk zeby nie bylo ;) jestem pewna ze grupa do ktorej bys trafil niebotycznie by na tym skorzystala :mrgreen:"

A ja nie żartowałam.Ciekawe czy isj zostaniesz przyjęty.......Ja bym nie przyjeła.sorry ,ale ktoś tutaj domagał się szczerości z mojej strony więc proszę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 1216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 87  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |