Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Można być niezdolnym w ogóle.
Nie wątpię że tak może być w papierach. Ale trzeba odróżnić niezdolnych "urzędowo" i "faktycznie". Bo na papierze to jest i wielu bezrobotnych którzy mają pracę... Ciekawe jak detektywmonk jest niezdolny? Ci drudzy mają najlepiej bo masz rentę i możesz pracować "na czarno"- lepiej wyjdziesz niż legalnie. Gorzej jak się naprawdę nie jest zdolnym do żadnej pracy- ale wydaje mi się że naprawdę niezdolny do ŻADNEJ pracy to rzadki przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LucP84, jakbyś był ochroniarzem, to faktycznie śledziłbyś ludzi,

i do mikrofalowki ich! :D

 

Można być niezdolnym w ogóle. Np. schizofrenikiem - to daje prawo do niezdolności.

Jezeli ktos chce byc niezdolny to jak najbardziej daje. Mozna tez sie leczyc i funkcjonowac normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie zdolność do pracy , bo tak lekarz stwierdził.

Nie wiem,czy takie kobiety są , czy nie , mnie żadna nie chcę .

Sex z kobietą , która ma faceta w Londynie , czemu nie :D , tylko ja nie zrobię pierwszego kroku .

 

-- 04 lip 2012, 18:26 --

 

już wielokrotnie pisał na forum, że jest niepełnosprawny umysłowo w znacznym stopniu

pierwsze slysze :shock:

Ale to prawda , sobie nie żartuję w tej sprawię .Bycie chorym, to nic zabawnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi po prostu o orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, no i tam jest zdaje się kilka kategorii którym mają kody literowe i widać to się tak nazywa, ale raczej nie ma to nic wspólnego z upośledzeniem umysłowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie zdolność do pracy , bo tak lekarz stwierdził.

Nie wiem,czy takie kobiety są , czy nie , mnie żadna nie chcę .

Sex z kobietą , która ma faceta w Londynie , czemu nie :D , tylko ja nie zrobię pierwszego kroku .

 

-- 04 lip 2012, 18:26 --

 

już wielokrotnie pisał na forum, że jest niepełnosprawny umysłowo w znacznym stopniu

pierwsze slysze :shock:

Ale to prawda , sobie nie żartuję w tej sprawię .Bycie chorym, to nic zabawnego .

 

detektywmonk, Stary, ale o co Ci konkretnie chodzi ? O seks, stały związek, czy pierdolenie w kółko o jednym i tym samym przez kilkanaście stron ? Przyznam, że jak tak Ciebie czytam, to się już w tym pogubiłem :P

 

Domyślam się, że jako osoba o pewnym stopniu niepełnosprawności umysłowej, mieszkasz w domu z rodziną i z renty jaką dostajesz, dorzucasz się do opłacania rachunków itp., więc nie bardzo jesteś w stanie cokolwiek zaoszczędzić.

 

Proponuję Ci tak jak poprzednicy, żebyś poszukał jakiejś pracy na czarno. Z tego co widzę, jesteś wystarczająco sprawny, żeby obsługiwać komputer i pisać na klawiaturze, nie wiem, czy czegoś nie pominąłem, ale chyba nie wspominałeś nic o innych kategoriach niepełnosprawności, więc powinieneś w zupełności nadawać się do prostej pracy fizycznej. Jeżeli już całkiem nie miałbyś pomysłu na miejsce pracy, to mógłbyś zacząć rozdawać ulotki w centrum, czy po rozmaitych rewirach osiedlowych, tak jak to robią setki tysięcy gimnazjalistów w czasie wakacyjnym, żeby sobie po prostu dorobić. W najgorszym wypadku i tak powinieneś być w stanie zarobić miesięcznie przynajmniej te 600 zł na rękę, czyli praktycznie drugą rente.

 

Jeżeli chodzi Ci o seks, to tak jak już Ci radzono, agencje towarzyskie staną przed Tobą otworem. Powinno Ci wystarczyć na te dwie wizyty w miesiącu ( uwzględniając ostatnią inflacje :D ), a może jeszcze i na browary by się coś znalazło ;)

 

W taki sposób rozwiążesz przynajmniej problem bycia prawiczkiem, bo z tego co się orientuję, właśnie na tym się głównie skupiałes. Kto wie, może Ci się spodoba takie życie i jeszcze zostanie z Ciebie doświadczony "dziwkarz", który z niejednego pieca ... , to znaczy z niejednej ... , heh, a może lepiej będzie, jak już zakończe wypowiedź :P

 

Jak mawiają: "Wszystkich kobiet nie zaliczysz, ale próbować warto" :D

Tak więc trzym się ziom i do boju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Do life coachingu trzeba jeszcze posiadać prezencje :D Zresztą nigdy nie byłem mówcą pokroju Cicero :P Teksty pisane wychodzą mi znacznie bardziej merytoryczne i charyzmatycznie, niż ma to miejsce podczas moich wystąpień publicznych, chociaż z nimi za czasów względnego zdrowia psychicznego było też całkiem w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Czy ja wiem ? Macie tu chyba na forum etatowego psychologa, odpowiedzialnego za tego typu przedsięwzięcia ?

 

Osobiście wolę z pozycji obserwatora, jak ten błazen-degenerat, od czasu do czasu zarzucić jakąś merytoryczną uwagą na dany temat :P

 

Zresztą nie każdemu odpowiadałaby konwencja i klimat panujący na takich, prowadzonych przeze mnie "coachingach" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o seks, to tak jak już Ci radzono, agencje towarzyskie staną przed Tobą otworem. Powinno Ci wystarczyć na te dwie wizyty w miesiącu ( uwzględniając ostatnią inflacje :D ), a może jeszcze i na browary by się coś znalazło
jak będzie 1200 to może i zainteresują się dziewczyny z miasta i nie trzeba będzie do agencji chodzić na 2 numerki w miesiącu. No ale my tu gadu, gadu a to wszystko od Detektywa zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w jakiś sposób głębiej zaburzony,czy np. w jakimś stopniu niepełnosprawny umysłowo to nie wiem,czy tak to wszystko od Niego zależy...No ale..może i macie racje.W sumie to samo można napisać o wszystkich prawiczkach: wszystko tak naprawdę od każdego z Nas zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Jak widać potrafi się wypowiadać i czytać ze zrozumieniem. Z innych jego postów wiem ,że dużo czyta, ma jakieś zainteresowania. Jego upośledzenie nie jest więc aż tak duże. Jestem pewna ,że przy odrobinie wysiłku jest w stanie znaleźć podobną do siebie kobietę i stworzyć z nią relację jaka będzie obojgu pasowała,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, *Wiola*, A może prościej będzie jak zrobi się na forum zbiórkę pieniężną na "burdel" dla Detektywa ? :D

 

detektywmonk, Masz jakieś konto internetowe w banku ? ;) Jak tak każdy z użytkowników prześle Ci po złotówce, to chłopie, będziesz miał za to ruchania a ruchania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Dziewczyno, ja byłem już grubiańskim, w czasie jak Ty jeszcze w pieluchy robiłaś ;)

 

halenore, A jakby do promowania akcji przyłączyły się jeszcze znane osobistości forumowe, to odnieślibyśmy sukces na miarę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×