Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno by mieć dziewczynę potrzebna jest pewność siebie. Czy to prawda?

 

, a nie chorego 35 latka

ale na co Ty chorujesz? Bo to ze pobierasz rente o niczym nie swiadczy. Znam mlodszych rencistowktorzy sobie pozalatwiali renty ..pare wizyt u psycho...u psychiatry zaden problem dostac recepte nawet jak sie lekow nie bierze

Da się tak? Mi by się przydała renta. Ciągle mam z tym wszystkim przerąbane ale nie chcę dać się zamknąć ani brać narkotyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw zna słowo infantylny to znaczy że taki to on upośledzony nie jest :mrgreen: bo wielu Polaków nawet tych po studiach nie wie co to znaczy.

 

-- 06 lip 2012, 10:30 --

 

Podobno by mieć dziewczynę potrzebna jest pewność siebie. Czy to prawda?

Na pewno pewność siebie się przydaje nie tylko w posiadaniu dziewczyny ale w całym życiu. Ale brak pewności siebie nie wyklucza posiadania jej co najwyżej utrudnia jej zdobycie i utrzymanie związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był, taki jeden zakład koło ,naszego miasta .Ale , tam ludziom pensję ,potrafili płacić raz na 3 miesiąc e .

 

-- 06 lip 2012, 10:48 --

 

Nie da się wyleczyć schizy , ja to mam .

I zaczyna , mnie wkurzać , jak mi się wmawia ,że mam rentę socjalną , załatwioną po znajomości :evil:

 

-- 06 lip 2012, 10:51 --

 

Kiedy , mamy gości chwalę , się butami, spodniami i książkami .

Kobieta na stale , a i owszem ,ale bez wymagań finansowych -żądnych :!::!::!::!::!: i i już taka po 30 .Która , zamiast pójść po zakupy , do drogiej galerii , po ciuszek za 300 , kupi sobie spodnie w ciuchach, za 12 zł .

 

-- 06 lip 2012, 10:55 --

 

Możecie , sobie wyobrazić ,że rentę socjalną , mam załatwioną normalnie , przez psycholog, psychiatrę i lekarza ZUS , nie było , nic pod stołem, czy na żądne łapówki .Wierzcie , mi można dostać legalnie , uczciwie rentę socjalną , bez dawania lekarce , koperty do ręki . Kto, tego nie rozumie i nie wierzy , jego, jej, ich problem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ale tu nikt Ci nie zarzuca , że załatwiłeś rentę. :smile:

 

-- 06 lip 2012, 11:21 --

 

Kobieta na stale , a i owszem ,ale bez wymagań finansowych -żądnych :!::!::!::!::!: i i już taka po 30 .Która , zamiast pójść po zakupy , do drogiej galerii , po ciuszek za 300 , kupi sobie spodnie w ciuchach, za 12 zł .

 

.

 

No i takiej właśnie szukaj, zapewniam Cię ,że takie też istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię , ba ubóstwiam kobiety inteligentne .
Więc dlaczego chcesz zadowolić się 'połowicznym rozwiązaniem', jakim miałby być tylko seks z prostytutką? :roll:

Sam jesteś inteligentnym mężczyzną, ubóstwiasz kobiety inteligentne, więc najlogiczniejszym rozwiązaniem jest poszukanie takiej kobiety... i postaranie się o nią. :great: I nie chodzi tu tylko o samo poznanie takiej kobiety, ale również o to, byś dążył do zmiany swojego nastawienia na pozytywne, które pomoże Ci bardziej w stworzeniu wartościowego związku, niż walizka pieniędzy. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyleczyć schizy , ja to mam .

I zaczyna , mnie wkurzać , jak mi się wmawia ,że mam rentę socjalną , załatwioną po znajomości :evil:

Libertarianie szerzą plotki o tym, że jak ktoś coś dostaje to po znajomości i w ogóle że każdy kto nie pracuje to nie pracuje tylko dlatego, że mu się nie chce, po to by całkowicie zlikwidować wszelką pomoc socjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siara, aby byc prawiczkiem w wieku 25 lat jest taka sama siara jak bycie singlem w wieku 25 lat i mieszkac z rodzicami>

tylko tych singli mieszkających z rodzicami w wieku 25 lat i więcej są setki tysięcy jeśli nie miliony, prawiczków dużo mniej. Tylko to wina przynajmniej po części naszego wspaniałego kraju bezrobocia, drogich mieszkań i "wysokich" zarobków. 25 latek mieszkający z rodzicami to normalka w Polsce jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja chyba wrócę do kwestii wyprowadzki z domu rodziców...

 

Skąd się wzięła niepisana zasada, ze kazdy czlowiek po studiach, ale to kazdy musi sie wyprowadzic od rodzicow inaczej jego rozwoj jest patologiczny?

z tą patologią to bym nie przesadzał, ale dobrze jest się usamodzielnić oderwać od pępowiny żyć na swoim, choć nie każdy tak może ze względu np na niskie zarobki no i wygodę przede wszystkim. Jak ktoś zarabia minimum albo i jeszcze mniej na zlecenie albo jest na bezpłatnym stażu po studiach to wyprowadzenie się od rodziców jest trudne bo życie na własny koszt będzie wtedy wegetacją na krawędzi przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyleczyć schizy , ja to mam .

I zaczyna , mnie wkurzać , jak mi się wmawia ,że mam rentę socjalną , załatwioną po znajomości :evil:

Libertarianie szerzą plotki o tym, że jak ktoś coś dostaje to po znajomości i w ogóle że każdy kto nie pracuje to nie pracuje tylko dlatego, że mu się nie chce, po to by całkowicie zlikwidować wszelką pomoc socjalną.

Ten, kto tak twierdzi, bo szambo zamiast mózgu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zresztą istnieje coś takiego jak "Program Nauczania" i nawet prywatne szkoły muszą go realizować." z tym programem miało być, że właśnie źle, że jest, a z kontekstu wyszło mi, jakbym go chwalił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×