Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem lekarzem i nie umiem wyjaśnić , co to za choroba

Tak , chcę mieć swój pierwszy raz , nie ważne czy do będzie kobieta lat 22 , czy lat 50 :twisted:

Pieniędzy mam tylko 600 zł , renty i 153 zasiłku .

 

Detektyw, to jak ? Chcesz wziąć udział w pierwszej edycji ogólnoforumowej akcji "Wspomóż Prawiczka", organizowanej przez naszą fundacje ? :D

 

Jeżeli tak, to o szczegółach rozmawiaj z Panią wiceprezes fundacji, czyli z halenore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a w linka żeś kliknął?

Jaki link ? Gdzie on jest , chyba przegapiłem .A ja piszę , szukam kobiety na pierwszy raz , nie żonę .

 

-- 05 lip 2012, 16:56 --

 

Detektywmonk, masz niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym czy głębokim?

Umiarkowanym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektywmonk, masz niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym czy głębokim?

Umiarkowanym .

No to wg Wikipedii ( :mrgreen: ) mógłbyś pracować w zakładzie pracy chronionej. Czemu tam nie pracujesz? Nie ma takich w pobliżu Twojej miejscowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem i nie umiem wyjaśnić , co to za choroba

Tak , chcę mieć swój pierwszy raz , nie ważne czy do będzie kobieta lat 22 , czy lat 50 :twisted:

Pieniędzy mam tylko 600 zł , renty i 153 zasiłku .

 

 

Z takim podjeściem to na pewno znajdziesz. :roll: Żadna kobieta nie chce być jednorazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem w temacie. Każdy był kiedyś niezwiązkowym i prawiczkowym! Problemem nie jest sam status bycia prawiczkiem, bo gdyby takie osoby nie miały żadnych szans to by ludzkość wyginęła. Jak ktoś szuka kogoś z kim nie chce stworzyć żadnej relacji to polecam agencje towarzyskie. Mało jest chyba kobiet które lubią być traktowane przedmiotowo, ale można szukać. Jeśli ktoś podchodzi do kobiety i krzyczy "ja nie szukam żony chcę tylko zaspokoić swoje potrzeby seksualne" to też ma raczej szanse marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tak to napisałeś, jakby żadnej z tych trudności nie dało się pokonać. :roll:

Nie wiem, jak ciężka jest Twoja choroba, jednak przypuszczam, że da się albo ją wyleczyć całkowicie, albo zminimalizować jej negatywny wpływ na Twoje życie!

Dlaczego nie miałbyś starać się zmieniać swoje podejście do swojej choroby, by przekonać się, że wcale nie musi być dla Ciebie ograniczeniem czy wręcz więzieniem? Pozwól się 'zarazić' entuzjazmem, wiarą, siłą innych forumowiczów i walcz z tym, co Ci jest! 'Kopnij w du...' swoją chorobę i pokaż jej, że Ty rządzisz nią, a nie ona Tobą! :great:

Gdy ten problem pokonasz, będzie Ci znacznie łatwiej rozwiązać pozostałe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest trudne i nie mam już tyle zapału, co kiedyś .A choroba ,może nie jest jakaś radykalnie straszna , to jest uciążliwa . Nigdy, nie byłem wesołkiem, energicznym człowiekiem .I ja naprawdę siebie , nie widzę jako mąż i ojciec . Nie wyobrażam sobie , siebie , jako tatę i męża . W moim mieście , jest wielu panów i po 40 , których żadna nie chciała , jak mam być też w tej grupie , to mogę być .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wiem,że pracodawcy lepiej chcą właśnie przyjmowac osoby z niepełnosprawnością umiarkowaną. Jeszcze jak masz rente to oni nie musza płacić za Ciebie ubezpieczenia. Więc jesteś w lepszej sytuacji niż większość bezrobotnych na rynku pracy.

Czy Twoje objawy chorobowe nie pozwalają Ci naprawdę na nic. ?

Jak daleki jest to infantylizm. ? Nie wiem masz ochotę wziąśc grabki i iśc do piaskownicy ? Jeśli nie o chyba nie jest tak najgorzej.

Tobie po prostu brakuje kobiety .Ale jej nie znajdziesz jeśli będziesz gadał tylko z panią psycholog/psychiatrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest trudne i nie mam już tyle zapału, co kiedyś .A choroba ,może nie jest jakaś radykalnie straszna , to jest uciążliwa .
Dlatego staraj się korzystać ze wsparcia osób z forum. Wiele osób chętnie Cię wesprze, gdy zobaczy że wkładasz w próby zmian jak najwięcej własnych sił - pozwól im zobaczyć, że ich wsparcie przynosi pozytywne efekty!

 

Nigdy, nie byłem wesołkiem, energicznym człowiekiem .I ja naprawdę siebie , nie widzę jako mąż i ojciec . Nie wyobrażam sobie , siebie , jako tatę i męża .
Czy czasem nie porównujesz się za bardzo do innych osób? :roll:

Staraj się znaleźć i rozwijać 'własnego siebie'. Nie ma sensu zawsze dopasowywać się do innych ludzi, bo to nigdy Ci nie da możliwości realizowania własnych potrzeb, własnych pragnień i własnych marzeń. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wiem,że pracodawcy lepiej chcą właśnie przyjmowac osoby z niepełnosprawnością umiarkowaną. Jeszcze jak masz rente to oni nie musza płacić za Ciebie ubezpieczenia. Więc jesteś w lepszej sytuacji niż większość bezrobotnych na rynku pracy.

Czy Twoje objawy chorobowe nie pozwalają Ci naprawdę na nic. ?

Jak daleki jest to infantylizm. ? Nie wiem masz ochotę wziąśc grabki i iśc do piaskownicy ? Jeśli nie o chyba nie jest tak najgorzej.

Tobie po prostu brakuje kobiety .Ale jej nie znajdziesz jeśli będziesz gadał tylko z panią psycholog/psychiatrą.

Infantylizm , to moje rozmowy z mamą , pytam się mamy , czy widziała kosmitów , czy by chciała być w SS .

Mam napisane , od ZUS ,że żadnej pracy nie mogę podjąć .A nie myście ,że ja nie widzę innych kobiet , od psycholog :D , lubię z nią pogadać , na luźne tematy .Ale nie jestem w Beacie zakochany, nie piszę psycholog esków , o treści , Kocham Cię .Jestem wariat , ale nie aż tak .

A czy,można poznać człowieka , na podstawie mejli :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A , która zechcę żyć z rencistą , kobiety szukają takiego , co im przyniesie do domu pieniądze na życie , a nie chorego 35 latka .Każdy mi to mówi .

 

Taaaa! Bo kobiety patrzą tylko w portfel! Zwłaszcza te którym się płaci za usługi seksualne!

 

Jeśli szukasz kogoś, a celem jest jednorazowy sex to nie musisz przynosić pieniędzy do domu, możesz być chorym 35 latkiem. Szukaj kobiety która ma podobne potrzeby. U tych które myślą o poważnym związku, z takim nastawieniem nie masz szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat wiem,że pracodawcy lepiej chcą właśnie przyjmowac osoby z niepełnosprawnością umiarkowaną. Jeszcze jak masz rente to oni nie musza płacić za Ciebie ubezpieczenia. Więc jesteś w lepszej sytuacji niż większość bezrobotnych na rynku pracy.

Czy Twoje objawy chorobowe nie pozwalają Ci naprawdę na nic. ?

Jak daleki jest to infantylizm. ? Nie wiem masz ochotę wziąśc grabki i iśc do piaskownicy ? Jeśli nie o chyba nie jest tak najgorzej.

Tobie po prostu brakuje kobiety .Ale jej nie znajdziesz jeśli będziesz gadał tylko z panią psycholog/psychiatrą.

Infantylizm , to moje rozmowy z mamą , pytam się mamy , czy widziała kosmitów , czy by chciała być w SS .

Mam napisane , od ZUS ,że żadnej pracy nie mogę podjąć .A nie myście ,że ja nie widzę innych kobiet , od psycholog :D , lubię z nią pogadać , na luźne tematy .Ale nie jestem w Beacie zakochany, nie piszę psycholog esków , o treści , Kocham Cię .Jestem wariat , ale nie aż tak .

A czy,można poznać człowieka , na podstawie mejli :roll:

 

 

A to czasem nie uzaleznienie od mamy. ? Nie masz osobowości zależnej. ?

Z tymi kosmitami to faktycznie przegięcie. Ale Ty wiesz, ze to robisz. Umiesz zapanować nad takimi pytaniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×