Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

kurde, to ja nieraz piszę elaboraty o rzeczach ważnych i nikt tego nie chce czytać (hue hue) ,a wystarczy napisać, że jest się brzydkim i już się ma 26 stron atencji. znowu życie mnie oszukało :cry:

pozostaje mi już tylko czekać na spamowe odpowiedzi od świętej trójcy antypisowskiej zgodnie z zasadą "uderz w stół" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsiku w konkursie na największego brzydala w mieście nie masz najmniejszych szans. wydaje mi się że jakaś przeróbka nosa rzeczywiście by Ci dodała urody bo poza tym nie ma w Twojej twarzy nic brzydkiego. nawet bym Cię namawiała żeby jeszcze próbować zrealizować ten pomysł ale nie wiem czy już za daleko nie zaszedłeś w tej obsesji na punkcie wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie był brzydki czy tam mało atrakcyjny fizycznie to nie byłbym wiecznie nie w typie na samym starcie tak mają brzydcy faceci.Kobiety by mi odp. i chciały się umówić na randkę na portalach. Jak na razie jest ciągle to samo. Nie mój gust, nie jesteś w moim typie. Bądź najczęściej milczenie. To jest jasne jak słońce, że jestem brzydki. Przeciętni mają tak bardzo rzadko, a przystojni prawie wcale.

Jak zostało tu napisane jestem empirystom wierzę faktom, wierze nauce. Nie wierzę natomiast wrażeniom. fantazją, mitom społecznym i imaginacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny to na pewno nie jesteś ale jakiś bardzo brzydki też nie. Jesteś przeciętny więc musisz czymś innym przyciągnąć do siebie kobietę. Jeżeli nie masz ani fajnej osobowości, ani kasy to będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

 

Oj grabisz sobie chłopie.

:roll: owsik przegiąłeś. I Ty się dziwisz czemu ludzie tak do Ciebie piszą. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ale owsik bardzo młodo wygląda, moim zdaniem właśnie najprędzej wyrwałby jakąś młódkę( byleby tylko miała więcej jak 15 lat :mrgreen: ). Podejrzewam, że jeśli on odpada, za coś związanego z wyglądem, to nie za brzydotę, tylko już prędzej właśnie, za wizualny wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekiwane wydarzenie roku - zdjęcia owsika!

 

Sorry facet, ale wygrywam z tobą w konkursie na największego brzydala. :<

Konkurs? manga_usmiech.gif

Robimy konkurs na największego forumowego brzydala, tylko poważne zgłoszenia.

Na największego marudę jest już rozstrzygnięty :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

 

Oj grabisz sobie chłopie.

:roll: owsik przegiąłeś. I Ty się dziwisz czemu ludzie tak do Ciebie piszą. :roll:

 

Jestem po 30tce i nigdy nie słyszałam tylu komplementów co teraz. Wcześniej byłam nazywana brzydulą, prosto w twarz, albo że gruba. Obecnie sprawiam wrażenie ogólnie atrakcyjnej, a czemu? bo dbam o siebie, biegam, dbam o dietę i nawet jeśli mam gorszy dzień i w lustrze widzę zmęczoną, poszarzałą twarz to płaczę w ukryciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

 

Oj grabisz sobie chłopie.

:roll: owsik przegiąłeś. I Ty się dziwisz czemu ludzie tak do Ciebie piszą. :roll:

Nie rozśmieszaj mnie dziewczyno. Dobrze, że nie byłaś zniesmaczona jak nazywano mnie tu od śmiecia. Jak na życzenie pewnych osób zamknięto mi wątek. Ciekawe, że wtedy jakoś nie potrafiłaś zwrócić uwagi, że ktoś przegina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Brzydki może i jesteś, to fakt. Ale na Twoim miejscu bardziej przejąłbym się tym, jak bardzo masz nasrane pod kopułą chłopcze :)

 

Idź na badania hormonalne, bo mam wrażenie że Twój poziom testosteronu jest niewykrywalny :)

 

A to co napisałeś do Sirgun... Powinienieś dostać strzała w papę za taki tekst i proszę, nie nazywaj się mężczyzną, bo daleko Ci do niego :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×