Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, ten film to masakra :shock:

Nie odp na moje pytanie czy jestem w Twoim typie?

 

Jak mozesz byc w typie jak nie jestes w typie :mrgreen:

 

Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

 

Oj grabisz sobie chłopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

 

Oj grabisz sobie chłopie.

Oj zabolało donosiciela. Poco przychodzicie mnie denerwować i prowokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Arabowie to nie tylko islam. To też chrześcijanie na przykład z Kościoła koptyjskiego.

Koptowie stanowią w Egipcie nie-arabską mniejszość etniczną, to najprawdopodobniej potomkowie starożytnych Egipcjan, którzy przyjęli Chrześcijaństwo bardzo wcześnie.

Tak rozumiem, ale zarówno oni jak i Arabowie nalezą do tak zwanej grupy Chamito-Semickiej. Oczywiscie to pewna grupa językowa, ale także w tym wypadku zapewne i etnos.

Wydaje mi się, że to była odrębna grupa etniczna zamieszkująca Egipt zanim Beduini weszli na te ziemie. Ale to trzeba by pogrzebać w źródłach, bo ja nie mam głowy do historii, chociaż lubię ciekawostki o pochodzeniu języków, religii i ogólnie starożytne cywilizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopałam cały wątek, żeby znaleźć zdjęcia i w ogóle nie są złe. Pierwsze dwa spoko koleś, na trzecim może bardziej widać nieregularne rysy twarzy, ale jest uśmiech, a to jednak działa na plus. :great:

 

Powtórzę co pisałam wcześniej, wiele dziwnych, nieuleczalnych, autoimmunologicznych chorób się cofa przy zmianie diety na nisko węglowodanową i zmniejszającą stany zapalne, wydaje mi się, że to pasuje do tego trądziku. Polega to na wywaleniu pewnych grup składników, przede wszystkim produkty z mleka i z mąki (zbóż), ograniczyć biały cukier. Czekolada, pomidory i papryczki też potrafią podrażniać. Niektórzy usuwają też z diety rośliny strączkowe. Zostają świeże warzywa, owoce, orzechy, ryby, grzyby, mięso ze sprawdzonych źródeł. Wiele osób po tej zmianie diety odczuwa też poprawę stanu psychicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×