Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

konwalia23, ciesz się lepiej, że mimo wszystko jeszcze masz wakacje, później będziesz też miała jakieś ferie, przerwy świąteczne itd. Jeszcze trochę i pójdziesz do pracy gdzie będziesz miała wolne tylko 20 (później 26) dni w ciągu całego roku :? I tak do końca życia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrętna sąsiadka która chce pożyczyć kask motocyklowy,ja uważam że to osobista rzecz tak jak grzebień czy szczoteczka do zębów,tym bardziej przy takiej pogodzie jak człowiek się poci. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrętna sąsiadka która chce pożyczyć kask motocyklowy,ja uważam że to osobista rzecz tak jak grzebień czy szczoteczka do zębów,tym bardziej przy takiej pogodzie jak człowiek się poci. :evil:
pewnie na kawe sie chce umowic a kask to pretekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konwalia23, ciesz się lepiej, że mimo wszystko jeszcze masz wakacje, później będziesz też miała jakieś ferie, przerwy świąteczne itd. Jeszcze trochę i pójdziesz do pracy gdzie będziesz miała wolne tylko 20 (później 26) dni w ciągu całego roku :? I tak do końca życia :?

Chyba, ze zrobi grupe, to bedzie miala 36 dni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Moja dieta, w której nie umiem się odnaleźć. Jestem zbyt leniwa oraz znudzona, by siedzieć i czytać o tym przez długi czas. Wkurza mnie także moja praca, ale chyba bardziej lęk przed nią. Poza tym kiedy mam wolne to nie potrafię do końca cieszyć się wolnym tylko myślę o powrocie do pracy i o tym jak szybko mija czas. :?:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie odezwała od 8:45... Wkurzające już jest to że nie mogę przestać myśleć o niej i czekać na smsa od niej, muszę czekać aż mi to minie. Wkurza mnie że jestem takim niedojrzałym facetem, który wszedł w niedojrzały związek z taką dziewczyną która robi teraz takie niedojrzałe rzeczy, Ona ma przecież w listopadzie dwudzieste urodziny dopiero... Wkurzam się strasznie że przez to wszystko ciągle myślę o tym, że mam 27 lat prawie, a właśnie rozpada mi się dopiero mój pierwszy związek, jestem taki strasznie niedoświadczony i brakuje mi tak bardzo pewności siebie od zawsze. I weź tu trzymaj się w garści i myśl pozytywnie. (I jeszcze się wkurzam że ciągle marudzę na tym forum o tym związku XD Może już najwyższa pora wymazywać go z pamięci, tylko na to trzeba jeszcze parę dni pewnie.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie czuje głodu ani przyjemności. Tylko wstręt do tego żarcia. Wkurza mnie to, bo nie nienawidzę się zmuszać.

Wkurza mnie to że wszyscy mówią powinnam jeść i męczą mnie tekstami gdy nie chce słodyczy -że to nie ma prawie kalorii. Co mnie to obchodzi? Przecież nie muszę lubić słodyczy.

Gdy robią obiad to też mi na siłę nakładają i muszę kłamać że już jadlam bo argument- nie jestem głodna na nikogo nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×