Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie, że lewa strona zaczepia a potem udaje niewiniątka i leci kapować.

To jest ich taktyka. Nie od dzisiaj wiadomo.

Rząd ich za to wynagradza. Jesteście bez honoru, tak jak wasi przodkowie, którzy strzelali Polakom w tył głowy.

Nie zmażecie swojej plamy. Boli to że tyle AntyPolaków jest na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że lewa strona zaczepia a potem udaje niewiniątka i leci kapować.

To jest ich taktyka. Nie od dzisiaj wiadomo.

Rząd ich za to wynagradza. Jesteście bez honoru, tak jak wasi przodkowie, którzy strzelali Polakom w tył głowy.

Nie zmażecie swojej plamy. Boli to że tyle AntyPolaków jest na tym forum.

 

:D:D:D

 

no monk kapusiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że lewa strona zaczepia a potem udaje niewiniątka i leci kapować.

To jest ich taktyka. Nie od dzisiaj wiadomo.

Rząd ich za to wynagradza. Jesteście bez honoru, tak jak wasi przodkowie, którzy strzelali Polakom w tył głowy.

Nie zmażecie swojej plamy. Boli to że tyle AntyPolaków jest na tym forum.

 

Większość po prostu przestrzega prawa i stara się wskazywać przejawy faszyzmu, rasizmu, obrażania uczuć religijnych dla administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że mam problemy z pobieraniem zasiłku pielęgnacyjnego (wypłaca go lokalny ośrodek pomocy społecznej, a mieszkam w niewielkiej miejscowości i ujawnienie się z orzeczeniem o niepełnosprawności ze względu na Fxx mogłoby wyraźnie popsuć reputację...). Mamie nawet nie mówiłem o możliwości pobrania zasiłku pielęgnacyjnego z lokalnego OPS, bo mogłaby się naprawdę zdenerwować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie faceci. Nie rozumieją, że nie odbieranie telefonów oznacza "nie chcę się z Tobą widywać" i nękają Cię nimi dzień w dzień po kilka razy aż Cię trafi ciężki szlag. Myślą, że jak się już spotykasz z nimi ( z uprzejmości raz na jakiś czas) to znaczy, że jesteś w nich zakochana. A jak wychodzi na jaw, że nie ,mają pretensje i mówią "to po co się ze mną spotykałaś". LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna, ale mają rację. Z uprzejmości to można komuś drzwi otworzyć, ale nie spotkać się. Bo to wygląda jakbyś z łaski to robiła, a oni biorą to za dobrą monetę. W dodatku trafiasz na natrętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna, ale mają rację. Z uprzejmości to można komuś drzwi otworzyć, ale nie spotkać się. Bo to wygląda jakbyś z łaski to robiła, a oni biorą to za dobrą monetę. W dodatku trafiasz na natrętów.

Chodzi o to, że ja się z nimi spotykam traktując ich jako kolegów, a oni ZAWSZE traktują to jak randkę uważają, że robię to , bo mi się podobają/zakochana jestem itp. .Sami sobie coś wmawiają, a później mają do innych pretensje o to co sami sobie pomyśleli. Gdzie tu logika. Pamiętam jeszcze jak chodziłam do szkoły to przelotem widywałam się z jednym kolegą, czasem rozmawialiśmy. W końcu kiedyś tam mnie gdzieś zaprosił i na tym pierwszym (!) spotkaniu stwierdził coś w stylu: wiedziałem, że zawsze Ci się podobałem, że te uśmiechy na stołówce coś oznaczały, że gapiłaś się na mnie , a ja wtedy takie WTF bo nidy takie rzeczy nie miały miejsca.

Podobnie było z innym facetem i on po 2 tygodniach przelotnego widywania się stwierdził, że to co czuje to mnie to BIG LOVE i w ogóle oh (tak, faceci w ogóle nie odróżniają pożądania od prawdziwego zakochania ,no , ale ok) nie byłoby może w tym nic dziwnego,gdyby nie to, że ten facet miał 40 pare lat na karku. Nie dziwcie się więc, skąd się potem biorą rozwody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezna, nie wszyscy tak mają, ale nie spotykałbym się z kimś, kto takie rzeczy sobie wkręca. Takich najlepiej trzymać na dystans. A oni mają problem ze swoim ego i chcą się dowartościować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×