Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

zalezna, nie lepiej mieć jakieś grono skłonne do rozmowy w każdym momencie?

fajnie by było, ale odkąd 1,5 roku temu zerwałam znajomosc z moja "przyjaciolka" i naszymi wspolnymi znajomymi nikt mi nie pozostal na tej planecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO

Moje psy i koty, bo latają po chałupie jak wściekłe, moim kumple, bo traktują mnie jak dziecko, moja przyjaciółka, bo dzwoni o 7.00 rano, moje ciało, bo wciąż mnie zawodzi i to, że w nocy zamiast spać, walam się po łóżku. Ibto, że wyczekuję kazdego dziesiatego a tyle stworzen jest ode mnie zupelnie zaleznych. IMam ochotę zabrać plecak, wyjsc, je bnąć drzwiami i juz nigdy nie wrócić. I tak jestem bylam i zawsze będę z tym sama. I może chciałabym inaczej, ale nie umiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO

Moje psy i koty, bo latają po chałupie jak wściekłe, moim kumple, bo traktują mnie jak dziecko, moja przyjaciółka, bo dzwoni o 7.00 rano, moje ciało, bo wciąż mnie zawodzi i to, że w nocy zamiast spać, walam się po łóżku. Ibto, że wyczekuję kazdego dziesiatego a tyle stworzen jest ode mnie zupelnie zaleznych. IMam ochotę zabrać plecak, wyjsc, je bnąć drzwiami i juz nigdy nie wrócić. I tak jestem bylam i zawsze będę z tym sama. I może chciałabym inaczej, ale nie umiem.

 

Ja Cię nie wkurzam... :D Przynajmniej jeszcze, no ale mam nadzieję że nigdy nie będę... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk* mnie to, że nie mam osoby, której mogłabym się wygadać i zapytać o poradę. nawet nie wiem gdzie takiej osoby szukać. zostalam przyslowiowa samotna wyspa, nie umiem nic na to poradzic, czuje sie jakbym mieszkala na jakiejs odleglej planecie, nie zamieszkanej przez ludzi. zaczynam czuc coraz wieksza frustracje z powodu tego ze nic nie umiem z tym zrobic. amazing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie zakupy na Allegro i chciałem zapłacić przelewem, bo tylko taka opcja płatności była dostępna. Dzisiaj zrobię przelew to już jutro wyślą. No ale do tego potrzebuję karty kodów, której oczywiście kurwa mać nigdzie nie ma, bo było wielkie sprzątanie w moim pokoju i wszyściuteńkie papiery z mojej szuflady poleciały do śmieci. Tylko że nie wiem kiedy to było, więc nie mam pojęcia czy mam jutro przetrzepać zawartość kosza na śmieci, czy zapierdalać rowerkiem 20km w obie strony do banku żeby mi nową wydali. Wypierdoliłem wszystko z szafy, wyjebałem wszystkie szuflady, gorszy pierdolnik zrobiłem niż ABW przy przeszukaniu, ale oczywiście kurwa nie znalazłem. Łeb mnie z tych nerwów boli, a do tego mam pięknie kurwa załatwioną całą noc z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×