Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej psychice nie podobają się chłodne dni podczas lata w Polsce, bo ma coś w rodzaju "kompleksu niższości" wobec ciepłych krajów ze względu na to, że nawet latem w Polsce są dość niskie średnie temperatury. Za to mojej mentalności podoba się to, że w dużej części Polski jest fala upałów, bo Polska "coś ma" dzięki temu (kolejne dni upalne do statystyki, szanse na miesiąc znacznie cieplejszy niż zwykle)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, u mnie były dziś 32 stopnie w cieniu, no ale ja mieszkam nie więcej niż 30km od morza.
ja mam termometr w cieniu 20 m od zatoki i wskazywał 27 stopni o 16tej może wcześniej było minimalnie cieplej, ale możliwe że 1km w głąb lądu było już ponad 30 stopni bo idąc nad wodę czuło się że chłodniej dużo jest tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie że pewne osoby zapierdalają dzień w dzień z packą na muchy, żeby powybijać wszystkie robaki w każdym pomieszczeniu, bo na pewno ich zeżrą w nocy. Chciało się mieszkać w kurwidołku przy lesie to trzeba się liczyć że wszędzie będą robaki łazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niedawno zdenerwowała babcia, bo narzekała na to, że łózko rozgrzebane, kurz w pokoju, nogi niemyte. A moja mentalność takie rzeczy może w głębokim poważaniu mieć i się nie przejmować tym. Jeszcze do tego nieodpowiednio się wyrażała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, a jak z jedzeniem? Jesz normalnie? W sensie te min. 3-4 posiłki dziennie? Wiem, że czasami praca nam to uniemożliwia jak jest "apokalipsa", ale takie latanie, plus stres robią swoje. Wiem, bo pracując na kardiologii w ciągu miesiąca schudłam 6 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie mama, miała ze mną jechać na basen a teraz nagle wycofała się, bo jej jest za gorąco, kuźwa a teraz gniję, kuźwa, gniję po prostu... :twisted: mam 31 lat a matka traktuje mnie jak dziecko, nie pozwoli mi nigdzie wyjść kuźwa a ja lubię aktywnie spędzać czas, nudzi mnie siedzenie ciągle w jednym miejscu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, a hormony tarczycy jak? W normie masz?

No niestety ale nieregularne jedzenie też może mieć swój wpływ na to ;) poziom cukru raczej w tym przypadku nie ma wpływu, chyba, że jesz jakoś dużo słodyczy, słodzonych rzeczy, rzeczy o wysokim indeksie glikemicznym itp. ale to też raczej nie ma wpływu na utratę masy ciała, prędzej by działało w drugą stronę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, jakbyś robiła doustny test obciążenia glukozą, to weź od razu machnij przy każdym pobraniu na oznaczenie glukozy też oznaczenie insuliny we krwi. Nie wiem co Twój lekarz na to, czy da Ci na to skierowanie, bo prywatnie oznaczenie insuliny jest dość drogie. Ja za 3-punktowe OGTT z oznaczeniem insuliny płaciłam ok 160zł.

Jakimś tam wskaźnikiem czy coś się dzieje z trzustką jest też oznaczenie chromograniny A, ale to też jest stosunkowo drogie badanie, bo ok 100zł i nie wszystkie laboratoria to robią, ale chyba tego nie ma sensu bo to jest niespecyficzny marker i może być podwyższony z powodu stresu nawet, a może być w normie jak z trzustką coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×