Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

3 część hobbita...cóż - cała trylogia była w sumie mocno przeciętna,choć jeśli miałbym podsumować

1>3>2

całość - 7/10.

Od strony technicznej,graficznej,ost - bardzo fajnie,efekciarstwo,bitwa też ok.

Wciśnięcie Legolasa z god mode było najbardziej z dupy wziętym wątkiem w całym filmie,poza tym "ujdzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furia - bardzo ciekawy dramat wojenny. Co prawda fabuła nie jest jakaś pierwszorzędna, ale efekty podciągają wartość całości. Dużo drastycznych scen. Ogólnie polecam, ale jak kogoś brzydzą latające dookoła flaki, to nie powinien się zabierać do oglądania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furia - bardzo ciekawy dramat wojenny. Co prawda fabuła nie jest jakaś pierwszorzędna, ale efekty podciągają wartość całości. Dużo drastycznych scen. Ogólnie polecam, ale jak kogoś brzydzą latające dookoła flaki, to nie powinien się zabierać do oglądania. ;)

Początek bardzo dobry, jest klimat wojny, taki ciężki. Im dalej w film tym więcej absurdów, szczególnie rażących dla ludzi interesujących się tematyką, ale można przymknąć oko i cieszyć się filmem, bo sceny są bardzo efektowne, aktorstwo też dobre. Niestety końcowa walka totalnie niszczy film i przymknięcie oka nic nie daje - tu trzeba zamknąć oboje oczu.

Chyba dziś sobie oglądnę, bo byłem na tym w kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furia - bardzo ciekawy dramat wojenny. Co prawda fabuła nie jest jakaś pierwszorzędna, ale efekty podciągają wartość całości. Dużo drastycznych scen. Ogólnie polecam, ale jak kogoś brzydzą latające dookoła flaki, to nie powinien się zabierać do oglądania. ;)

Początek bardzo dobry, jest klimat wojny, taki ciężki. Im dalej w film tym więcej absurdów, szczególnie rażących dla ludzi interesujących się tematyką, ale można przymknąć oko i cieszyć się filmem, bo sceny są bardzo efektowne, aktorstwo też dobre. Niestety końcowa walka totalnie niszczy film i przymknięcie oka nic nie daje - tu trzeba zamknąć oboje oczu.

Chyba dziś sobie oglądnę, bo byłem na tym w kinie.

 

Dokładnie tak. Motyw ze skrzyżowaniem to jakieś totalne science fiction. Siedzą sobie kolesie w czołgu, typ wrzuca granat, zamyka, granat wybucha, otwiera czołg - typy siedzą dalej, w tej samej pozycji :lol: Seriously?

 

Mnie w tym filmie zmiażdżyło totalnie audio, dźwięki tych wszystkich wystrzałów, wybuchów. W kinie to było coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem wczoraj "Kawę i papierosy". Długo zbierałem się do obejrzenia tego filmu i niestety jestem bardzo zawiedziony. Film zupełnie nie przypadł mi do gustu. Mimo sympatii do specyficznego kina Jima Jarmuscha (m.in. "Noc na ziemi", "Truposz"), totalnie mnie znudził.

 

Dzisiaj przymierzam się do obejrzenia "Procesu" z Kyle'em McLachlanem (niezapomnianym agentem Cooperem z "Miasteczka Twin Peaks") na podstawie powieści Franza Kafki. Liczę na dobry dramat psychologiczny. Zobaczymy, co z tego wyjdzie! ;)

 

Też widziałam "Kawę i papierosy" już kilka lat temu. Film jest niezły, choć momentami nudnawy, to trzeba przyznać. Szczególnie zapadł mi w pamięć wątek z Jackiem Whitem z the White Stripes, ale ja mam słabość do Jacka :) Ogólnie, trochę się wynudziłam oglądając ten film, podobały mi się tylko poszczególne sceny, jak ta z Jackiem i jego ówczesną żoną Meg White i ta z Cate Blanchett :)

 

-- 30 gru 2014, 00:34 --

 

Obejrzałam wczoraj "Withnail i ja". Kiedyś polecaliście ten film. Jest świetny, bardzo zabawny, super dialogi. Czy znacie jakieś filmy w podobnym klimacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×