Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Był słaby. Kto lecąc na planetę (czy księżyc, nie pamiętam co to było), gdzie spodziewa się spotkać obce formy życia, bardzo zaawansowane bierze niezrównoważonych ludzi, naukowcy zachowują się jak dzieci.

no to scenariusz był słaby. film to nie tylko scenariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie-moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie" o nadziei,o zmianie życia na lepsze,o obrocie spraw o 180 stopni.Bardzo mi żależy żeby takie obejrzeć.Z góry dzięki!!

Ja to mam chyba problem z tymi filmami. Wszystkie wydają się być bardzo nudne albo aż specjalnie przekombinowane tak aby niby zaciekawić widza. Zero polotu, żadnych wartości- chociażby nawet artystycznych.. Brak pomysłu na dobry film.

O właśnie takie filmy bym obejrzała - Coś co zmusi do refleksji( bynajmniej nie nad tym żeby zaprzestać oglądać filmy..)

Byłam ostatnio w kinie na seansie Hobbita- (chyba to był Hobbit)( aby przełamać swoje zdanie na temat takich filmów) ale nie udało się. Nadal nie uwazam tego za dobry film. Tylko dobrze wypromowany. A poza tym masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię oglądać film jeśli gra w nim ktoś w kim się zakochałam ;-)

może to być Denzel Washington, albo Penélope Cruz , ... , ...

ostatnio każdy inny film mnie bardzo nudzi

 

ale bardzo zaskoczyła mnie i zasmuciła informacja że Denzel ma 60 lat. Nie wygląda !!!!

ostatnio obejrzałam już 9 filmów z Denzelem :mrgreen:

 

-- 05 sty 2015, 02:37 --

 

"Pursuit of happyness" - też polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz kolejny obejrzałem "Człowieka z bliznę" Briana De Palmy. Świetne kino gangsterskie!

Wolę Goodfellas.

 

Ja Pod mocnym aniołem nie mogłem znieść, połowę oglądnąłem może. Zbyt hardkorowe i przekombinowane. O alkoholizmie polecam Żółty szalik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, ja mam oryginalne wydanie specjalne na DVD, bo to jeden z moich ulubionych tytułów. ;) Myślę, że powinnaś go znaleźć również na Chomikuj. Poszukaj, naprawdę świetne kino z Alem Pacino i Michelle Pfeiffer. Polecam! ;)

 

 

Ok. Dziękuję. Zaufam Ci po raz kolejny, bo już nie raz się przekonałam, że mamy podobny gust filmowy :) Zatem rozpoczynam poszukiwania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz kolejny obejrzałem "Człowieka z bliznę" Briana De Palmy. Świetne kino gangsterskie!

 

Ja nie rozumiem fenomenu tego filmu. Dla mnie klimatem przypomina masę sieczek z lat 80. Ani reżyser ani Pacino go nie ratują. W zasadzie za ten klimat ma u mnie 5/10. Podobnie mam z "Ojcem chrzestnym", nudzi mnie ten film niemiłosiernie, co jest dosyć dziwne, bo "Czas Apokalipsy" tego samego reżysera uważam za najlepszy film jaki w życiu widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mam z "Ojcem chrzestnym", nudzi mnie ten film niemiłosiernie,

 

myślałam, że tylko ze mną jest coś nie tak (bo ogólnie bardzo lubię gangsterskie filmy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×