Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś lubi mocno odjechane klimaty, polecam Wojnę Polsko Ruską :!: Zdaje się, że kiedyś w kinie mignął mi nawet trailer, ale widocznie inne rzeczy sprawiły, że film uszedł mej uwadze... Wczoraj przypadkiem trafiłem na YouTube i... momentami dosłownie z otwartą gębą oglądałem :!::uklon::uklon::uklon:

Materiał raczej dla dojrzałego widza... 8)

 

[videoyoutube=agnhyzQozWc][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'this is the end', moja ulubiona, ale to trzeba mieć naprawdę prymitywne poczucie humoru i nie potrzebować wysublimowanego żartu do szczęścia -,-'
Lubię Jonah Hill'a to sobie obejrzę. "Superbad" też dobra komedia jest z nim, no i w wilku z wallstreet jaką rolę odpierdolił.

 

-- 11 sty 2015, 20:58 --

 

min3maks20, Zobacz sobie "11:14" tyle że to czarna komedia bardziej.

 

-- 11 sty 2015, 21:02 --

 

"Poradnik pozytywnego myślenia" dobra komedia też, niby romantyczna ale nakręcona tak, że nie kojarzy sie z romantyczną komedią wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem właśnie "Plac Zbawiciela", ciężki film, nie powinienem tego w depresji oglądać ale ja już tak mam, że lubię się w takim stanie zdołować czymś jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiol,

 

bardzo polecam, przekaz jest bardzo silny pomimo, że w dużej części między wierszami. z początku jest ciężko, bo kamera pracuje statycznie, ale jak się przebrnie przez pierwsze 20-30 minut to już przestaje przeszkadzać. muszę też ostrzec, że filmu dołuje - oddaje emocje tej bezsilności, złości i lęku, których się doświadczało w dzieciństwie na podwórku spotykając z przemocą ze strony starszych, silniejszych czy liczniejszych agresorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem właśnie "Plac Zbawiciela", ciężki film, nie powinienem tego w depresji oglądać ale ja już tak mam, że lubię się w takim stanie zdołować czymś jeszcze bardziej.

 

Ja też lubię ciężkie i dołujące filmy. W przeciwieństwie do durnych komedii, po obejrzeniu można wyciągnąć jakieś wnioski i zastanowić się. ;)

 

-- 21 sty 2015, 00:08 --

 

Dzisiaj po raz kolejny obejrzę "Prostą historię" Davida Lyncha. Bardzo lubię ten film i często do niego wracam.

 

Widział ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×