Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Pieprz,

same dobre rzeczy o tym filmie słyszałem

w ogóle ostatnie 5 filmów z Gyllenhalem jest bardzo dobre.

 

z tym aktorem oprócz wolnego strzelca oglądałem jeszcze enemy, miłość i inne używki, bogowie ulicy, labirynt i ten w którym ratował pociąg od ataku terrorystycznego (nie pamiętam tytułu). Wszystkie były mnie lub bardziej dobre z wyjątkiem 'miłość i inne używki', jakoś nie pasuje mi on do komedii romantycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałam 7 produkcji z udziałem Gyllenhaala: Donnie Darko, Pojutrze, Tajemnica Brokeback Mountain, Zodiak, Książę Persji: Piaski czasu, Kod nieśmiertelności i Labirynt. Z tych wszystkich tytułów najbardziej do gustu przypadły mi dwa pierwsze. Ogólnie lubię tego aktora. Potrafi wczuć się świetnie w role. ;)

 

-- 21 gru 2014, 16:59 --

 

Właśnie skończyłam oglądać Wakacje Mikołajka. Nie polecam. Bardzo słaba kontynuacja.

 

-- 22 gru 2014, 22:47 --

 

Bunshinsaba - beznadziejny horror. Nie oglądajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem. Lubię wojenne, ale to już wszystkie dobre chyba oglądnąłem, lubię psychologiczne jak Fight club, Donnie Darko (też s-f to jest), wymieniony przeze mnie Place beyond the pines jest świetny - ogólnie z gatunku dramat chyba, taki film o życiu z ciekawą historią, gangsterskie lubię, ale wiele już widziałem, ale o dziwo 2 i 3 części ojca chrzestnego nie, lubię też bardziej rozrywkowe kino np. Wilk z wallstreet mi się podobał. No różne, ogólnie "niegłupie" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaginiona dziewczyna - genialny film o zemście doskonałej. Wbił mnie w siedzenie. W sumie nawet nie wiem, co powiedzieć, bo aż tak duże wywarł na mnie wrażenie. Po prostu WOW! :twisted:

Jak najbardziej polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midori,

 

Gone girl oglądałem przedwczoraj, Ben Affleck to jednak beznadziejny aktor, biorą go do filmów chyba tylko jako wabika dla kobiet, które nie wiem co w nim widzą. Sam film tak średnio się oglądało, wziąłem go na dwie raty, podejrzewam, że pewne motywy skopiowano z innego filmu, którego akcja rozgrywa się w kostnicy (tam mąż też zdradzał żoną, była zemsta, liściki-wskazówki robiące mu mindfvck i kilka innych podobieństw) niestety nie pamiętam tytułu.

Końcówka muszę przyznać była ciekawa, trudno było przewidzieć czy wygra zło czy dobro, ja kibicowałem złu - nie chciałem aby prawda wyszła na jaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×