Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Malarz cieni, bzdurna biurokracja, utrudnianie życia i naciągactwo :evil:

to samo urzędasy

human na studiach chleje 5 lat zamiast alkoholikiem zostaje mgr-em

i urzędas za........ny na państwowej posadce pije kawkę w pracy

i niby mamy przez to mniejsze statystycznie bezrobocie i

większy % mgr-ów ale te ..................... są utrzymywane z podatków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kretyn! Co on robi w tym zawodzie? Ośmiesza innych. Bawi go ból i cierpienie drugiego człowieka, Niech wyp..... tam, skąd przyszedł. Czyli do piekła. I czemu on ma do tego prawo? Dawno powinien je stracić i postaram się o to. Powinien pracować jako rzeźnik albo grabarz, do tego się tylko nadaje, bo cierpienie innych sprawia mu satysfakcje. Jeszcze ten cham się szczyci tym, że jest taki nieczuły i okrutny. Popisuje się tym. Słuchaj, jesteś przegrany i stracisz nawet to, co masz. Prawda zwycięży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o nim wspominałem... wkurza mnie koleś, który pomimo swojej górniczej emerytury woli cały hajs przepić/przepalić, zamiast się np normalnie ubrać i - do k**** nędzy - UMYĆ. Jak wchodzi do pomieszczenia to trzeba je potem wietrzyć 10 minut. A dzisiaj wszedł mi tu (mowa o pracy rzecz jasna) dwukrotnie: 1) rano, akurat po tym jak zalałem sobie kawę... 2) nie dawno, akurat w momencie jak otworzyłem sobie jogurt :mrgreen: Po prostu masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza, a smuci: usunięcie czatu. Czat ma swoją dynamikę i w nocnych / porannych godzinach było tam bardzo fajnie. off-topic to już nie to samo. Pierdyliard wątków, itp. Z niektórymi ludźmi już nigdy nie będzie mi dane porozmawiać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×