Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Supernova, mnie najwyraźniej nie wolno wyrażać swoich poglądów i mówić otwarcie, jak się czuję, bo od razu komuś się to nie podoba i twierdzi, że jestem wiecznie negatywna. A jak mam być inna, skoro tak, a nie inaczej się czuję? Mam nosić maskę, bo komuś nie odpowiada to, jaka jestem? Jakby nie wystarczyło, że w realu staram się udawać, że wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najwyraźniej nie wolno wyrażać swoich poglądów i mówić otwarcie, jak się czuję, bo od razu komuś się to nie podoba i twierdzi, że jestem wiecznie negatywna

Tak naprawdę to nie ma znaczenia co mówią Ci jacyś obcy ludzie na forum... Możesz sobie pisać co tylko chcesz. Nie wiem czego oczekujesz od forumowej społeczności, ale skoro jesteś negatywnie nastawiona do wszystkiego i wiecznie marudzisz to zostaje to zauważone, bo co niby innego? Oczekujesz że z Twoich smętnych wypowiedzi ktoś odtworzy obraz cudownej osobowości? Tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Synsa, nie rozumiesz, że to forum to miejsce dla takich ludzi jak ja? Przynajmniej powinno nim być. A tym czasem nawet tu nie mogę się pozbyć maski, bo komuś się nie podoba, jaka jestem naprawdę. Mam wszystko w sobie trzymać i kiedyś wybuchnąć (czyt. zabić się)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, to po cholerę niszczysz sobie życie i starasz się udawać, że jest wszystko okay? Sama siebie okłamujesz i tutaj jest problem. Mam źle w głowie - ale umiem się do tego przyznać - na każdym froncie. Matko - jak mi było źle - to wyrażałam to, do znudzenia powtarzałam to rodzinie i znajomym, oni nie mogli mi pomóc póki sama sama nie chciałam zmian, póki sama coś ze sobą czegoś nie zrobiłam. Właśnie wolno Ci mówić otwarcie, ale i tu na forum - i w realnym życiu - bądź sobą. A może ludzie tutaj próbują Ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz, że to forum to miejsce dla takich ludzi jak ja? Przynajmniej powinno nim być. A tym czasem nawet tu nie mogę się pozbyć maski, bo komuś się nie podoba, jaka jestem naprawdę

Możesz być kim tylko chcesz. Tylko że nie da się kontrolować reakcji innych ludzi ;) Ty możesz robić co chcesz, inni również. Więc jeszcze raz zapytam - czego oczekujesz po tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, przestań się przejmować co mówią "inni" jak widzisz - radości Ci to nie daje :D po co się w ogóle przejmujesz?! Piszesz dla siebie - czytanie czegoś sprawia Ci przykrość? Przestań czytać, wyłącz, zapomnij i już - żyj prościej, nie rób sobie pod górkę :))

 

-- 25 sty 2014, 23:54 --

 

A i nie szukaj zrozumienia przede wszystkim u innych, ucz się sama siebie rozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, właśnie z Tobą rozmawiam. Nie odrzucam Cię. Mogę olać Twoje wpisy, ale tego nie robię. Próbuję Ci powiedzieć, że ludzie mówią że Twoje wpisy biją negatywną energią bo jest to prawda. Możesz się żalić ile chcesz :) Mi zupełnie to nie przeszkadza. Ale pisanie, że wszyscy Cię odrzucają, musisz zakładać maski i tak dalej to już Twoje osobiste odczucia, którymi również możesz się śmiało dzielić ale po pewnym czasie, jeśli próbujemy Cię zrozumieć, coś doradzić, podpowiedzieć, uświadomić, dalej robisz to samo, to nikomu nie chce się już angażować i powtarzać znów to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×