Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

deader, hehehe uśmiałam się :D dzieki

Eh, co tylko potwierdza że nic tak nie cieszy jak cudza tragedia :P No, ale dobrze że chociaż tyle dobrego z tego wyszło :D

 

Rozmówiłem się z tą mendą wczoraj, przyszedłem na pełnym luzie, chcąc owocną dyskusją załagodzić sytuację. Skończyło się na ustaleniu że następnym razem może się nawet nie trudzić tylko od razu wzywać policję i zobaczymy kto dostanie mandat - czy ja za "naruszanie ciszy nocnej" czy ona za bezpodstawne wezwanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że zawsze wszystko co złe dzieje się akurat wtedy, kiedy muszę być najbardziej skupiona i gotowa do działania. :?

 

Musisz opracować awaryjną taktykę, schemat działania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio drobne aspekciki, w impulsach bez zahamowań. istnieje dość intensywna ochota przypie.rdolenia w rzecz lub istote. agresja napływa jak krew do móżdżka, chodze podkurviona w trybie samca z testosteronem na plusie po siłce i anabolikach. wkurvia mnie niemożność znalezienia dobrej muzyki, która pogłaskałaby mnie. wkurvia mnie fakt, że jak już znajde, to nudzi sie po dwudziestokrotnym przesłuchaniu. wkurvia mnie ambient, wkurvia mnie pseudo funkowa stylistyka, wkurviają mnie producenci, którzy to spier.dalają dobre w kwestii pomysłu kawałki kiepskimi samplami. to wszystko na dziś, dzięki i przepraszam za bluzgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurviają mnie producenci, którzy to spier.dalają dobre w kwestii pomysłu kawałki kiepskimi samplami.

 

To ja mam odwrotnie. Mnie irytują producenci, którzy do dobrego miksu dobierają kiepskie kompozycje. Naprawdę nie rozumiem jak można zmarnować potencjał projektu, którego stworzenie zajmuje minimum kilkanaście godzin poprzez zaniedbanie czynności, na którą wystarczy poświęcić nie więcej niż godzinę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz no, większą spine kładzie się z reguły na elemencik roboty wymagający większego angażu i rozpracowania, w tym wypadku sklejenie całości. bądź co bądź, wkurvia mnie każda spier.dolona muzycznie robota, bo akurat ta sfera jakoś wyjątkowo oddziałuje na mojego ducha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zbyt duże libido , niedługo będę gwałcić wszystko ... :roll::roll:
Wysłać print screena Reibenowi?

 

 

:mrgreen:

 

-- 25 sty 2014, o 18:24 --

 

Supernova, trzeba ich razem jakoś spiknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooain To co piszesz to prawda, zdaję sobie z tego sprawę tylko trochę szkoda, że właśnie poprzez skupienie się na elemencie wymagającym większego nakładu pracy tak naprawdę lekceważy się coś, dzięki czemu utwór ma szansę nie zginąć w odmętach eteru i przetrwać w ludzkiej pamięci na lata, a tak powstaje tylko kolejny projekt "do odhaczenia" byleby móc pochwalić się tym "ile się zrobiło" niekoniecznie tym "co się zrobiło".

 

Jeżeli chodzi o drugie zdanie, to mógłbym się pod nim tylko podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Tyle muzyki na dysku, a nic mi się nie podoba, nawet ulubione kawałki mnie nudzą i nie chce mi się ich słuchać do końca. :x Zresztą i tak zawsze słucham tych samych bandów, bo nie mogę się przekonać do innych i uważam, że nie dorastają do pięt tym ulubionym. WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Difane, jechanie na ilość, a nie na jakość jest teraz standardem. chociaż generalizowanie też jest lekko niesprawiedliwym podejściem. pozostaje nam wznosić modły, żeby globalna macica wydała na świat producentów bardziej ambitnych, starających się jednak o tę jakość

elo, za próby dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×