Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Że akurat wtedy jak kumpel idzie na urlop i zostawia mi swój dział do obsługi, to akurat wtedy muszą trafić się najwięksi idioci i pytać o rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia!!! I jeszcze ta ich pierdolona blokada mózgownicy, jak mówię że muszą poczekać jedne (JEDEN!!!) dzień na kolegę, bo ja pracuję na innym dziale i znam się na swoich cenach a nie na tych o które pytają - a te tępe młoty zawsze muszą dorzucić "...ale naprawdę nie da rady pan wycenić?..."

 

 

atomic_rage_by_LemonRMSIK.jpg

 

 

Czemu ludzie są tak bezdennie głupi? Czy jak idą do hipermarketu na dział mięsny, ale nikogo tam nie ma, to oczekują że ludzie ze stoiska z warzywami będą znali ceny szynki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie ludzie (najczęściej) w komunikacji miejskiej, którzy gapią się i gapią i gapią, jakby byli jacyś opętani. To nie można już zaglądać przez szybę na piękny, miejski krajobraz, czy tam gapić się bezmyślnie w szybę i myśleć o dupiemaryni, tylko trzeba wbić w tego drugiego człowieka wzrok i go męczyć? Kuźwa, meenn... Przecież to do szału doprowadza. A później mam wyrzuty sumienia jak powiem coś "brudna jestem czy o coś innego chodzi?". Ale weź wytrzymaj z tymi gapiącymi się wariatami, no nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym autobusie to jest przepierdolone, raz kurwa od początku roku nie wziąłem słuchawek i prawie mnie chuj trafił w ciągu tych kilku min słuchania rozmów tel. na cały autobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym autobusie to jest przepierdolone, raz /cenzura/ od początku roku nie wziąłem słuchawek i prawie mnie /cenzura/ trafił w ciągu tych kilku min słuchania rozmów tel. na cały autobus

 

Hehe :D No całkiem kłopotliwe.

A troszkę bardziej jak krzyczą wręcz o swoich dolegliwościach- biegunka, czy nadużywają jednego zwrotu- np '' jaka z niej sierotka marysia haha ''! liczyłam i wyszło że w ciągu minuty chyba 5 razy używa tego zwrotu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×