Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Difane

Użytkownik
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Difane

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Cześć, czy jutro jest jakieś spotkanie?
 2. Difane

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Ja niestety nie dotarłem, bo stronka nie działała w sobotę i nie mogłem odczytać numeru telefonu. Może innym razem :)
 3. Difane

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej. Będę jutro w Poznaniu (dość późno, ale będę). Do której tak zazwyczaj przesiadujecie i w jakim lokalu można na Was trafić?
 4. Difane

  Problem z receptą

  Faktycznie zapomniał :) Ale już odebrałem receptę bez żadnych dodatkowych opłat.
 5. Difane

  Problem z receptą

  Witam. Widzę że jest trochę tematów z receptami, więc podepnę się pod ten. Byłem ostatnio u psychiatry, który zalecił mi branie Solianu, po 100 mg na dzień. Sęk w tym, że lek ten jest na receptę, a ja takowej nie otrzymałem, mimo że - z tego co czytałem. - psychiatra jako lekarz medycyny ma możliwość wystawiania takowych. Zapisał mi termin kolejnej wizyty na 29 lutego, ale ja nie zamierzam czekać tak długo. Czy powinienem ponownie zgłosić się do tego lekarza tylko po to, aby wypisał mi receptę? Czy jest możliwość otrzymania takowej bez płacenia 100 zł za kolejną wizytę (chciałbym tylko wpaść na chwilę i odebrać ten kawałek papieru)? A może to coś, co świadczy o jego niekompetencji i powinienem udać się do innego?
 6. Wyprowadzić się z tego porąbanego domu.
 7. Irytuje mnie moja matka która twierdzi, że jestem jej winien jakieś pieniądze... Ja nic jej kurwa nie jestem winien, do niczego nie jestem zobowiązany, nie podpisałem żadnej umowy. Chciała mieć dzieci, więc ponosi pełne konsekwencje takiej decyzji. Ona ma gdzieś moje problemy. Jestem dla niej tylko maszyną do zarabiania pieniędzy. Po to mnie urodziła. Abym zarabiał i dzielił się z nią pieniędzmi. Parszywa materialistka. Ciągle coś pieprzy o tym, że w moim wieku to już dawno pracowała, dzieliła się zarobionymi pieniędzmi z mamą. Fajnie. Ale czy ktoś ją do tego zmuszał? To był jej wybór. Najpierw robi coś za mnie, a później oczekuje czegoś w zamian. Nawet nie zapyta czy czegoś potrzebuję. Po prostu daje, a ja mam być za to wdzięczny, bo ona tak chce. Jej gróźb odnośnie wyrzucenia mnie z domu nawet nie traktuję poważnie, bo niemal wszystkie słowa rzuca na wiatr. To byłoby wbrew jej zasadom, bo za wszelką cenę chce pokazać, jaka to ona nie jest wspaniała i dobroduszna. Zresztą czy ma do tego jakiekolwiek prawo?
 8. Difane

  Wkurza mnie:

  Wkurwia mnie matka, która puka co chwilę w ścianę, żebym przyszedł do pokoju jarać się z nią jakimiś "patriotycznymi" wypowiedziami jakichś nawiedzonych nacjonalistów. No dobra, tyle wystarczy.
 9. Fatalnie. Zepsułem sobie weekend przez jedno niedopatrzenie. Nie chcę już dzisiaj widzieć swojej twarzy.
 10. Ja bym chętnie poszedł na jakieś planszówki.
 11. Ja w gimnazjum uważałem większość osób za idiotów. Ale to naprawdę byli idioci. Taki klasyczny margines społeczny typu "ja noszę dres", "Arka gola" i "nie muszę się uczyć, bo stary załatwi mi pracę w stoczni". W liceum i w późniejszym okresie życia trafiałem już na nieco lub znacznie bardziej ogarnięte postacie. Mimo wszystko tłumaczenie pewnych spraw komukolwiek nawet dziś pozostaje mocno problematyczne.
 12. Difane

  Wkurza mnie:

  Spałem pół dnia. Właściwie to więcej niż pół dnia. Właściwie to nie polecam.
 13. [videoyoutube=ymWfl86Mybg][/videoyoutube]
 14. Ambiwalentnie. Wszystko przez tą pogodę. Raz słońce a raz deszcz. Oby istota odpowiedzialna za ten bałagan poniosła konsekwencje.
 15. Difane

  Brzydota

  pewnie typu gender stąd u ciebie taki wkurw po przytuleniu.może nieświadomie prowokujesz idiotów do takich zachowań swoją gładką buzką lub fryzurą? Ja nie mam ani gładkiej buźki ani żadnej szczególnej fryzury. Po prostu kobiety lubią mnie dotykać, ale nie mam pojęcia dlaczego. Nie wiem, może im się podobam, może z litości, albo to zwykła złośliwość. Wmawiam sobie że to to pierwsze, ale odnoszę wrażenie, że jednak jedno z dwóch kolejnych.
×