Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Difane

Użytkownik
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Difane

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Cześć, czy jutro jest jakieś spotkanie?
 2. Difane

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Ja niestety nie dotarłem, bo stronka nie działała w sobotę i nie mogłem odczytać numeru telefonu. Może innym razem :)
 3. Difane

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej. Będę jutro w Poznaniu (dość późno, ale będę). Do której tak zazwyczaj przesiadujecie i w jakim lokalu można na Was trafić?
 4. Difane

  Problem z receptą

  Faktycznie zapomniał :) Ale już odebrałem receptę bez żadnych dodatkowych opłat.
 5. Difane

  Problem z receptą

  Witam. Widzę że jest trochę tematów z receptami, więc podepnę się pod ten. Byłem ostatnio u psychiatry, który zalecił mi branie Solianu, po 100 mg na dzień. Sęk w tym, że lek ten jest na receptę, a ja takowej nie otrzymałem, mimo że - z tego co czytałem. - psychiatra jako lekarz medycyny ma możliwość wystawiania takowych. Zapisał mi termin kolejnej wizyty na 29 lutego, ale ja nie zamierzam czekać tak długo. Czy powinienem ponownie zgłosić się do tego lekarza tylko po to, aby wypisał mi receptę? Czy jest możliwość otrzymania takowej bez płacenia 100 zł za kolejną wizytę (chciałbym tylko wpaść na chwilę i odebrać ten kawałek papieru)? A może to coś, co świadczy o jego niekompetencji i powinienem udać się do innego?
 6. Difane

  Wkurza mnie:

  Wkurwia mnie matka, która puka co chwilę w ścianę, żebym przyszedł do pokoju jarać się z nią jakimiś "patriotycznymi" wypowiedziami jakichś nawiedzonych nacjonalistów. No dobra, tyle wystarczy.
 7. Ja bym chętnie poszedł na jakieś planszówki.
 8. Ja w gimnazjum uważałem większość osób za idiotów. Ale to naprawdę byli idioci. Taki klasyczny margines społeczny typu "ja noszę dres", "Arka gola" i "nie muszę się uczyć, bo stary załatwi mi pracę w stoczni". W liceum i w późniejszym okresie życia trafiałem już na nieco lub znacznie bardziej ogarnięte postacie. Mimo wszystko tłumaczenie pewnych spraw komukolwiek nawet dziś pozostaje mocno problematyczne.
 9. Difane

  Wkurza mnie:

  Spałem pół dnia. Właściwie to więcej niż pół dnia. Właściwie to nie polecam.
 10. [videoyoutube=ymWfl86Mybg][/videoyoutube]
 11. Difane

  Brzydota

  pewnie typu gender stąd u ciebie taki wkurw po przytuleniu.może nieświadomie prowokujesz idiotów do takich zachowań swoją gładką buzką lub fryzurą? Ja nie mam ani gładkiej buźki ani żadnej szczególnej fryzury. Po prostu kobiety lubią mnie dotykać, ale nie mam pojęcia dlaczego. Nie wiem, może im się podobam, może z litości, albo to zwykła złośliwość. Wmawiam sobie że to to pierwsze, ale odnoszę wrażenie, że jednak jedno z dwóch kolejnych.
 12. Difane

  powitać x2

  Taki komunikat mi się wyświetlił jak chciałem wysłać posta.
 13. Difane

  Brzydota

  Ja jestem ładny.
 14. Difane

  Kosz

  NicNie możesz wysłać następnego postu zaraz po poprzednim.Nie możesz wysłać następnego postu zaraz po poprzednim.
 15. Difane

  powitać x2

  WitajNie możesz wysłać następnego postu zaraz po poprzednim.
×