Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Messiah, kochać kraj, a ludzi którzy w nim mieszkają to jedno i drugie... Nawet nie wiesz jaka Szwecja sama w sobie jest piękna :105:

 

neon, mnie też, taka ich mentalność :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez Messiah , Skarbie,

 

ja jestem zakochana w szwedzkiej naturze a szwedow nie cierpie. Kompletnie nie rozumiem ich mentalnosci i tych ptasich mozdzkow.

Klapki na oczach, falsz na codzien, tragiczna zywnosc, chlod emocjonalny, 7 miesiecy w roku zima i ciemnosci egipskie - ze ten narod jeszcze nie wyginål, zachodze w glowe. Ale wiosna i lato - cudowne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez Messiah , Skarbie,

 

ja jestem zakochana w szwedzkiej naturze a szwedow nie cierpie. Kompletnie nie rozumiem ich mentalnosci i tych ptasich mozdzkow.

Klapki na oczach, falsz na codzien, tragiczna zywnosc, chlod emocjonalny, 7 miesiecy w roku zima i ciemnosci egipskie - ze ten narod jeszcze nie wyginål, zachodze w glowe. Ale wiosna i lato - cudowne !

 

:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, A gdy już nie jest się młodą dziewczyną i zdarzyło się już wszystko co mogło się zdarzyć to wtedy twarz wygląda jak górzysty teren? :D Wolę jednak być oceanem spokoju, na którym tylko od czasu do czasu pojawiają się huragany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, jestem bardzo nudna, spokojna. Rzadko zdarza mi się coś spontanicznego ha ha ha - na przykład: rozebrać się na plaży nudystów- to co tam,to przecież nawet nie jest spontaniczność :)). "Prawdziwa kobiet to wulkan emocji" - masz na myśli kobiecą zmienność? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbieranie się w sypia jest bardzo spontaniczne i pociągające. Tu nie chodzi o szybkość a o pobudzenie zmysłów, :D A kobieca zmienność nastraja emocjonalnie.

 

Do Ko­biece­go ser­ca nie pot­rze­ba pielgrzymować. Ko­biecą na­miętność kar­mi męskie pożądanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×