Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, :great:

Muszę przyznać, że od wielu lat Duszpasterze, u mnie przynajmniej, zachowują się grzecznie, nie próbują na siłę przekonywać do spotkania z nimi, a tak przed laty bywało...

 

Kolejne problemy zdrowotne...mam nadzieję, że nie okażą się bardzo poważne :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocznijmy tyradę i litanie,co mnie wyprowadziło z równowagi w tym,trwającym od 4,5h dnia

-Ojciec,drący mordę że już kurwa mam schodzić BO ON musi coś powiedzieć,a Nie poczeka na wujka BO JUŻ K*RWA w tej chwili musi jechać do Dziadunia,kurwa 43 letni chłop,4 dziecka narobił,ale nie potrafi pępowiny odciąć od dziadunia i żyje pod dyktando starego ciula "Bo on jest stary,samotny i wszyscy go mają dość" (Chyba kurwa mać każda przyczyna ma skutek?) Jestem ciekaw czy jak za przeproszeniem matkę r*chał i inne kobity,to Stary pajac nad nim stał i mówił do której dziury ma wkładać?

-Robota,pośpiech,k*rwa bo karnawał,bo setki tępych p**d muszą składać zamówienia "BO OCH ACH MUSZĘ BYĆ PIĘKNA BO IMPREZY" spłońcie w piekle blachary

-Baby z którymi współpracuje,Szybko szybko,bo paczka nie wyjdzie to o ja pierdole,koniec świata (nie tępa idiotko,jak paczka nie wyjdzie w ten sam dzień to świat się nie zawali,twojej córki/syna nie zgwałci 4 naćpanych murzynów z 10 calowymi fujarami a chaupa nie spłonie razem z cygańskim taborem,a także inne przypadki które zwiastuje 4 jeźdźców apokalipsy raczej się nie zdarzą)

-To że jestem ciotą,narzekam na debili z którymi mieszkam,na debilną robotę,było k*rwa się ogarnąć,wyprowadzić,znaleźć robotę na własną rękę,ale cóż,jak się jest jebanym lebrem to efekty są jakie są.

-Że bojce jak debil i denerwuje się byle gównem.

 

Dziękuje za uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota wypłaty za grudzień!!!!

mnie w sumie też, wypłata była normalna i premia też spoko ale żadnej premii rocznej (a rok temu było 700) :evil::evil::evil:

A gdzie coroczna podwyżka?!!!

 

-- 09 sty 2014, 19:15 --

 

Czyli nie tylko ja zobaczyłem "zawrotną" kwotę za owy miesiąc :mrgreen:

A szkoda gadać.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×