Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jeśli zawodzi przechodzenie stronę albo więcej wcześniej to należy zmniejszać w linku wartość którą pogrubiłem - najlepiej stopniowo o 10-15. Niestety nie mogę poprawić błędów z wyświetlaniem tych stron - to wada wrodzona tego typu for dyskusyjnych. Mogę tylko jeszcze na koniec dodać znaną formułkę: "Za utrudnienia przepraszamy" Wink

 

Czy takie podejście nie wydaję się trochę zbyt ... ekstremalne? Nie wierzę, że gdzieś ktoś na tej planecie nie wynalazł sposobu, aby to obejść. W końcu wiele jest podobnych for opartych na tym samym kodzie... Tylko bardzo proszę nie kazać mi tego rozwiązania szukać.

 

Z regulaminu:

6. Z chwilą wypełnienia formularza rejestracyjnego, stajesz się Użytkownikiem forum. Nie ma możliwości kasowania konta, zmiany nicka, czy rejestracji pod drugim profilem (pkt.ósmy) dlatego zastanów się czy w 100% chcesz do nas dołączyć.

 

A to regulamin nie obowiazuje IceMan-a a.k.a. Piotrka?

 

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to regulamin nie obowiazuje IceMan-a a.k.a. Piotrka?

Z chwilą, gdy rodzina (która wykryła mnie tutaj) z powodu kilku postów (w których zbyt wiele napisałem) napisanych tutaj przestała się do mnie odzywać i niemalże się mnie wyrzekła miałem głęboko w dupie regulamin. A nie chcąc robić burdelu związanego z kasowaniem grubo ponad 3000 postów, co by w bardzo duży sposób naruszyło treść forum, postanowiłem zakamuflować się pod nowym nickiem. Ten punkt regulaminu został napisany ze względu na sytuacje, gdzie ktoś ma nick Kwiatuszek i chce sobie zmienić na Landrynka bo stary się znudził i się nie podoba. Byłoby takich sytuacji pełno i forum by zwyczajnie czegoś takiego nie przetrwało. Jeżeli przeszkadza wam to, to możecie zrzec się jedynego obecnego w tej chwili admina, który nadal w wolnych chwilach robi za moderatora i porządkuje wam forum, żebyście się mogli w miarę w tym wszystkim połapać. Mnie to stanowisko już porządnie męczy. Mam się zbanować? Ale gwarantuję wam że w przeciągu kilku dni zrobi się tu niezłe bagno, szczególnie gdy pojawi się jakieś dziecko neostrady, które w przeciągu godziny zrobi tu sajgon i nie będzie miał kto go zbanować. Po kilku dniach z forum nic nie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wiadomo o większej ilości takich wiadomości? Jestem na 99% pewny, że więcej poszło ale liczę na "kawę na ławę" od pewnej ilości użytkowników - wtedy ten pan dostanie bana za spamowanie

 

[update]

Wysłałem PW z ostrzeżeniem, jeśli ktoś jeszcze dostanie tego typu wiadomość - niech mnie poinformuje - skończy się to natychmiastowym banem spamera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi, może jest tak jak napisała Last Breath, czyli tak masz ustawione w opcjach forum. A może w opcjach przeglądarki internetowej masz ustawione, by przeglądarka nie aktualizowała otwieranych stron. Może dlatego jest po "staremu" ? Nie jestem pewny, tylko to mi "nie-specowi" do głowy przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi być może masz w pamięci cache zapisane stare skórki... prawdopodobnie jej wyczyszczenie pomoże

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:11 am ]

PS. też mam kolorową - poza logiem

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:14 am ]

Update - odświeżyłem stronkę i dało mi nową skórkę... ponura owszem, ale czytelniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może masz w pamięci cache zapisane stare skórki... prawdopodobnie jej wyczyszczenie pomoże

Tak sie też stało, tak więc mam jak powinno być w tych okolicznościach to bardzo stosowny gest... :(

 

Mam nadzieję, że zrobiłem to już ostatni raz.

Oby :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje wysłać mój przepiękny i przecudowny amblemacik ma 49KB ale nic ciągle wyskakuje info że musi być większy niż O KB. Geniuszem komputerowym nie jestem więc nie wiem o co chodzi. Mój przepiękny i przecudowny obrazek czeka by zaistnieć a tu nic, a przecież każdy ma potrzebę tworzenia własnej tożsamości. Jak nie wyślę emblemaciku to mi sie nerwica powiększy:)

A tak serio na serio nie mogę go wysłać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×