Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bezsensu bo jest jeden ogolny temat od tego a jak kazdy bedzie robil osobno temat o sobie(swoich problemach) to bedzie jeden wielki zamet na forum i nieporzadek- to moja opinia , kazdy jest informowany o przenoszonych tematach (przynajmniej przeze mnie na pewno) wiec moze szybko sie zorientowac gdzie jest a zawsze nowe posty w danych tematach wyswietlaja sie na zolto wiec mysle ze wikszosc je przeczyta.

 

Druga sprawa jesli jest jakis nowy temat napisany przez osobe z duuuzym problemem to zawsze zosatwiam na pare dni zeby azdy mogl pomoc a jesli nie ma potrzeby to zostaje on przeniesiony i dzieki temu panuje porzadek , przynajmniej w dziale depresja ktorym opiekuje sie najbardziej. Natomiast dzial nerwica lekowa pozostawiam juz na jaskowej glowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiony według jednego określonego klucza, np. ta nieszczęsna szkoła. Jaki jest związek kogoś, kto jest dręczony przez "kolegów" w klasie z kimś, kto boi się, że nie będzie mógł wyjść z sali np. na klasówce? Według mnie żaden, to że obie te sytuacje dzieją się w szkole to za mało, bo to tylko objaw. Przyczyna jest zupełnie gdzie indziej i jest inna w obu sytuacjach.

 

Jeżeli tematy są rzeczywiście podobne to scalanie jest wskazane, ale bez przesady i nie na siłę, proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to-ze porzadek nie pasuje- Po co ten komentarz? czy nowe osoby nie moga juz nic powiedziec?czy wszystkich nowych sie tak traktuje? I ten twoj avatar z wypietym tylkiem jest conajmniej dziwny na forum o nerwicy :)))))))))))))))

 

trzeba bylo od razu tak pisac , zauwaz ze ja tez jestem czlowiekiem i tez mam prawo wypowiedziec swoje zdanie prawda?!

 

Wszystkich traktujemy równo i nie patrze czy ktos jest nowy czy stary kazdy jest traktowany tak samo, nie mow ze cie jakos urazilam ok?!

 

Co do awataru to nie ma tam wypietego tylka kochana wiec jestes starsznie przerwazliwiona , mam zmienic awa bo to forum nerwica i depresja i moze zamieszcze w awie żyletke albo wyprute żyly? zeby pasowalo? ale ok jelsi tak bardzo draznil cie moj awatar to zmienilam i mam nadzieje ze tym razem ta poza nie bedzie cie dreczyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panie to wiedzą już o co im chodzi? Walkę w kisielu urządzić? :D Wyluzujcie trochę bo z błahostki się potem nieprzyjemności robią. PS. Nic złego w avatarze Jovity nie widziałem.

A ja uważam że Moderatorzy,Zastępca admina oraz Admin robią tutaj bardzo dobrą robote

Dzięki za docenienie naszej roboty ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten twoj avatar z wypietym tylkiem jest conajmniej dziwny na forum o nerwicy :)))))))))))))))

 

A co w nim dziwnego? I co ma avatar to tematyki forum? Ty w ogóle nie masz swojego zdjęcia i co, powinienem napisać, że to forum o nerwicy to powinnaś mieć wklejone zdjęcie na którym jesteś roztrzęsiona bo inaczej tu nie pasujesz? Sorry, ale to co napisałaś powiało bezsensownym czepianiem się.

PS. Mój avatar jest w porządku? Bo troche chyba za wesoły na nim się wydaje... hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w nim dziwnego? I co ma avatar to tematyki forum? Ty w ogóle nie masz swojego zdjęcia i co, powinienem napisać, że to forum o nerwicy to powinnaś mieć wklejone zdjęcie na którym jesteś roztrzęsiona bo inaczej tu nie pasujesz? Sorry, ale to co napisałaś powiało bezsensownym czepianiem się.

PS. Mój avatar jest w porządku? Bo troche chyba za wesoły na nim się wydaje... hmmm

 

ok shadow no nie ma sprawy juz awatar zmienilam , ale dzieki za wypowiedz ;) bo rzeczywiscie pomyslalm ze ten wczesniejszy awek byl nie na miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pewną propozycje aby w tym dziale podzielić terapie na poszczególne jej rodzaje i formy...

 

chodzi mi o wyodrębnienie terapii psychodynamicznej ,poznawczo-behawioralnej,psychoanalizy,systemowej, gestalt itp...i inne z których ktoś korzystał

 

zrobić do każdej osobnej temat i zebrać cenne doswiadczenia przydatne dla każdego z nas tutaj na tym forum...

 

opinie ,doświadczenia ,techniki terapeutyczne ,wady ,zalety,indywidualna,grupowa na NFZ ,prywatnie itp...

 

nawiązując że terapia jest bardzo ważna w naszych chorobach jak nie najważniejsza chciałbym dlatego zwrócić na to szczególną uwagę...

 

chciałbym poznać opinie forumowiczów ???????????????????????

 

a także kieruje te pytanie do MODERATORÓW tego działu...

 

 

co sądzicie o moim pomyśle??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pewną propozycje aby w tym dziale podzielić terapie na poszczególne jej rodzaje i formy...

 

chodzi mi o wyodrębnienie terapii psychodynamicznej ,poznawczo-behawioralnej,psychoanalizy,systemowej, gestalt itp...i inne z których ktoś korzystał

 

zrobić do każdej osobnej temat i zebrać cenne doswiadczenia przydatne dla każdego z nas tutaj na tym forum...

 

opinie ,doświadczenia ,techniki terapeutyczne ,wady ,zalety,indywidualna,grupowa na NFZ ,prywatnie itp...

 

nawiązując że terapia jest bardzo ważna w naszych chorobach jak nie najważniejsza chciałbym dlatego zwrócić na to szczególną uwagę...

 

chciałbym poznać opinie forumowiczów ???????????????????????

 

a także kieruje te pytanie do MODERATORÓW tego działu...

 

 

co sądzicie o moim pomyśle??? :D

 

ja sadze ze to super!!!! ja sie podpisuje obiema rekami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie lepiej jest tak jak teraz. Może mniej czytelnie, ale bardziej 'przyjaźnie'.

W zasadzie tak, bo przecież nie chodzi tylko o omawianie terapii, ale też o podzielenie się swoją radością, nadzieją czy propozycjami różnych drobnych rzeczy, które mogą poprawić samopoczucie.

 

Natomiast jeżeli ktoś chce założyć temat o jakimś konkretnym rodzaju terapii, to oczywiście nikt nie będzie stawał na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×