Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa.

 

moge spytac co do programu co to za film shadow od ktorego sie zaczelo?

Nie od tego się zaczęło, ale dał mi dużo do zrozumienia. Tytuł 'Dzień Świra'.

 

btw rozumiem ze z jednego miasta jestescie? fajnie ze sie poznaliscie:)

Nie, ja jestem z Częstochowy, Marta mieszka prawie 300km dalej.

Pozdrawiam,

shad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj tj. od 30. 07. 2008 r. przy próbie wejścia do PW wyskakuje mi taki błąd:

 

Fatal error: Cannot redeclare get_folder() (previously declared in ROOT_PATH_EXPLAIN:0) in /includes/functions_privmsgs.php on line 216

 

Czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam taki temat:

 

mam stwierdzoną po prostu nerwicę, a tu na portalu są nerwice z "dodatkami", gdzie pisać odn. mojej?

 

po drugie, czy nie możnaby stworzyć osobnego działu dla chorób somatycznych wywołanych nerwicą?

 

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica to określenie potoczne. To co my nazywamy nerwicą, to najpewniej zaburzenia lękowe. Nerwica natręctw to zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Pisz gdzie chcesz, tam gdzie tematy będą bliższe Twoim dolegliwościom. Moderatorzy dadzą sobie radę z ewentualnym przeniesieniem tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z cookies tak jak Scrat napisał. A z tego co mi pisał shadow_no, błędy 503, MySQL error wynikają z błędu, który siedzi sobie gdzieś tam pomiędzy 500 MB bazy danych (takie błędy pojawiają się czasem - fart). Dla uświadomienia, ile to tekstu, Trylogia Władcy Pierścieni jako e-book zajmuje 5 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieję z forum. Ciągle mnie wywala,bardzo częśto wyskakuje błąd jakiś,i jeszcze taki komunikat, nie określono rodzaju postu

:evil:

 

Po pierwsze, co to znaczy 'wywala'?

Po dugie, czy błąd który wyskakuje ma nr 503? (tak niestety się dzieje :( mamy błąd i nie możemy go zlokalizować).

Po trzecie, 'nie określono rodzaju postu'? W jakich okolicznościach się pojawia?

Pozdrawiam Serdecznie,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie określono rodzaju postu zdarzało mi się, gdy po 503 odświeżyłem posting.php, ale tak coś zamieszałem (nie pamiętam jak wtedy to zrobiłem), że do postinga nie poszły informacje przez POST, czyli posting nie dostał żadnych informacji co gdzie i jak. Więc, Zagubiona=>, pytanie, czy ten komunikat idzie bezpośrednio w parze z 503 itp., czy to zupełnie coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, czy ten komunikat idzie bezpośrednio w parze z 503

Tak dokładnie tak jest.

Po pierwsze, co to znaczy 'wywala'?

To znaczy, zę samo mnie wylogowuje. Nie wiem moze ja cos źle robię :? .

Nie chcę się czepiać,ale to jest na prawdę denerwujące,tego posta wysyłam 3 raz,bo po każdym "wyślij" wylogowuje mnie i muszę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuję to jak naukę mojej cierpliwości - siadam po turecku, zaczynam liczyć od 10 w dół i cierpliwie wciskam klawisz F5 :lol: Gdy czuję, że zbliża się chęć walnięcia klawiaturą - robię przysiady. Przynajmniej jaką kondycję zachowam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×