Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo gubionych postów - używam Firefoxa 3 i nie mam z tym żadnych problemów - przy każdym F5 pyta o ponowne wysłanie informacji i treść posta jest zachowana w pamięci przeglądarki.

 

ALEKS*OLO, jeśli pojawi się 503 - odpalasz tą gierkę, jak przejdziesz 1 lvl to wciskasz F5, jak przejdziesz kolejny, próbujesz ponownie. Z nami masz szansę należeć do ekskluzywnej grupy 2% ludzi którzy przeszli całe 30 poziomów tej gry :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuję to jak naukę mojej cierpliwości - siadam po turecku, zaczynam liczyć od 10 w dół i cierpliwie wciskam klawisz F5 :lol: Gdy czuję, że zbliża się chęć walnięcia klawiaturą - robię przysiady. Przynajmniej jaką kondycję zachowam :lol:

 

 

 

Bethi przy ostatnich problemach z forum mozesz złapac kontuzje lub przemeczyc stawy kolanowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, jeśli pojawi się 503 - odpalasz tą gierkę, jak przejdziesz 1 lvl to wciskasz F5, jak przejdziesz kolejny, próbujesz ponownie. Z nami masz szansę należeć do ekskluzywnej grupy 2% ludzi którzy przeszli całe 30 poziomów tej gry :mrgreen::lol:

 

Buhaha, tego nie próbowałam - a trzeba będzie bo jeszcze faktycznie zakwasów się nabawię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerują 'dostępność' użytkownika na czacie. Jeżeli przed chwilą pisał - jest zielone, jeżeli trochę czasu minęło od kiedy ostatnio coś napisał - żółte. Po dłuższym czasie albo jeśli user w ogóle nie pisał - jest czerwone. I od tego czy ktoś jest zielony, żółty, czy czerwony zależy częstotliwość odświeżania czatu u niego - o ile się nie mylę - dla zielonego 5 sekund, dla czerwonego 60, a dla żółtego coś pośrodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie przyznawaj się do tego. :D

Co do nowego czata... Prosiliście o niego, więc jest.

Wg. mnie dużo bardziej przyjazny, szybszy, no i nie obciążający bazy forum.

Aby się tam dostać, wystarczy wejść w zakładkę 'Czat (dawny shoutbox)' w menu. Lub użyć zewnętrznego klienta, np. mIRC.

Dane:

serwer: katowice.ircnet.pl

kanał: #nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×