Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Eee magiki mają swoje siedzibki :) od kilku dobrych dni czat świeci pustkowiem nie będę wskazywać palcem kogo to wina :mrgreen: góru wróć bo kobieca część forumowiczek nie może się już doczekać hehe sorry, że w tym temacie ale linka, duża stopa to big problem. Pozdrawiam i zbierzta się w końcu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy którym czat nie działa to posiadacze neostrady lub czegokolwiek co stoi na łączach neo? W tej chwili sprawdziłem z domu (Dialog) i wszystko śmiga... Za to miewałem problemy z neo która lubi wpisywać często ircnet.pl na blacklistę i jeżeli to jest przyczyną to ani ja ani Shad nic nie zrobimy bo nie zarządzamy ani neostradą ani ircnetem :smile: A i zawsze w takich sytuacjach możecie się zmówić i ustalić chwilowo pokój na innym serwerze IRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam sie z uprzejma prosba do administratora tego forum oraz mojego kolegi Tomasza N. z Czestochowy o uporzadkowanie sprawy z kanalem IRC jako idiota z dziedziny informatyki oraz podrozy miedzy galaktycznych moj post nie wniesie zbytnio duzo podpowiedzi technicznego rozwiazania zaistnialej sytlacji jako ,ze czytajac od kilku dni wszelakie artykuly na temat sieci IRC dowiedzialem sie wiele cennych informacji ktore rownie szybko zapomnialem ale mysle ze po kolejnym problemie nasza Krolowa :mrgreen: zadziala i zastanowi sie czy nie poswiecic z 3 min na przeniesienie kanalu na jakze inniejszy od tych innych serwer lub zrobi cos podobnego jak maja cpuny na hypperreal.info czyli serwer IRC pod ta sama domena jaka zajmuje forum nie wiem czy aby to jest tutaj wykonalne ale skoro wiecznie nacpani potrafili cos takiego sobie zklecic to i moze sie Ci zachce i zrobisz to dla nas biednych robaczkow :mrgreen: a wtedy bedziesz uwielbiany przez caly nastepny rok i chwalony przezemnie nawet obiecuje ze jesli tego dokonasz to przez tydzien nie bede sie nabijal z Twojego francuskiego a 2 tygodnie bede mily :mrgreen:

 

PS. a nam na rok 2009 zycze ogolno dostepnego czatu a nie dla wybranych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, podpisuję się pod twoją jakże wyrafinowaną wypowiedzią.....z tym, że ja cały czas na czat wejść mogę..... :P

Aczkolwiek coż z tego skoro zalegam tam sama i nie ma z kim pogadać..........

 

Ps.Scratu jak ja mam wleźć na to coś co Ty odpaliłeś jak ja mam mIRCa :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, jakie :P zdradz nam tu chociaż jeden sposób obym tylko mogła wlezć na czata ;) na to coś co napisałeś też nie mogę wlezć buuuu no kuffa dzisiaj Sylwester a tu takie niespodzianki buuu co ja będę robiła buuuu pójdę chyba spać bo nic innego mi nie zostało buuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka???

A laczysz soe przez klienta czy przez www???

sciagnij bylejakiego klienta np. mirca, a potem wydaj komende :

/server irc.freenode.net

a potem dolacz do kanalu i powinno dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka, wystarczy to co sebcio napisał, czyli

/server irc.freenode.net

wpisać do okienka forumowego czata. Powinno cię automatycznie przerzucić na drugi serwer. Jeśli udaje ci się zalogować na ten standardowy czat a tylko chcesz się przenieść na drugi, musisz dopilnować żeby napisać to w zakładce 'Status' a nie w zakładce '#nerwica'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no znowu nie mogę się dostać na czata a już było tak dobrze :( Unable to connect : java.net.ConnectException : Connection timed out: connect takie cuś mi wyskakuje :? Unable to connect to irc.freenode.net : currently trying to connect to irc.freenode.net i to też :?

U mnie dzialaja oba... :) Tylko pusto na nich cos... Czyzby tylko mnie sie udalo dostac na czata dzisiaj :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×