Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wydaje mi się, że forum jest strasznie przeciążone. Niektóre strony ładują się po 30sek, niektóre w ogóle się nie ładują, trzeba co chwilę odświeżać. Wysłanie postu graniczy z cudem.

Problem nie jest związany z moim internetem ponieważ wszystkie inne strony hulają.

Widzę, że inni użytkownicy też mają z tym problem, ponieważ czasami wysyłają po dwie takie same odpowiedzi, które są sklejane jako EDIT.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie jest związany z moim internetem ponieważ wszystkie inne strony hulają.

 

LucidMan to masz roztańczony internet skoro tak hula :mrgreen: a poważnie 4 X error 503 żeby to napisać ADMINIE do dzieła bo fakt nerwica się pogłębia przez to niektórym :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobię sprawę jak bardzo Was denerwuje obecna sytuacja. Jest mi przykro, że używając forum musicie wystawiać Wasze nerwy na próbę. Mnie to co się dzieje obecnie również się nie podoba, dlatego zapewniam, że serwery będą szybsze.

 

Co jest?

Obecny hosting jest po prostu za słaby jak na potrzeby naszego forum. Obecnie jestem w trakcie poszukiwania nowego serwera. Od momentu szukania do kupna, a potem przeniesienia forum minie jakiś czas, ale gwarantuje, że poprawa będzie.

 

Bądźcie cierpliwi i wyrozumiali dla biednego shada... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram i podpisuje sie pod tym :/

forum gorzej działa niz nasza-klasa a wszyscy wiemy jak działa to klasowe ścierwo, a o błędzie 503 to juz nawet nie wspominam , bo aż krew buzuje, z zalogowaniem sie tez non-stop problem , i tak jak wspomniala Polina trwa to masakrycznie długo ...

ja sie nie znam na tych sprawach wiec prosze Admina aby cos z tym zrobił boo kutwa wkurwia to noooo :evil::evil::evil:

 

[*EDIT*]

 

ostatnio wejscie na czata graniczy z cudem :evil:

tak Tomaszu bedziemy cierpliwi :mrgreen:

ale jak doczekam starosci a forum dalej bedzie tak działało to zaufaj jako staruszka dorwe Cie w ślepej uliczce i zgwałce :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo powinno się uspokoić.

Wprowadziliśmy chwilowe rozwiązania pozwalające w stopniu dość komfortowym korzystać z forum. Planowane przenosiny forum na inny serwer przewiduję w granicach 26.01 - 4.02. Ciężko określić mi konkretną datę. Przenosiny nie powinny trwać dłużej niż 1 do 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z logowaniem na to forum to dla nerwicowców na pewnym etapie terapii (z pierwszymi sukcesami, ktorzy juz zaczęli i osiągnęli sporo) pierwszy krok do wyzdrowienia. Tak jak odcięcie od internetu.

 

Rozpływam się w podziwie nad pomysłowością administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc:)

Nie wiem jak korzystać z czatu, zainstalowałam juz dodatek i Jave i nic

Czy ktos mi pomoze?

 

Wysłałam pytanie do administratorów i do tej pory nic nie otrzymałam , czy ktos to czyta?

 

 

Jesli tak to pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJIRC IRC

Connecting...

Unable to connect : java.security.AccessControlException : access denied (java.net.SocketPermission irc.freenode.net resolve)

Error : Not connected

 

 

 

...taki tekst na ekranie sie otwiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Administratorow i Moderatorow,

po kolejnej srednio-przespanej nocy wpadlem na niezbyt genialny pomysl, aby utworzyc w dziale Nerwica Lękowa, przyklejony temat analogiczny do "Moj dzisiejszy dzien" a mianowicie - Moja dzisiejsza noc. Mogliby sie tam wypowiadac rowniez uzytkownicy, ktorzy z roznych przyczyn nie spia o poznej porze... :).

 

Prosze o rozwazenie mojej propozycji :)

Pozdrawiam!

X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×