Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

czesc:) nie mam juz siły walczyć wszystko jest bezsensu za duzo spadło na moją główę rozstanie z chłopakiem 2 zwizazek potem utrata pracy no i psychiatra brrrr cięzko mi strasznie wkreciłam sobie schizo czyja bede musiała sie meczyc do konca zycia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc:) nie mam juz siły walczyć wszystko jest bezsensu za duzo spadło na moją główę rozstanie z chłopakiem 2 zwizazek potem utrata pracy no i psychiatra brrrr cięzko mi strasznie wkreciłam sobie schizo czyja bede musiała sie meczyc do konca zycia:(

Bo takie jest to nasze życie,gdy coś się zaczyna walić to pociąga za sobą wszystko co mamy i lądujemy w punkcie wyjścia...

Znam Twój przypadek doskonale ponieważ też straciłem to co Ty,tylko że w innej kolejności,najpierw pracę potem miłość,natomiast do psychiatry zgłosiłem się sam,mam też jeszcze inne leczenie.

Ja staram się sobie to wszystko układać,szukam odpowiedzi gdzie się da,szperam w necie,czytam książki psychologiczne i wiele o sobie wiem ale ja mam nadzieję,bez tego bym nie istniał i wiem że nadzieja jest matką głupich ale jestem w takiej sytuacji życiowej że tylko ona mi została więc Tobie też życzę tego abyś znalazła w sobie siły i znalazła nadzieję bo ona umiera ostatnia.I nawet jeśli teraz w to nie wierzysz i nie widzisz racjonalnego sensu w tym to przyjdzie taki moment że nadzieja się pojawi.U mnie tak było ale potrzebowałem pomocu różnych zródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat z tym ze ja nie moge się zalogować ponieważ wyskakuje mi informacja ''Invalid data supplied''. Dodam ze loguje sie z explorera jesli to ma jakies znaczenie.Czym to moze byc spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

temat potraktowany został jako spam ponieważ:

a) zawierał teksty namawiające do wykopywania w serwisie wykop.pl

b) zawierał odnośniki do mało wiarygodnych źródeł

c) był zdublowany

d) był nafaszerowany linkami wychodzącymi

e) był w całości/większości kopią tematu z innego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa kodeksu jest bardzo poważna. Podałem wtedy wiele linków z którymi można było sie zapoznać by dowiedzieć sie więcej. To zacytuje przynajmniej i podam jeden link:

"according to the projections based on figures from the World Health Organization (WHO) and the Food and Agriculture Organization (FAO), a minimum of 3 billion people will die from the Codex mandated vitamin and mineral guideline alone."

http://www.naturalnews.com/026731_CODEX_food_health.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w jakimś temacie zaznaczona została opcja 'powiadamiaj o odpowiedzi' wówczas automatycznie będzie wysłany e-mail w chwili gdy ktoś odpowie w temacie.

Tematy które obserwujesz znajdziesz w swoim panelu użytkownika lub klikając tutaj:

ucp.php?i=main&mode=subscribed

Jeżeli lista jest pusta - oznacza to, że żaden temat nie jest śledzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi rozszerzenia listy dostępnych subforów postanowiliśmy otworzyć na próbę nowe subforum - Zaburzenia odżywiania.

Myślimy, że to dobry krok w stronę dalszego rozwoju forum. Zazwyczaj przed wprowadzeniem tego typu decyzji w życie pytaliśmy Was o zdanie przeprowadzając ankiety. Znikoma liczba głosów jednak utwierdziła nas w przekonaniu, że tego typu ankiety nie mają sensu, nie były obiektywne.

Jakie są Wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za zaburzeniami odzywania w osobnym subforum bo to dosc rozbudowany problem dodatkowo dzielacy sie wewnatrz. A poza tym ulatwi to szukanie inf na forum. Osobiscie sie bardzo ciesze, bo bede mogla podzielic sie moimi opiniami i niewielka wiedza na ten temat z innym rowniez chorujacymi na ED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×