Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - piszę do administratora / ów tego forum.

Od dawna mam problem z wysyłaniem PW. Piszę wiadomość, wysyłam, otrzymuję komunikat "wiadomość wysłana pomyślnie". Następnie wiadomości tej nie ma w "wysłane" lecz jest w folderze "do wysłania".

Wczoraj wysłałam 8 wiadomości PW, i przesłała się tylko jedna.

Dziś zaczęłam wysyłać wiadomości PW do moderatorów / administratorów i żadna nie przeszła.

Nie ukrywam że sprawia to że korzystanie z tego forum staje się nie tyle trudne ile niemożliwe.

Proszę o informację co mam zrobić żeby wysłać wiadomości zapisane w tej chwili w "do wysłania".

 

proszę też o odpowiedzi tu na forum bo na wiadomości nie mogę odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita naprawdę....najpierw przeglądaj forum a dopiero potem wysnuwaj jakieś teorie typu :"Nie ukrywam że sprawia to że korzystanie z tego forum staje się nie tyle trudne ile niemożliwe. " :roll:

 

czemu-moje-pw-s-w-folderze-do-wys-ania-t13642.html

 

To pierwszy przyklejony temat w tym subforum........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzidzius22, jeśli to było do mnie, to chyba nie na miejscu. Nie napisałam nic ostrego. polakita, jest na forum już dość długo, żeby orientować się czego gdzie szukać..............a nie odrazu pisać, że z tego forum nie da się korzystać - nie trzeba odrazu tak atakować....

Generalnie temat jest do śmietnika. Moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam wszystkie opcje w mojej skrzynce, w jej ustawieniach i innych pierdołach, sprawdzałam wszystkie opcje wysyłania wiadomości z folderu "do wysłania".

Jak dla mnie fakt że wiadomość która ma być wysłana a ląduje w "do wysłania" jest absurdalna bo wiadomo że tam lądują wiadomości zapisane do wysłania później, tak wskazuje logika.

Na forum "sprawy organizacyjne" weszłam tylko po to aby skontaktować się z moderatorem czy kimkolwiek kto by mi pomógł, ponieważ nie mogłam do moderatora nawet wysłać PW. Nie szukałam odpowiedzi na pytania techniczne w dziale "sprawy organizacyjne" bo nie wskazuje na to tytuł forum. Czy informacji jak wysłać maila mam szukać w dziale sprawy organizacyjne? Przecież to absurd. Jak również absurdem jest że wysłana wiadomość nie pojawia się w folderze "wysłane". to bardzo wprowadza w błąd.

 

To tyle w temacie technicznym, dziękuję ci linka za cenne wskazówki, chyba często się zdarza że moderatorzy bywają nieprzyjemni bo widocznie męczy ich kontaktowanie się z użytownikami forum, a zwłaszcza gdy ci zgłaszają jakieś problemy.

 

Dodam jeszcze że jestem na tym forum wystarczająco długo żeby wysyłanie wiadomości PW stanowiło nadal dla mnie niewiadomą - oczywiście jest to wszystko moja wina, bo nie wpadłam na to żeby przeczytać pół forum aby się dowiedzieć że wysłane wiadomości nie trafiają do folderu wysłane, ale stale pojawiają się w "do wysłania".

 

Dodam jeszcze jedno, że przeczytałam wcześniej wszystkie tematy w FAQ i również odpowiedzi nie znalazłam, może jest to jakaś wskazówka dla Państwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

cieszę się, że już wszystko zostało wyjaśnione. Faktycznie, skrypt na którym pracuje forum działa w ten sposób, że wiadomości, które nie zostały jeszcze przeczytane lądują najpierw do folderu 'do wysłania'.

Co do odpowiedzi Linki - zrozumcie też nas. Nikt nikogo tu nie atakuje, jedynie stara się pomóc. Czasem może się wydawać, że jesteśmy niemili w stosunku do użytkowników ale my jesteśmy tylko ludźmi, którzy również mają swoje problemy i czasem wychodzi jak wychodzi.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem w stanie zrozumieć :)

 

Proponuję po prostu aby informację o tych PW umieścić w jakimś widocznym miejscu (np. przy wysyłaniu wiadomości, albo przynajmniej w FAQ) bo ja przy tym straciłam dużo czasu i nerwów. Albo po prostu stworzyć inny system z tymi PW, bo pierwszy raz w życiu widzę coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, to przestań tracić nerwy, to jest tylko forum, podejdź do tego z odrobiną luzu......poza tym, niemożność lub problem z wiadomościami nie są powodem, ażeby korzystanie z forum zrobiło się niemożliwe.

Skoro w tym dziale zakładasz wiadomość o takiej tematyce - to trzeba było porozglądać się w TYM dziale i poszukać odpowiedzi.

Spróbuj przyzwyczaić się do takiego systemu, naprawdę to nic strasznego ;)

 

Informacja o PW jest chyba umieszczona w wystarczająco widocznym miejscu........

 

Jeśli polakita, odczułaś moją wypowiedź jako atak - przepraszam, ale ja twoją też tak odczytałam, bo zamiast normalnie się spytać odrazu napadłaś.......

 

ps. żeby skontaktować się z adminem lub którymś z moderatorów wystarczy wieczorem wejść na forumowy czat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, to przestań tracić nerwy, to jest tylko forum, podejdź do tego z odrobiną luzu......poza tym, niemożność lub problem z wiadomościami nie są powodem, ażeby korzystanie z forum zrobiło się niemożliwe.

 

Wysyłanie wiadomości było niemożliwe i straciłam dużo czasu szukając rozwiązania, to tyle w temacie. Skoro jest taka funkcja to powinna działać prawda? I działa ale w sposób bardzo nieoczywisty dla przeciętnego użytkownika.

 

Informacja o PW jest chyba umieszczona w wystarczająco widocznym miejscu........

 

Najwidoczniej nie, skoro wielu użytkowników pyta o to samo.

 

Jeśli polakita, odczułaś moją wypowiedź jako atak - przepraszam, ale ja twoją też tak odczytałam, bo zamiast normalnie się spytać odrazu napadłaś.......

 

Owszem pisałam pierwszą wiadomość kiedy byłam zdesperowana i to może dało się odczuć bo w moim mniemaniu wyczerpałam wszystkie samodzielne środki pomocy!

 

ps. żeby skontaktować się z adminem lub którymś z moderatorów wystarczy wieczorem wejść na forumowy czat.

 

Weszłam i pisałam ale mi nie odpisywał. To był kolejny stracony czas. A w tej chwili proponuję rozwiązanie aby kolejna osoba z tym samym problemem miała trochę łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, byłaś faktycznie wołałaś scrata , ale nic nie powiedziałaś a było dwóch modów w tym czasie którzy by Ci wyjaśnili o co chodzi ,wiec jeśli upatrzyłaś sobie że sprawę możesz załatwić tylko z nim to nie wiń nikogo ,że nikt Ci nie pomógł ;) i jestem całkiem miły żeby nie było :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, no proszę, ktoś mnie skojarzył ! Jestem pod wrażeniem :)

Bo on tylko mi się wyświetlił tam jako moderator dlatego go wołałam i pisalam tez do niego oddzielnie.

 

Ok, nie będę was już zamęczać, sprawa jak dla mnie jest zamknięta i nie ma co się jątrzyć ;)

 

Jakkkolwiek mam jeszcze jednem "problem" czy jak to inaczej nazwać. Kiedy ja dostaję PW, to wydaje mi się że dawniej dostawałam powiadomienie na maila, a teraz nie dostałam mimo że mam kilka nowych wiadomości. Czy to znaczy że osoby do których wysłałam PW również nie otrzymują powiadomień na maila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, sprawdz @ wysłałem Ci testowe PW

 

a więc, ja powiadomień na emailu nie dostaję... nie chcę tu już was męczyć, ale nie ukrywam że chciałabym wiedzieć czy te osoby do których wysyłałam PW również nie dostały powiadomień... aha, i dodam od razu że mam włączoną funkcję: Poinformuj mnie o nowych prywatnych wiadomościach: Tak

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, no proszę, ktoś mnie skojarzył ! Jestem pod wrażeniem :)

Bo on tylko mi się wyświetlił tam jako moderator dlatego go wołałam i pisalam tez do niego oddzielnie.

Nie odpisywałem bo mnie nie było - czat był otwarty (bo prawie zawsze mam otwarty) ale ja byłem zupełnie gdzie indziej, dopiero wróciłem i ogarniam co się działo jak mnie nie było. Dostałem też Twoje PW, miałem właśnie odpisać ale widzę że temat już wyjaśniony.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłam!! D Z I Ę K U J Ę za wzięcie pod uwagę moich uwag :) Jest mi bardzo miło i pozdrawiam ! ! ! ! Let's make the world a better place, jak to mawiał mój szef.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×