Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Znając życie większość osób i tak by tworzyła swoje wątki które ni przypiął ni przyłatał by do niczego nie pasowały, jest jeden temat o psychoterapii, no i:

Natomiast jeżeli ktoś chce założyć temat o jakimś konkretnym rodzaju terapii, to oczywiście nikt nie będzie stawał na drodze.

...to jasna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wypowiedziach zarządu rozumiem ze ten pomysł nie jest za dobry...

 

tzn oczywiście moge temat założyć sam i czekać na posty...

 

tzn jabym wolał zeby chybabardziej pomocnie było niż przyjażnie lecz przyjażn też jest ważna na tym forum ale to moja opinia kazdy ma prawo do swojej...

 

dziękuje za wypowiedzi dotyczace tego tematu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne pytanie, ale związane z forum, a nie chciałam nowego tematu zakładać.

Otóż po lewej stronie mam same żółte ikonki, które twierdzą, że nie przeczytałam jakichś postów. Opcja "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" nie działa - ikonki nadal są żółte /: Co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że masz jakieś błędy związane z cookies. Sprawdź czy w twojej przeglądarce jest włączona obsługa cookies, do tego pytanie - korzystasz z jednego komputera czy z kilku na zmianę wchodząc na forum (dom, kafejka, praca/szkoła/uczelnia)? Bo jeśli z kilku to takie rzeczy się przez to mieszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu wszystko szare i czarne czy jednak nie? :)

 

ale przeważająca większość to szary, ale zamiast łapać mnie za słówka mógłbyś na przykład zobaczyć jak inne fora prezentują się w lepszych kolorach :) np:

http://mlodziteam.phorum.pl/ - pomarańczowe

lub

http://www.zycienastolatkow.pl/forum/index.php - znalazłem zielone

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale wg. mnie pomarańczowy jest po prostu fatalny.

A zielony mimo wszystko wg. mnie jest gorszy niż nasz obecny.

 

Napiszesz jeszcze pare postów i sam zobaczysz, że na naszym forum nie męczą się tak oczy, a to jest mimo wszystko ważne.

 

Drobne korekty graficzne są jak najbardziej możliwe do zaakceptowania, ale żeby zmieniać np. tło na takie jaskrawe odcienie, to festyn się zrobi.

 

Uwierz, że znam się trochę na grafice komputerowej na porzeby stron www, i pierwsze słysze o tym, że

fora lepiej się prezentują na zielono

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×