Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ach, ludzie, ludzie...

Dlaczego zawsze po uszach obrywają najlepsi?

I dlaczego jeśli ktoś jest w czymś dobry - wyszukuje się u niego wad i czepia się każdego jego słowa, jeśli tylko nadaży się ku temu okazja?

 

Pytania bez odpowiedzi... - ale tak niestety jest wszędzie (spotkałam się już z tym niestety nie raz)...

 

Nie uważam, aby było wykonywane przez Twilighta coś nie tak - wręcz przeciwnie - zawsze bardzo chętnie czytam jego wypowiedzi i podziwiam go za jego pracę.

 

A co do tych cytatów - nawet jeśli znalazły się tam elementy krytyki - prawdziwa cnota krytyk się nie boi - a nie znalazłam w tych cytatach nic obraźliwego, za co miałoby się ponieść aż tak wielkie konsekwencje...

 

Szkoda, że życie uczy nas podziałów - tak wiele nieporozumień można by było przecież wprost, po ludzku wyjaśnić - brakuje nam jednak wszystkim cierpliwości do tego typu rozmów i nie potrafimy choć przez chwilę się zastanowić nad racjami innych - tkwiąc cały czas w przekonaniu o prawidłowości w każdym calu swoich racji... Stąd tyle konfliktów naokoło nas, stąd też tego typu sytuacje jak tu - na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zenada. Pozwole sobie wtracic dwa slowa.

Do kogo nalezy to forum? Do administratorow.

Jezeli nie podoba wam sie caloksztalt to nie wchodzcie tu. Jezeli zupa mi nie smakuje to zmieniam lokal i po sprawie.

Ten użytkownik ktory tak was buntuje /nie wnikam czy ma racje czy nie/ moze stworzyc swoje wlasne forum i ugoscic niezadowolonych z forum.nerwica.pl Zostana tu ci ktorzy beda chcieli i bedzie po sprawie. Jak to mowia, wilk syty i owca cala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że nas ktoś buntuje?? Nie rozumiem. I uważam, że jestem dość obiektywna w swoich ocenach i opisuję tylko wnioski, jakie wyciągam z własnych obserwacji. Chyba każdy ma prawo do własnego zdania.

A z forum nie zrezygnuję - tak jak kiedyś nie zrezygnowałam ze swojego życia, biorąc je takim, jakim jest. Wszystko ma swoje plusy i minusy. A skoro tu się znalazłam - to z jakiegoś powodu - i rezygnować całkowicie z udziału w forum nie zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę ;) chciałam coś napisać :D

Jestem moderatorem na innych forach jednym związanym z nerwicą drugim psim forum :D wiem na czym polega praca moderatora bardzo dobrze, nie jest ona łatwa, ale też nie dramatyzujmy tragedii nie ma ;)

Oczywiście nie da się wszystkich zadowolić zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje jak to przysłowie mówi "jakbyś nie staną zawsze do kogoś dupą będziesz ustawiony ;) "

Moim skromnym zdaniem zbanowany powinien być każdy kto stosuje wulgaryzmy i po mimo upomnień ubliża i lży innych piszących na forum, oczywiście zanim to nastąpi ( nie licząc jakiś drastycznych postów) użytkownik powinien dostać ostrzeżenie!!! Jeżeli to nie przyniesie efektu mówimy sobie pa-pa :mrgreen:

Nie wszyscy się musimy lubić, nie każda wypowiedź musi nam pasować, natomiast jeśli jest ona wyrażona w kulturalny nie uwłaczający nikomu sposób to nie powinno byc to powodem do banowania bo żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do własnego zdania. Na koniec swoich wypocin chciałam jeszcze dodać, że moderacja na tym forum jest o tyle trudna iż piszą tu osoby chore, znerwicowane i choć to pewnie kiepskie usprawiedliwienie osoby, które być może częściej niż ludzi nie obarczonych nerwicami ponosi. w związku z tym chyba najlepiej będzie jak podejdziemy do tego z dystansem :smile: i będziemy pamiętać, że temu forum jak i wielu podobnym przyświeca bardzo piękna idee - niesienia pomocy - zrozumienia - wrażliwości - tolerancji - wyrozumiałości

 

Sądzę, że w tej całej debacie na forum chyba o tym troszkę zapomnieliśmy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też straciłam zaufanie do naszego pieknego szefostwa...

Nie rozumiem Was....

Poważnie.

Czy mod musi wzbudzać zaufanie?Jeśli tak to dlaczego?Jest normalnym userem jak TY ,ja i wielu innych EWA,poza tym że dba o porządek ...

Myślę że naprawde robicie z igły widły i sami zaogniacie atmosferę. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewik 22 i samgro.. Identyczny styl pisania, identyczne ip, niemal identyczny login poczty. Bardzo proszę o przesłanie wyjasnień na pw.

 

Pozostawię to bez komentarza w chwili obecnej. W przeciwieństwie do niektórych z Was nie wygłaszam wyroków na wyrost jednocześnie nie mając wglądu w pełny obraz sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewik 22 i samgro.. Identyczny styl pisania, identyczne ip, niemal identyczny login poczty. Bardzo proszę o przesłanie wyjasnień na pw.

Nie mam zamiaru ci się z niczego tłumaczyć na PW nie mam nic do ukrycia!!!!

Samgro to mój mąż. Jesteśmy w separacji, mamy osobne komputery i osobne konta, ale jak się zapewne domyślasz mamy to samo nazwisko!!!! więc i loginy do poczty podobne!!!

A to że mamy podobny styl pisania, to świadczy tylko o tym, że jednak wciąż coś nas łączy!!!!!

 

 

 

Nie rozumiem Was....

Poważnie.

Czy mod musi wzbudzać zaufanie?

Według mnie powinien! Ale to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do Administratorów i Moderatorów: podajcie sie do dymisji zamiast szkodzić innym...

Więcej działania mniej farsy...

Czym poparta ta propozycja? Nie chcę wytykać palcem, ale raczej nie miałeś zbyt wiele czasu na przekonanie się o działaniu funkcyjnych tego forum.

pełen obraz sytuacji

i jest

i choć wykrzyczany

niestety słusznie...

 

Maciej_Z po pierwsze nie dorzucaj oliwy do ognia po drugie wiesz że ciebie tu nie powinno być - strzelasz gola do własnej bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu nie stawiałbym tylu wykrzykników, bo krzyk to oznaka słabości

 

pozdrawiamy również męża.

Nie będę tego komentowała. powiem tylko - zabolało!!!

Ale to tyle w tym i innych tematach.

Mój ostatni post znajdziecie w temacie Mój dzisiejszy dzień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru ci się z niczego tłumaczyć na PW nie mam nic do ukrycia!!!!

Samgro to mój mąż. Jesteśmy w separacji, mamy osobne komputery i osobne konta, ale jak się zapewne domyślasz mamy to samo nazwisko!!!! więc i loginy do poczty podobne!!!

A to że mamy podobny styl pisania, to świadczy tylko o tym, że jednak wciąż coś nas łączy!!

 

Tak,jak napisałam wcześniej -

W przeciwieństwie do niektórych z Was nie wygłaszam wyroków na wyrost jednocześnie nie mając wglądu w pełny obraz sytuacji.

 

Ilekroć będę miała wątpliwości - będę pytała.

Wbrew ostatnim opiniom, nie stosuje zasady " krótka piłka" - "ban i po sprawie" (do której namawiał mnie Twilight będąc jeszcze moderatorem). Jak to mówią "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

 

Pozdrawiam serdecznie "obóz byłego moderatora". Zyczę dobrej zabawy w toczenia piany na forum. Oby życie fundowało Wam tylko takie problemy..

 

Swoich przyjaciół ściskam i dziękuję, ze dobre słowo.

Tyle w temacie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wszystkim zainteresowanym i skłóconym, cofniecie sie w czasie i zastosowanie terapi Dr. Kochającego. Minimum 3 godziny dziennie afirmowania sie i przechodzi ochota na jakiekolwiek kłótnie..a człowiek robi sie wyciszony i spokojny.

Więc namawiam jeszcze raz wszystkich - WYBACZMY SOBIE...

 

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=1883&highlight=afirmacje

 

i ammmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×