Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Robinho, senność to jest dziad. Wtedy nie idzie nic z tym zrobić. Pozostaje wegetacja. Brr. Dobrze że już to na razie mam za sobą.
Moja jest spowodowana przejściem na wyższą dawkę spamilanu, więć powinna przejść lub znacznie się zmniejszyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że wszystko jest skomplikowane, zupełnie niepotrzebnie. Kody, piny, puki, niewidzialne stacje CD, e hasła i inne pierdoły. A płytki ze sterownikami w zestawie nie ma, bo po co. Niech ludzie dzwonią na infolinię i forsę tracą!! Wisiałam na słuchawce żeby się czegoś dowiedzieć to tyle czekałam na konsultanta, że mi całą kasę na koncie zeżarło i dupa. Ale jestem wściekła!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie prościej pójść do lekarza po diagnozę niż gdybać co Ci dolega?

Jak zacznę coś z tym robić, to na pewien czas może się skończyć moje poczucie stabilności. Na razie w moich kalkulacjach chyba i tak nieco lepiej wychodzi rozmyślanie i wkurzanie się, niż zrobienie coś z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że moi rodzice błędnie myślą, że mnie rozumieją oraz wkurza mnie, że moi rodzice myślą, że zamierzam w przyszłości zakładać rodzinę.

Moi przynajmniej matka bo z ojcem na takie tematy nie rozmawiam też myślą że założę rodzinę, mówię matce że nie chce ale i tak do niej to nie trafia bo wg niej każdy powinien mieć rodzinę i nie obchodzi jej to że nie mam pracy i nigdy stałej nie miałem, dziewczyny podobnie a przecież już mocno wiekowy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że moi rodzice błędnie myślą, że mnie rozumieją oraz wkurza mnie, że moi rodzice myślą, że zamierzam w przyszłości zakładać rodzinę.

Moi przynajmniej matka bo z ojcem na takie tematy nie rozmawiam też myślą że założę rodzinę, mówię matce że nie chce ale i tak do niej to nie trafia bo wg niej każdy powinien mieć rodzinę i nie obchodzi jej to że nie mam pracy i nigdy stałej nie miałem, dziewczyny podobnie a przecież już mocno wiekowy jestem.

U mnie przede wszystkim ojciec myśli, że założę; matka też, ale ojciec jest bardziej przekonany. Ja im nie mówię, że nie mam zamiaru zakładać, bo by się mogli wkurzyć (przede wszystkim ojciec). U mnie powody, dla których nie zamierzam zakładać rodziny są trzy: brak chęci; zaburzenia seksualne; brak umiejętności stworzenia normalnej rodziny (zarówno materialnie, finansowo jak i psychicznie, emocjonalnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Mój ojciec gdyby był młody w dzisiejszych czasach też podejrzewam by rodziny nie założył, ale on jest urodzony w latach 40-tych i wtedy wymagano tego a on i tak bardzo długo zwlekał do 33 lat co wtedy było ekstremalnie późnym wiekiem na ślub tak jak dziś z 45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie umiem cieszyć się z przyjazdu brata + to, że tak cholernie widać, jak bardzo się od niego różnię..jezu, jaki on jest doskonały, idealnie ubrany, idealna fryzura, markowe ciuchy, idealna sylwetka, wysportowany, ostatnie 5 lat pewnie spędził na siłowni..czuję się przy nim kompletnie nie na miejscu, wstydzę się, kurde on nic nie wie, co się ze mną stało przez te kilka lat, nie wiem jak mu to powiem i czy w ogóle to zrobię. On wygrał, ja przegrałam, tak to wygląda.

Dobra, pewnie przesadzam, powinnam spojrzeć na niego po prostu jak na brata, kurde nie mogę...już zaplanował codzienne wspólne treningi na basenie, ja nie dam rady!!

Wkurzają mnie też odgłosy wiejskiej "potańcówki" oczywiście z hitem "Ona tańczy dla mnie" na czele..nigdy się do tego nie przyzwyczaję, fuj! Dobrze, że wakacje się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×