Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, dobrze zrobili.

Zdajesz sobie sprawę z tego, co jest nie tak z samosądami?

Wymiary sprawiedliwości są nieskuteczne i przekupne, więc pozostały nam tylko samosądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ta...

Bo ludzie z ulicy są nieprzekupni i praworządni :roll:

Myślę, że pierwszymi osobami, które byłyby skłonne do takich linczów, to dresy których tak nie lubisz.

 

Powodzenia bohaterze, ale nie zdziw się jak policja zapuka do drzwi i cię kiedyś zaaresztują za podrzeganie do przestępstwa. Oby nie za coś gorszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powodzenia bohaterze, ale nie zdziw się jak policja zapuka do drzwi i cię kiedyś zaaresztują za podrzeganie do przestępstwa. Oby nie za coś gorszego.

Dzięki, ale nie uważam żeby wymierzenie sprawiedliwości bandycie było przestępstwem.

 

-- 17 sie 2013, 22:47 --

 

Za coś gorszego powiadasz? Coś gorszego to ja wykręcę dresiarzom pod koniec miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie uważam żeby wymierzenie sprawiedliwości bandycie było przestępstwem.

Mieszkasz w państwie w jakim mieszkasz i tutejsze prawo ma w poważaniu co Ty uważasz za przestępstwo. Są określone normy zachowań. Gdyby każdy przybierał swój kodeks, to ilu morderców czy gwałcicieli chodziłoby wolno, bo według nich to nie jest niemoralne i szkodzące drugiemu człowiekowi.

 

 

 

Znowu mam problem w grze z zapisem. :evil: A miałam kilka miesięcy spokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×