Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzależnienie od masturbacji


vendeta

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet,

jaki właściciel taki kot, trzeba sie dobrac jednak :P:P:P;)

No, ja jeszcze alko chętnie używam ;) a kot-zboczek przylazł mi rano do łózka i mu stanął :hide: mimo, ze nie ma jajek :shock:

 

coś ty wyprawiała
Mi tam służą rózne perwersje , nie mam nicka @Wykończony hłe hłe 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. dla zawałowca każdy orgazm to potencjalne ryzyko śmierci, nawet samo myślenie o seksie i podniecanie się jest niebezpieczne.

gadasz bzdury ... ooo nowe wydanie playboya , ale zdjęcia ... ooo ta jest dobra ... kur.wa co mnie tak serce boli :P

 

a tak poważnie , to skąd nadajesz ? z opus dei ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trolla, proszę!

 

Aha- jak zobaczycie posta, w stylu- że komuś (najpewniej to będę ja) przepalają się neurony w głowie od nałogowej masturbacji i w mózgu ma płonący krzew, który płonie i nie chce zgasnąć- to proszę zaraportować- (!) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. dla zawałowca każdy orgazm to potencjalne ryzyko śmierci, nawet samo myślenie o seksie i podniecanie się jest niebezpieczne.

ciekawa śmierć :lol:

Cum-kill-shot.

 

 

Pono jedna z lepszych śmierci.

 

Tylko tak trochę przykro,znajdują cię martwego, a tu jaszczur na wierzchu i lepka ręka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob robi sobie zarty, a to powazny problem, ktory staje sie w dzisiejszych czasach niestety coraz bardziej powszechny (a moze po prostu coraz wiecej sie o nim mowi, ze wzgledu na fakt, ze tematy tabu wlasciwie przestaja istniec). Chcesz pracowac, a myslisz o masturbacji, a po dokonaniu czynu, ciezko zabrac ci sie za robote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja jest według mnie bardziej niebezpieczna niż wszystkie używki razem wzięte. Najgorsze jest to, że 99% mężczyzn na tej planecie masturbuje się, jednak praktycznie nikt się do tego nie przyznaje.

Moje stanowisko wobec onanizowania się jest bardzo klarowne: skończ z tym raz na zawsze! Nie ograniczaj, nie rób tego nawet raz w miesiącu czy raz w roku - po prostu odrzuć to na wieki!

Zapomnij, że coś takiego istnieje!

Spotkałem się w swoim życiu z opiniami stojącymi murem za masturbacją. Za tym, że jest dobra i przynosi nawet jakieś pozytywne skutki. Niektórzy wspominają coś o prostacie czy o innych pierdołach, których rozumieć nie musimy.

To, jak często się masturbujesz lub czy robisz to w ogóle, jest silnie skorelowane z dwiema rzeczami: poziomem Twojego testosteronu oraz poziomem Twojego libido. Jak wiesz (lub może nie) - jedno i drugie napędza nas na co dzień do działania. Nie tylko do działania pt. Poznawanie i flirtowanie z kobietami, ale także do działania jakiegokolwiek. Jeśli się onanizujesz, to poziom testosteronu oraz Twoje libido spadają. Przez to stajesz się wycieńczony, bardziej leniwy, bardziej ospały, nie masz na nic siły, nic Ci się nie chce, nie masz na nic ochoty, zniekształcasz ważność priorytetów w swoim życiu, spada Twoja samoocena, chodzisz rozdrażniony, szybciej się denerwujesz, bardziej pesymistycznie patrzysz na życie i mógłbym tak wymieniać praktyczne bez końca.

Niech to do Ciebie dotrze raz na zawsze masturbacja to zło!!!

Oprócz aspektów związanych z Twoją fizycznością dochodzą aspekty czysto psychiczne. Masturbując się, uczysz samego siebie, że musisz to robić, ponieważ nie jesteś w stanie znaleźć sobie kobiety, która będzie Ci pomagać w pozbyciu się napięcia.

Dodatkowo wiesz, że nie powinieneś tego robić, bo to dziecinne, ale mimo wszystko nie jesteś wytrwały i ulegasz samemu sobie. Wiesz także, że to napięcie, które jest w Tobie wówczas, gdy chcesz sobie ulżyć, jest czymś dobrym. Jednak dla Ciebie ważniejsze jest się pozbycie się go niż wykorzystanie go na swoją korzyść jako dodatkowego zasilania dla Twoich działań.

Właśnie to napięcie, które towarzyszy mężczyznom w stanie "przedmasturbacyjnym", jest niesamowite. Ponieważ początkowo wiąże się ono z rozdrażnieniem, każdy interpretuje je jakoś negatywnego. Jednak ten stan nakręca nas, napędza motywuje, powoduje, że jesteśmy bardziej radośni, że trudniej jest nas zdenerwować itd., itp.

Jeśli nie przekonują Cię powyższe argumenty, to może przekona Cię argument związany z tzw. kotwiczeniem się na własną rękę. Gdy się masturbujesz, przyzwyczajasz się do reakcji na pewne, specyficzne bodźce, które sam wywołujesz. Określony uścisk, dotyk itp. Nie zdziw się więc, gdy w kontaktach seksualnych z kobietami coś nie będzie grać i one nie będą Cię zupełnie podniecać. To będzie czymś normalnym - przyzwyczaiłeś się do siebie i swojej ręki, więc teraz pokutuj. Miliony mężczyzn przeżywają ten problem, a później biegają po seksuologach, aby im pomogli.

Moja rada, aby temu zapobiec: przestań obierać banana.

 

 

Dla Katolików:

Czy masturbacja jest grzechem? Jeśli tak to jakim? Jak sobie z tym problemem radzić?

 

Masturbacja jest grzechem i to zasadniczo ciężkim. Katechizm Kościoła Katolickiego (2352) tak to ujmuje:

 

Przez masturbację należy rozumieć dobrowolne pobudzanie narządów płciowych w celu uzyskania przyjemności cielesnej. Zarówno Urząd Nauczycielski Kościoła wraz z niezmienną tradycją, jak i zmysł moralny chrześcijan stanowczo stwierdzają, że masturbacja jest aktem wewnętrznie i poważnie nieuporządkowanym. Bez względu na świadomy i dobrowolny motyw użycie narządów płciowych poza prawidłowym współżyciem małżeńskim w sposób istotny sprzeciwia się ich celowości. Poszukuje się w niej przyjemności płciowej poza relacją płciową, wymaganą przez porządek moralny, która urzeczywistnia w kontekście prawdziwej miłości pełny sens wzajemnego oddawania się sobie i przekazywania życia ludzkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbując się, uczysz samego siebie, że musisz to robić, ponieważ nie jesteś w stanie znaleźć sobie kobiety, która będzie Ci pomagać w pozbyciu się napięcia.

 

no chyba lepiej samemu sobie zredukowac napięcie niż meczyć jakaś obcą kobiete:P

 

btw,co za bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbując się, uczysz samego siebie, że musisz to robić, ponieważ nie jesteś w stanie znaleźć sobie kobiety, która będzie Ci pomagać w pozbyciu się napięcia.

 

no chyba lepiej samemu sobie zredukowac napięcie niż meczyć jakaś obcą kobiete:P

 

btw,co za bzdury

 

 

Widać, zawodowy onanista. Jeśli coś kwestionujesz to wysil się, bo słabe zachowanie sobą reprezentujesz, ale spoko brak energii i motywacji to jeden z podstawowych czynników zawodowych onanistów ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja jest grzechem i to zasadniczo ciężkim. Katechizm Kościoła Katolickiego (2352) tak to ujmuje:

tym katechizmem , to mogę sobie dupę podetrzeć

Niech to do Ciebie dotrze raz na zawsze masturbacja to zło!!!

Niech to do ciebie dotrze raz na zawsze , w kościele zrobili ci wodę z mózgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Ale z Ciebie inteligent, to, że wrzuciłem notkę o kościele katolickim oznacza, że chodzę do kościoła? Weź mnie nie rozśmieszaj hahaha.... Onanizuj się dalej, generalnie wali mnie Twoje życie więc ;)

 

rotten soul, wiesz generalnie mam manie pisania wszystkiego w żartach.

 

 

zmienny, zgadza się, ale jest też na to rozwiązanie. Choć seks ma dużo więcej plusów niż onanizowanie się to takie przecież oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, proszę Cię zmień dilera. Lepiej by sobie taki ulżył w samotności niż napastował niewinne niewiasty. :lol:

 

 

No tak zapomniałem, faceci tutaj mają problem zdobyć kobietę czy nawet ją poznać. Sory, że ten tekst wrzuciłem i wam przerwałem masturbację ;)

 

Miłego obierania banana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×