Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzależnienie od masturbacji


vendeta

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytalam te wypowiedzi nastolatkow bo nie jest to artykul

Regularnie masturbowanie obniża poziom testosteronu we krwi. Może to doprowadzić do impotencji,

to i regularne wspolzycie plciowe powinno doprowadzac do impotencji? co za bzdura.

wydaję mi się że moje wszystkie problemy są spowodowane tą masturbacją,

raczej innymi czynnikami ale po co kopac do przyczyn jak mozna znalezc proste rozwiazanie. Przestan i zobaczysz czy Twoje problemy znikna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja powoduje choroby psychiczne, choroby układu trawiennego i wiele innych.

Wachlarz chorób jest bardzo szeroki a kończy się śmiercią(samobójczą lub z wycieńczenia mózgu).

Podkowy pod oczami, mętny wzrok , blada cera, potliwość, łamliwe i brzydkie włosy, ból głowy, stan podgorączkowy, wzdęcia, wieczne zmęczenie, brak koncentracji, pustka w głowie itd itd. to łagodne objawy nadwyrężania centralnego układu nerwowego zbyt częstą masturbacją/seksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola, literalnie i metaforycznie to prawda;)

Ślepota czyli egoizm, zaspokajamy tylko siebie, taki człowiek staje się ślepy na otaczającą go rzeczywistość.

 

-- 17 cze 2013, 21:29 --

 

Piszę co to zaobserwowałem, tacy ludzie patrzą tępym i pustym wzrokiem gdzieś przed siebie lub gdy idą to pod nogi:(

Są nieśmiali, lękliwi, mowa ich czasami bełkotliwa, szybko się męczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja powoduje choroby psychiczne, choroby układu trawiennego i wiele innych.

Wachlarz chorób jest bardzo szeroki a kończy się śmiercią(samobójczą lub z wycieńczenia mózgu).

:shock: < zakłada spodnie z powrotem >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i z pewnoscia paraliż wszytkich członków za kare, hehe, masturbacja jest bardzo pozyteczna bo rozwija intelektualnie i cąłe napiecie ,które mamy w sobie mozemy nia zniwelować a ze sami znamy swoje ciało najlepiej to nic innego tak nie rozładuje jak nasturbacja, pozatym przyczynia sie do nowych odkryc naukowych, dowody naukowe takie same jak u byczka hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularna w nadmiernej ilosci moze miec jakis negatywny wplyw na organizm...hm podobnie pewnie i seks;>

 

nooo .. okropnie chce sie zyc :mrgreen: zgroza!!!

 

Piszę co to zaobserwowałem, tacy ludzie patrzą tępym i pustym wzrokiem gdzieś przed siebie lub gdy idą to pod nogi:(

a na czole maja napisane "czesto sie masturbuje" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, no nie wali :mrgreen: za to wali mi się świat po tych informacjach :-|:P

Piszę co to zaobserwowałem, tacy ludzie patrzą tępym i pustym wzrokiem gdzieś przed siebie lub gdy idą to pod nogi:(

teraz rozumiem , to dlatego się tak zachowuje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×