Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

 

pewnie, że jest możliwe. kiedyś tak się rozpędziłam, że mało co mnie zostało.

 

chciałabym się tak rozpędzić. I kiedyś zniknąć. Zrobić matce na złość, żeby zawsze miała wyrzuty sumienia myśląc, jak wyzywała mnie od grubych...

 

Chcę w ten weekend pojechać do miasta wojewódzkiego, czyli jakieś 50 km od mojego miasta SAMA. Sama myśl kupowania biletu mnie przeraża :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, ja bym Tobie odradzała odchudzanie.Obawiam się bardzo o Ciebie żebyś nie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty.Moim zdaniem masz predyspozycje do popadnięcia :( a do tego nie jesteś gruba i nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, ja bym Tobie odradzała odchudzanie.Obawiam się bardzo o Ciebie żebyś nie wpakowała się w jeszcze gorsze kłopoty.Moim zdaniem masz predyspozycje do popadnięcia :( a do tego nie jesteś gruba i nie musisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, odradzałabym Ci jednak.Ja tez tak miałam i moja Siostra i Mama,a teraz zeszło,Mama jest wręcz chuda.Jeśli teraz nie zwolnisz metabolizmu przez diety to wieku 20-stu lat wszystko masz szansę zgubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, odradzałabym Ci jednak.Ja tez tak miałam i moja Siostra i Mama,a teraz zeszło,Mama jest wręcz chuda.Jeśli teraz nie zwolnisz metabolizmu przez diety to wieku 20-stu lat wszystko masz szansę zgubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie, że jest możliwe. kiedyś tak się rozpędziłam, że mało co mnie zostało.

 

chciałabym się tak rozpędzić. I kiedyś zniknąć. Zrobić matce na złość, żeby zawsze miała wyrzuty sumienia myśląc, jak wyzywała mnie od grubych...

 

 

To chyba nie jest najlepsze wyjscie ;) Masz dietę i treningi ustalone, czy po prostu starasz się jesc mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od września pójść na weterynarię policealne,czerwiec-lipiec kurs dogoterapii zaawansowany,teraz zapisać się do pośredniaka i podłapać jakiś kurs najlepiej

akwizytor bo tam prawo jazdy za darmo do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×