Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam swojej pasji chyba całe swoje życie,odkąd pamiętam. Pragnę robić coś co bym kochała. Żyję nadzieją,że pasja uratuje mnie od depresji. Tymczasem pasji brak...żeby nie było tak pesymistycznie to uwielbiam zwierzęta. Przebywając z nimi mam lepsze samopoczucie. Studia weterynaryjne są ogromnie ciężkie,teraz jestem na prostym filologicznym kierunku i nie jest jakoś super,a co dopiero. Po prostu nie mam motywacji.

Z takim podejściem zajdę daleko :great:

 

Głowa do góry! Motywacja pojawi się sama, a pasja to piękno, które nas otacza :) można czerpać ją niemal ze wszystkiego! ;)

igure

mój cel na jutro- spotkać go ;) poćwiczyc do utraty tchu i wreszcie zabrac sie za wlasna figure )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów się tam odbywała i było dobrze. Zresztą jaki ja mam wpływ na to gdzie . Mi nawet to wygodniej ,.że nie muszę dodatkowo prowadzać po szkole Syna na lekcje religii.

 

-- 16 maja 2013, 21:58 --

 

Żyję nadzieją,że pasja uratuje mnie od depresji.

Dobre! Tylko znależć pasję i ją kultywować, bezcenne. W ogóle , jak myslisz ilu Polaków na jeden tysiąc ma prawdziwą pasję? ,,,i żyje nią do utraty tchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Pasja to spełnienie i radosć , wolnosć . Obsesja to ból . zniewolenie cierpienie.

Zależy jak ta pasja się "rozpoczęła". Ja bratu przed śmiercią obiecałam , ze podtrzymam rodzinną tradycję. Więc po jego śmierci w sumie nie miałam wyjścia. Tyle, ze okazało się , że to naprawdę mnie kręci. Bardziej niż cokolwiek. Jak wsiadam na moto to mnie tak telepie z emocji, że ledwie radę daję. Myślę, że to już nie pasja a obsesja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym olewam ateizm!,i te nowomodne bajery na czasie.

Ja zacząłem olewać kościół odkąd będąc kiedyś z rodziną na wakacjach zobaczyliśmy księdza przechadzającego się w hotelu , w garniturze z dwiema panienkami , a głosił tak piękne kazania i pouczał mnie , że nie mam Boga w sercu :P zresztą szerzą wiele kłamstw i są nietolerancyjni o czym świadczy twoje podejście do ateistów , więc polecam nauczyć się szanować poglądy innych ludzi , bo nie każdy jest naiwniakiem dającym księdzu kasę na tacę na zabawy w burdelu albo na mercedesa dla ojca dyrektora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym olewam ateizm!,i te nowomodne bajery na czasie.

Ja zacząłem olewać kościół odkąd będąc kiedyś z rodziną na wakacjach zobaczyliśmy księdza przechadzającego się w hotelu , w garniturze z dwiema panienkami , a głosił tak piękne kazania i pouczał mnie , że nie mam Boga w sercu :P zresztą szerzą wiele kłamstw i są nietolerancyjni o czym świadczy twoje podejście do ateistów , więc polecam nauczyć się szanować poglądy innych ludzi , bo nie każdy jest naiwniakiem dającym księdzu kasę na tacę na zabawy w burdelu albo na mercedesa dla ojca dyrektora ;)

Tyle, że kościół i wiara to nie ksiądz bo nie dla niego chodzi się do kościoła wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że kościół i wiara to nie ksiądz bo nie dla niego chodzi się do kościoła wg mnie.

Oczywiście zapomniałem dodać , że nie chce generalizować , bo nie wszyscy księża tacy są , ale zwątpiłem trochę w ludzi po tamtym incydencie ;) co do kościoła to napisałem , że jest to instytucja szerząca kłamstwa i nietolerancyjna dlatego mam do nich taki stosunek , a co do wiary to ja szanuje , ale kościół ... może zachowam to dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz Ci powiedział ,że nie masz Boga w sercu? Jedzie mi tu czołg?

racja , ojciec rydzyk też nie powiedział " głupie te dziecko czy co " albo do czarnego księdza " on się nie umył " przecież podłożyli głos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że kościół i wiara to nie ksiądz bo nie dla niego chodzi się do kościoła wg mnie.

Oczywiście zapomniałem dodać , że nie chce generalizować , bo nie wszyscy księża tacy są , ale zwątpiłem trochę w ludzi po tamtym incydencie ;) co do kościoła to napisałem , że jest to instytucja szerząca kłamstwa i nietolerancyjna dlatego mam do nich taki stosunek , a co do wiary to ja szanuje , ale kościół ... może zachowam to dla siebie ;)

Każdy ma prawo do własnego zdania oczywiście. A jeśli chodzi o ludzi to nie był mi potrzebny kościół żeby w nich zwątpić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo do czarnego księdza " on się nie umył " przecież podłożyli głos

Słyszałem to osobiscie . Powiedział to żartobliwie,( nie złosliwie, nie rasistowsko) a Ty zaraz dawaj go zniszczyć , bo klecha. Zreszta co by niepowiedział , będzie dla Ciebie kl;amcą i huj8m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem to osobiscie . Powiedział to żartobliwie,( nie złosliwie, nie rasistowsko) a Ty zaraz dawaj go zniszczyć , bo klecha. Zreszta co by niepowiedział , będzie dla Ciebie kl;amcą i huj8m.

ok , rozumiem ;) teraz chciałbym poznać twoje zdanie co do " głupie te dziecko czy co " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem to osobiscie . Powiedział to żartobliwie,( nie złosliwie, nie rasistowsko) a Ty zaraz dawaj go zniszczyć , bo klecha. Zreszta co by niepowiedział , będzie dla Ciebie kl;amcą i huj8m.

ok , rozumiem ;) teraz chciałbym poznać twoje zdanie co do " głupie te dziecko czy co " .

Niezmiernie się cieszę , że nie mam pojęcia o co Wam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie w nerwach sam kilka razy krzyknąłem na swojego kochanego Syna " głupi jestes,,/?

każdemu może się zdarzyć , ale dziwnie to wygląda gdy zrobi się to przy dosyć sporej publiczność w czasie gdy głosi się przemówienia propagujące miłość do bliżniego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Tomcio , wszyscy jestesmy ludżmi i każdy może strzelic od czasu do czasu babola. Nawet Papież. Masz trochę racji ,że nie powinien tak żartować, bo to trochę gruboskórne, cieńke żarty i niejeden Murzyn mógłby si e obrazić.

Będe kończył dysputę,miło było. Bo jutro już o 5 rano odpalam wrotki i jazda z turboodrzutem trzech lekarzy i dwa Urzędy załatwić .

Dobranoc/ Alleluja i do Przodu!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cel na jutro- spróbowac podołac zadaniu.

Jutro spotykam się z dziewczyną, z powaznymi problemami. Została przydzielona do niewłasciwej rodziny zastepczej, teraz jest zamknieta i wycofana. Zbuntowana 22 latka. Spotkam się z nią jutro i moim celem bedzie poznanie jej na tyle, by móc jej pomóc ;)

 

Trzymajcie kciuki albo po prostu sie modlcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×