Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Monar, też mam egzaminy końcowe.Teraz 18 maja w szkole i w czerwcu zewnętrzny na technika do którego nie pochodzę bo przez dwa lata się nie uczyłam to w miesiąc nie nadrobię.

 

 

Weterynaria z bliża się dużymi krokami.Na początku się cieszyłam,teraz się baaaaardzo boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, mnie w szkole czekają jakieś dwa, miały być trzy, ale jedna nauczycielka nam odpuściła. Także 11-12 maj - również porażka. W szczególności z działalności, bo ja tego nie ogarniam, jakieś spółki akcyjne, komandytowe pfe. Nie ogarniam. To nie na mój łeb.

 

-- 29 kwi 2013, 16:42 --

 

leaslie, ja do tych zawodowych dopiero będę przygotowywana :mrgreen: nawet nie wiemy, jak to bd wyglądać, bo znów zmienili... także jedna wielka niewiadoma. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, a mi najłatwiej idzie z tego, co mi się po prostu przydaje, by robić i wiedzieć co robię w praktyce, wiesz wszystko co związane z kosmetykami, których używam do zabiegów, a nie jakieś tam usługi i dobra, na co mi to... no ale jakoś może się tego nauczę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w okresie końca podstawówki; okresie gimnazjum i na początku okresu liceum miałem takie ala marzenie związane z polityką. Chodziło o stworzenie idealnego państwa z rygorystycznym ustrojem. I niekoniecznie ja, ale żeby ktoś przekształcił Polskę w takie państwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nada do tematu. Tak jak pisałam, dzisiaj poszedł tekst o odkładaniu rzeczy na później:)

 

http://cloudymind.pl/wordpress/nawyk-ktory-zmienia-wszystko/

 

Co trzeba zrozumieć, żeby przestać odkładać na później?

-że motywacja przychodzi często po rozpoczęciu czynności

-że przekonanie "to obowiązek, nie lubię tego" można zmienić

-że mniejsze projekty łatwiej ukończyć (dlatego lepiej jest podzielić zadanie na kilka mniejszych)

-że wiele zależy ostatecznie od nawyków

-że robienie rzeczy natychmiastowo, niewyobrażalnie poprawia jakość życia

 

Mam nadzieję, że rady się przydadzą albo chociaż ktoś podyskutuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad założeniem fundacji Psiapsiółka

 

Opowiedz coś:)

 

Co do moich planów- chciałabym kiedyś założyć przedszkole dla biedniejszych dzieci, w którym pracowaliby tylko bardzo inteligentni i bardzo kreatywni nauczyciele. Uczyliby dzieci od małego zarządzania emocjami, technik pamięciowych, zdrowego podejścia do siebie, świata i ludzi. Marzy mi się taka platońska współczesna szkoła^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czytać, czytać, czytać.

2. Oglądać, oglądać, oglądać.

3. Pisać.

- na początek: zaległa recenzja, artykuł na lipiec, zastanowić się nad większą pracą poświęconą twórczości ......, plus inne ważnie i mało ważne rzeczy.

4. Wrócić do fotografii.

5. Ukończyć w sezonie choć jeden maraton mtb.

 

Tyle planów, okaże się co z tego wyjdzie... Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, psiapsiółka to przyjaciel psów i pies.Pomysł powstał po przygarnięciu w opłakanym stanie suni do której mówię pieszczotliwie psiapsiółka.Ta fundacja będzie się zajmować potrzebującymi psiakami,błąkającymi się,chorymi oraz sterylizacją.

Obecnie mam stronę na fb która udostępnia zdjęcia psiaków ze schronisk czy z domów tymczasowych,pod tym samym tytułem.

Marzę aby uzbierać fundusze i otworzyć schronisko na choćby kilka psiaków.Zabezpieczenie finansowe mam bo mam rentę,tak że bym się utrzymała tylko potrzebuję fundusze na schronisko bo schronisko nie zarabia tylko potrzebuje nakładów.To co daje gmina nie wystarcza aby schronisko utrzymać trzeba nakładów zewnątrz czyli fundacji,sponsorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×