"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez julusia 29 gru 2013, 02:18
Aurora92, a skąd taki wniosek ? Właśnie widziałam Twoje zdjęcie i brzydka nie jesteś, tylko smutna.
Wenlafaksyna 225 mg
Olanzapina 10 mg
Risperidon 2mg
doraźnie: Chlorprothixen
Oddział dzienny od 13.10

przez ewelka91 29 gru 2013, 12:46
Aurora92, ja się uważałam za brzydką do teraz. Dobry makijaż, fajne ubrania - i na prawdę wyglądam spoko.
W liceum zazdrościłam dziewczynom urody. Teraz zauważyłam, że one "stoją w miejscu" a ja zaczynam "ładnieć" - o ile można to tak nazwać

przez SmutnaTęcza 29 gru 2013, 13:46
Ja za to z roku na rok jestem coraz brzydsza (co nie znaczy, że kiedykolwiek byłam ładna), a ubrania wcale mi nie pomogły. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 29 gru 2013, 13:58
Aurora92, a makijaż? I nie wiem czy dobrze kojarzę ale dodawałaś kiedyś fotkę w temacie ze zdjęciami?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ewelka91 29 gru 2013, 13:59
Aurora92, może ci się zdaje,że jesteś brzydka.
Czasem mam takie samopoczucie, że nawet jakbym zrobiła najpiękniejszy makijaż świata, to i tak czuję się brzydka.

przez SmutnaTęcza 29 gru 2013, 14:03
Indifference1, dodawałam fotkę, ale nie miałam żadnego makijażu (nie licząc podkładu, ale nakładam go raczej z przymusu (trądzik i blizny po nim))

ewelka91, jestem brzydka, bo nie mam powodzenia.

przez ewelka91 29 gru 2013, 14:16
HaH,mnie nigdy nikt nie podrywał :D
nigdy!!
no ale mam chłopaka, więc może nie jest tak źle...w sumie ja go poderwałam

przez Indifference1 29 gru 2013, 14:19
Bo chyba kojarzę twoje zdjęcie ale pewna nie jestem. Jeśli to było twoje to nie jesteś wcale brzydka, powinnaś się pokazać jak wyglądasz ale uśmiechnięta
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ewelka91 29 gru 2013, 14:20
Gdzie macie to zdjęcie? Pokażcie!

przez SmutnaTęcza 29 gru 2013, 14:21
ewelka91, a mnie nigdy nikt nie podrywał i nigdy nie miałam chłopaka. A ci, których ja podrywałam, odrzucali mnie. Za każdym razem.

przez ewelka91 29 gru 2013, 14:29
Aurora92, małe pocieszenie, znam osobiście dziewczynę 26 lat, NIGDY nie miała chłopaka, NIGDY, ale ona się tym nie przejmuje, bo jest "zakochana" w kościele, chyba zostanie starą panną. Nie jest z Tobą tak źle.
Aha, mam koleżanki na studiach, które NIGDY również nie miały nikogo - a mają już 23 lata. Moja bliska koleżanka NIGDY nikogo nie miała. Z nikim się nie całowała, nie mówiąc o współżyciu.

przez SmutnaTęcza 29 gru 2013, 14:33
ewelka91, skoro jest taka zakochana w kościele, to nie dziwota, że się tym nie przejmuje.
No a ja niestety nie mam takich znajomych, tylko ja jestem tak zacofana...

przez ewelka91 29 gru 2013, 14:34
Znam kobietę, można powiedzieć ciotka mojej "miłości z gimnazjum" - miała 30 pare lat, i nikogo nie miała.
Każdy myślał, że tak zostanie. Wyjechała do Wawy, znalazła faceta, i teraz ma dziecko i szczęśliwą rodzinę ;)))

przez mjp 30 gru 2013, 01:11
Wbijam na jęczarnie, bo piętrzą się przede mną trudności. Może powinienem pisać "wyzwania" ale nie zawsze potrafię w ten sposób je postrzegać.

Praca. Dużo pracy będzie w pracy. Jednakże, z drugiej strony moja obecna praca nie jest chyba pracą wymarzoną. Potrzebuję czegoś "więcej". Dlatego też, nie mogę przysnąć i muszę nadal szukać. Jest jeszcze mnóstwo do zmiany w sprawach zawodowych. Przyziemnie rzecz ujmując, muszę wreszcie zacząć zarabiać jakieś pieniądze, bo czas ucieka i kto wie czy to nie są najlepsze chwile. Które uciekają przez palce. Jak pomyślę o najbliższym gorącym okresie, siedzeniu po godzinach w pracy, a po powrocie o szukaniu nowej pracy i chodzeniu na rozmowy kwalifikacyjne, a oprócz tego o cyklu szkoleniowym i związanych z tym wydatkami to czuję jak wzrasta we mnie uczucie "nie chce mi sie".

Prywatne. Wydaje mi się, że stoję przed istotną szansą, żeby ułożyć sobie życie w ten sposób, że się z kimś związać. Do tej pory z reguły coś psułem w kluczowych momentach. Dobrze byłoby nie zepsuć. Z drugiej strony, ciągle mam jakieś wewnętrzne wątpliwości, ciągle chciałby płynąć na "lądy nieznane", "gonić zajączka". Tylko, że wiem, że nie powinienem już tego robić. A mimo to kusi, żeby znowu się wycofać i spróbować jeszcze czegoś. Zdecyduj się chłopie!

Zdrowie. Lekarze - :/ Badania na alergie i tysiąc pięćset innych spraw. Czasami mam wrażenie, że stanem normalnym jest u mnie jak jestem chory, a jak jestem zdrowy to wtedy powinienm się zacząc niepokoić. Masakra. Chyba już nigdy nie będę "w pełni" zdrowy. Bardzo lipa. No i ten mój baniaczek biedny. Mam problem z lękami i z natrętnymi myślami. Sporo wiem, co trzeba robić, żeby je minimalizować ale ciągle kurde popełniam te same błędy. No i chyba muszę wreszcie przed sobą przyznać, że nie radzę sobie z czymś, nie kontroluję. Stop. Ogarnij dupę człowieku i nie rób tak więcej. Zrozum.

>>>

Co do użytkowniczek z rozmowy powyżej. Ja myślę, że "nie bycie z nikim" przez długi czas, do wieku dwudziestu kilku lat, jest bez wątpienia problemem (jeżeli ktoś z kimś chce jednak być). Milion razy każdy z nas słyszał, że "problem leży w nas samych" i że zawsze można to zmienić. Potworne banały. Jednak jest to prawda. ZAWSZE można to zmienić i naprawdę się da. Wiadomo, z czasem jest trudniej w relacjach damsko-męskich, jeśli ma się ubogie doświadczenia z przeszłości. Kiedy odczuwa się presję czasu i otoczenia. Wiadomo też, że to rzutuje na ogólną samoocenę i formę psychiczną. Jednakże, małymi krokami trzeba budować wiarę w siebie i w swoje możliwości również w sferze miłości.

Ciekawe, że od każdego człowieka można się czegoś nauczyć. Kiedyś w nocy, na mieście, przed makdonaldem usłyszałem w ramach rozmowy na te tematy, że "kluczem do sukcesu jest próbować". Sama prawda.

Wszystkim życzę powodzenia i zachęcam do dawania sobie szans i próbowania.

Hej!
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Sortuj wg