Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez noname9292 28 mar 2012, 14:10
idle napisał(a):noname9292, zajebiście, cieszę się z Tobą, że ty miałeś pole do wzrastania i budowania kontaktów. Z łaski swojej, na drugi raz nie oceniaj innych tak pochopnie, bo nie każdy ma tyle szczęścia.

Nikogo nie oceniałem. Z resztą w jednych sprawach miałem szczęście, a w innych strasznego pecha, takie życie.

poczytaj sobie np to http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/d ... liscy.html Więc się nie ma się co dziwić, że otoczenie trzyma się z dala od ludzi z depresją.

Ludzie z depresją są bardzo toksyczni i bardzo egoistyczni, nie wiem czy u wszystkich tak jest, ale ja taki byłem. Wyżywałem się na bliskich, czasami potrafiłem popsuć komuś dzień swoimi żalami czy obiekcjami. Jak chodziłem do psychologa to lubiłem sobie z nią pogrywać...

Samotność

przez Stark 29 mar 2012, 17:07
Na dzień dzisiejszy, mam pewność, niema do kogo przysłowiowo "otworzyć mordy", to boli :<.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 29 mar 2012, 17:14
Archol ,zobacz ile masz tu ludzi ,czasu Ci nie starczy na gadkę szmatkę.
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stark 29 mar 2012, 17:18
paweł3, tu tak... ale bądź co bądź nie zastąpi to rozmowy "wprost", no nic, dobrze że chociaż internet dzisiaj jakoś funkcjonuje ^^^.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 29 mar 2012, 17:29
O taka znajomości i rozmowy Ci chodzi.Rozumiem. Coś bliższego. Może spróbuj w Dziale "ktoś porozmawia przez PW. ,gadu -gadu ,tyle tam samotnych dziewczyn, tylko czekają ,aż jakiś facet zwróci na Nie uwagę, zainteresuje się .To zawsze więcej i bliżej niż na Ogólnym Forum ,a jak dziołcha będzie blisko mieszkać ...już masz Towarzyszkę do porządnego "gaworzenia"( i w ogóle takie wybieraj co blisko Ciebie mieszkają). Ja w Twoim wieku takiego luksusu jak Fora ,Internet nie miałem , były tylko chamskie i mniej chamskie dyskoteki,a teraz możliwości tysiące i ...tysiące niebezpieczeństw.
Pozdrawiam .Samotność boli ,to fakt...
>>>

Samotność

przez SadSlav 29 mar 2012, 17:41
arhol napisał(a):paweł3, tu tak... ale bądź co bądź nie zastąpi to rozmowy "wprost", no nic, dobrze że chociaż internet dzisiaj jakoś funkcjonuje ^^^.

No jasne, że nic tego nie zastąpi. Ale jak wspomniał paweł3 warto dziękować dobrodziejstwu internetu bo łatwiej nawiązać jakikolwiek kontakt z druga osobą.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez zmoriartyz 30 mar 2012, 23:44
Na najbliższą rodzinę zawsze mogłem liczyć, żyję tylko dla nich.

Samotność

przez czarna megi 31 mar 2012, 09:17
jestem taka samotna nie wyrabiam juz czuje ze oszaleje, ja tylko chce by ktos ze mna popisal.. czy to jest za duza prosba??? :?

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 31 mar 2012, 16:16
jestem taka samotna nie wyrabiam juz czuje ze oszaleje, ja tylko chce by ktos ze mna popisal.. czy to jest za duza prosba???

Witaj ,
Bardzo Ci współczuję stanu położenia i odczuć Cierpienia w Stanie Tego Bytu. Krzyż ,któremu na Imię Samotność,Mocne Uderzenie w korzenie chęci bytu i trwania dalszego. Walka i znowu walka o każdy dzień i jutro też...i zawsze się uda,Z Bogiem3>>>
można zapytać ile masz lat ? Stawiam ,że nie więcej niż 20 , a jesteś spod znaku ( mogę trzy)-jesteś,strzelam:rak , ryba,a najpewniej strzelec. I jesteś już po co najmniej jednym związku z partnerem,Tak myśle mogę się mylić.
Pozdrawiam szczerze i mocno ,głęboko Wszystkiego Dobrego Tobie Czarna Megi.---Paweł3 . I uważam ,że tylko Jezus uzdrawia.Amen.
>>>

Samotność

przez depresyjny86 01 kwi 2012, 04:17
Chce do kogoś...czuje sie sam...strasznie
:)

Samotność

przez tahela 01 kwi 2012, 04:34
noname9292,
ja sie czuje dokładnie jak w tym artykule napisano,ale ja bym z chęcią była z tą osoba , chciaż moje odczucia są identyczne , jak siedziałam obok to często czułam sie winna za złe samopoczucie tej osoby, z tym, ze tam wchodziło jeszcze i chyba inne zaburzenie oprócz depresji, ale ja i tak tesknię pomimo wszystko a te wyniki ze większość by sie nie związało świadczy po prostu o małej dojrzałości tych osób, i chęci łatwego zycia o miłości nie wspominając

-- 01 kwi 2012, 03:36 --

człowiek nerwica,
Darku tulam , co byś mnie samotny był,
ja tez samotna bardzo i ponad rok to juz trwa a od maja bardzo wycięta ze świata.i jeszcze bardziej samotna

-- 01 kwi 2012, 03:54 --

no i problem był w tym,ze ktoś mi nie powiedział musiałam się domyślać wszystkiego ,bo człowiek inaczej się zachowuje jak wie, zna przyczynę
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Apofis 01 kwi 2012, 17:27
Kalebx 3 jestem pewien, że wszyscy szanują Twoją religijność. Ale nie wpychaj jej proszę w posty.

-- 01 kwi 2012, 17:57 --

Jutro będzie mnie można spotkać o 21.37 w Poznaniu na Placu Mickiewicza. Specjalnie piszę o tym w wątku samotność a nie spotkania, bo chyba mi nie zależy.
Jest rocznica śmierci papieża. Pewnie ktoś zagra Barkę, postoimy, zmówimy dwie zdrowaśki i pójdziemy do chaty. Będę szedł wolno. Patrząc się w gwiazdy. Będę zatopiony głęboko w swoich myślach. Gdybym spotkał swego znajomego zapewne bym go nie poznał.
Samotność niejedno ma imię. Sądzę, że mogą być nim też nicki osób tu piszących...
Jeszcze noc się wokół tli, a już wiem, że dzień jest zły...

Samotność

przez Abbey 01 kwi 2012, 20:09
Usłyszałam piosenkę, z którą wiąże się wiele wspomnień. Właśnie do mnie doszło ile czasu minęło od sierpnia. Od tego czasu się staczam, zwątpiłam w prawdziwą przyjaźń, stałam się całkowicie nieufna, zaczęłam czuć się najgorszym śmieciem. Śmieciem, który sam siebie niszczy. Dzień za dniem.
Minęło ponad pół roku, co w moim krótkim życiu stanowi dość długi okres, a ja nadal tkwię w przeszłości i sferze marzeń, wyznaczonych szczytów, które nigdy nie zostaną zdobyte.
Jestem samotna i nie mam do kogo napisać o moich bolączkach, nie mam po co wstawać jutro z łóżka, nie mam w kogo wtulić się i popłakać, porozmawiać.
Właśnie tego mi brakuje...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Aria 01 kwi 2012, 20:47
Również przeanalizowałam dzisiaj swoje życie. I doszłam do wniosku, że jak tak dalej będzie to będzie ze mną naprawdę źle. Nie mam przyjaciół, dobrej koleżanki, jedynie znajomych. Nie mam z kim wyjść, spotkać się. Siedzę sama całymi dniami w domu jak nie mam nic innego do roboty i próbuję znaleźć jakiekolwiek zajęcie, byleby nie myśleć o tym osamotnieniu i samotności w której tkwię. Jest mi z tym cholernie źle, a najgorsza z tego wszystkiego jest bezradność. Stoję w miejscu, samotnie, z marzeniami które się nie spełnią.
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Sortuj wg