Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką chęcią powymieniam z kimś wiadomości na PW. Jestem do dyspozycji prawie cały dzień. Jeżeli to ma dla Was jakieś znaczenie to jestem mężczyzną (no dobra chłopaczkiem) i mam 21 lat. Dla mnie nie ma znaczenia jakiej jesteście płci lub ile macie lat. Każdy może do mnie napisać. Chętnie wysłucham, doradzę, również pomogę jeżeli będę umiał. Możecie do mnie pisać wszyscy i o wszystkim (nic mnie już nie zdziwi). Jestem osobą samotną i bardzo się ucieszę jeżeli ktokolwiek napisze.

A i dodam, że ja pierwszy raczej nie napiszę bo się wstydzę mimo, że tyle tu osób zamieściło swoje 'ogłoszenia'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nawiązać kontakt z jakąś dziewczyną... W sumie w co ja wierze nigdy takiej znajomości nie miałem i pewnie mieć nie będę ale spróbować chyba można nie? Jestem człowiekiem który nie potrafi rozmawiać z ludźmi lecz mimo wszystko chętnie chciałbym poznać jakaś dziewczynę która ma podobne problemy... Jeśli jest ktoś zainteresowany to pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1543457 - GG.

 

Piszcie jak chcecie pogadać. ;)

Pracowałem w sklepach z elektronikom użytkową. Potem na wyższych stanowiskach.

Ostatnio bawię się w krótkofalarstwo. Jestem dzieckiem komputera, od najmłodszych lat szalałem na C64 i Amidze 600. Mam jeden sprawny egzemplarz. Uwielbiam sprzęt audio.

Ostatnio nawet zająłem się działką warzywną i robieniem wędlin.

Uwielbiam samochody i sam je naprawiam w wolnym czasie.

A raczej naprawiałem, bo nerwica nie daje żyć ;) Ale pogadać można!

O wszystkim i o niczym.

 

26 lat. Wrocław.

 

Aha. Jak się tylko z tego wyliżę, chce kupić Fiata 126p, wyremontować i pojechać dookoła Polski. A jak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogadam na pw mam silne objawy depresji jestem DDA Na koniec stycznia chłopak mnie zostawił przez DDA i nie mogę dalej się pozbierać. Po wiadomości na PW mogę podać numer gg bo muszę założyć sobie na tę okazję. Mam 23 lata a swoje 24 urodziny spędzę z obcymi ludźmi nie wiedzącymi że mam urodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×