Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Łapa więcej czasu się użalaj i narzekaj jakie te życie jest złe ;).

 

Albo.. odważ się żyć.

Nie żebym się czepiała, ale... co Ci do tego, czy Łapa się użala, czy nie? Wyraził chęć poznania osób z forum, bo do tego ten wątek służy. Chcesz, to do niego napisz, nie, to nie pisz, a Twoje opinie to Twoje opinie i, no offense, najwyraźniej samego zainteresowanego nie obchodzą, co jest zresztą zrozumiałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa więcej czasu się użalaj i narzekaj jakie te życie jest złe ;).

 

Albo.. odważ się żyć.

Nie żebym się czepiała, ale... co Ci do tego, czy Łapa się użala, czy nie? Wyraził chęć poznania osób z forum, bo do tego ten wątek służy. Chcesz, to do niego napisz, nie, to nie pisz, a Twoje opinie to Twoje opinie i, no offense, najwyraźniej samego zainteresowanego nie obchodzą, co jest zresztą zrozumiałe.

Pan Salim wygląda mi na typowego przedstawiciela rasy "normalus-ignorantus",który to nawet nigdy nie "skaził" swojego umysłu choćby definicją zaburzeń,kłopotów i innych,przybywa, i daje rady...

Tyle że to tak,jak ja bym radził co mają zrobić naukowcy zajmujący się fizyką kwantową.

"Gówno wiem,ale się wypowiem,"BO TAK" " (wiem,za dużo cudzysłowów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem sympatyczna, z poczuciem humoru, dystansem do siebie, w miarę rozmowna. Szukam kogoś o podobnych cechach. Chcę umilić sobie swoje czas rozmową na GG, z czego mam nadzieję wyniknie jakaś stała, pozytywna i zżyta znajomość. Moje GG: 20490389.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie nawiążę z kimś kontakt przez. GG mogę podać na PW, nie ma co się upubliczniać ;) Pozdrawiam, 22-latek.

P.S. Proszę nie sugerować się nickiem - ot takie odzwierciedlenie mojego prymitywnego poczucia humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa więcej czasu się użalaj i narzekaj jakie te życie jest złe ;).

 

Albo.. odważ się żyć.

Mi tam lepiej idzie robienie czegokolwiek jak się użalam i narzekam. Szczególnie jak się nie chce czegoś robić, to narzekanie jakie to okropne podczas robienia tego dużo lepiej działa niż "pozytywne nastawienie", które zwykle się zwyczajnie sypie po paru dniach bo za tym nie idą żadne stałe uczucia tylko się robi pojebany kontrast pomiędzy cierpieniem/lękiem/objawami somatycznym a pozytywnymi myślami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×