Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłabym napisać tylko "ja też", bo w sumie po co powtarzać po raz xxx "jeśli ktoś chce pogadać, to jestem otwarta", ale to by było przejawem niesamowitego lenistwa, a trzeba przynajmniej tworzyć pozory normalności.

Hej, jestem człowiekiem, napisz do mnie jeśli ci smutno, jeśli z kimś się pokłóciłeś, jeśli coś cię boli albo czujesz się samotnie. Coś na to poradzimy.

(ostrzeżenie: analizuję wszystko 56x więcej niż powinnam, gadam głupoty i czasem przeżywam załamania nerwowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym napisać tylko "ja też", bo w sumie po co powtarzać po raz xxx "jeśli ktoś chce pogadać, to jestem otwarta", ale to by było przejawem niesamowitego lenistwa, a trzeba przynajmniej tworzyć pozory normalności.

Hej, jestem człowiekiem, napisz do mnie jeśli ci smutno, jeśli z kimś się pokłóciłeś, jeśli coś cię boli albo czujesz się samotnie. Coś na to poradzimy.

(ostrzeżenie: analizuję wszystko 56x więcej niż powinnam, gadam głupoty i czasem przeżywam załamania nerwowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapiszon96, artysta niespelniony i filozof to ciekawe ale to wszystko jakos tak emo brzmi.. i 96 sugerujące ze moze jestes z '96 roku :(

zastanawiajace jakie mozna miec osiagniecia artystyczne w tym wieku :P

 

No cóż, małe albo duże :) Ja raczej należę do tych pierwszych :P Może w moim przypadku bardziej pasowałby termin pseudoartysta... No nie wiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana zdań, własnych frustracji i smutków wzajemne przetrawienie. Życie, które zaskoczyło nas wrogością, dziwnością. Dzień każdy: poranny obraz gęby swojej w lustrze (któż to jest?!), nieustanna walka o trwanie (nie bardzo trwania tego widząc sens), ludźmi obrzydzenie i zafascynowanie jednocześnie. Wzrok smutny, zamyślony, uchwycony w tłumie i myśl: ten człowiek to, co ja czuje! Ale jak tu podejść? Jak istotę tak w pancerzu bólu swym zamkniętej zainteresować własną, takąż samą marnością?

To jest właśnie wirtualna próba. Próba znalezienia istoty chcącej zwyczajnie pogadać, poznać się, wymienić tym, co samotnie, wewnętrznie, boleśnie przeżywamy.

 

P.S

Takim stylem zazwyczaj się nie posługuję (ani w mowie, ani w piśmie), więc bez strachu ; ) Całkiem przeciętnym, 21 letnim chłopakiem z Gdańska jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. Niestety sytuacja zmusiła mnie do tego, a także do usunięcia gg. Trochę się zmieniło przez ten czas, ale jeśli ktoś ma ochote porozmawiać to zapraszam na pw. I z góry przepraszam osoby którym nie odpisywałam przez ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapiszon96, artysta niespelniony i filozof to ciekawe ale to wszystko jakos tak emo brzmi.. i 96 sugerujące ze moze jestes z '96 roku :(

zastanawiajace jakie mozna miec osiagniecia artystyczne w tym wieku :P

 

No cóż, małe albo duże :) Ja raczej należę do tych pierwszych :P Może w moim przypadku bardziej pasowałby termin pseudoartysta... No nie wiem :lol:

eh no wlasnie nieduze. dorobek artystyczny to nie jest cos co powstaje w 5 minut a na sukces trzeba latami zapierdalac ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×