Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rydz

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jeżeli CIe nie stać na pomoc, o gnij w swoim zafajdanym świecie... Chcesz sie czuć dobrze? kasa, kasa, kasa... A gdzie zwykła życzliwość, chęć niesienia pomocy, wiara w "ja pomogę, kiedyś i do może wrócić? "
 2. Pomoc Online- pomoc e-mail, ale płać głupcze...
 3. Mąż wraca do domu na kilka dni :)
 4. Rydz

  witam :)

  I ja CIę witam :) Choć sama jestem świerzynka forumowa :)
 5. Rydz

  szukam przyjaciół :)

  Piękna oferta matrymonialna...
 6. Rydz

  matka furiatka

  A co kiedy jest się zdenerwowanym, ale nie można wyjść? NIe ma się pod ręką piłki, ni nic, by dzieci nie widziały, mamusia się denerwuje, a nerwy są już tak zszargane, ze ledwo na włosku trzymane? Krzeknąć, nie krzyknąć, spokojnie powiedziec, gdzie dziecko widzi ze CIę nosi. Zamiast piłeczek, nie piłeczek innych takich, jak czujesz ze powoli opuszcza Cię siła, opuszcza cierpliwość, zadzwoń do przyjaciela i się wygadaj. Ochłoń, kiedy nie można wyjść z domu zostawiając zbyt małe na to dzieci.
 7. też uwielbiam takie wycieczki :)
 8. Rydz

  Witam :)

  Jer, młoda od września sie dostała, więc pewnie będzie łatwiej Indifference1, na dzień dobry coś takiego to wręcz szokujące ALe juz jest OK, wiem o co chodzi :) -- 29 kwi 2014, 00:08 -- Jest mi dziś tak bardzo do niczego, ze mimo pory ide sobie frytki zrobić. Później będę płakała ze mi waga rośnie, ale wolę to od spaceru po piwo.
 9. Rydz

  Witam :)

  Ja się tak szybko nie zrażam Witaj :)
 10. Rydz

  Witam :)

  Jer, planujemy że uda nam się całą rodzinką wyjechać. Jak będzie zobaczymy, staram się być dobrej myśli :) jednak czym są np dwa tygodnie w porównaniu do całego roku, gdzie itak robi się ciągle to samo. Do miasta w którym sie urodziłam nie wrócę, tamjuż nie ma nic, co mogło by mnie zatrzymać. Właściwie cały czas jestem w drodze, w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.
 11. Rydz

  Witam :)

  Nie mam takiej opcji. Mam tylko męża w delegacji i dzieci 24/h.
 12. Rydz

  Wkurza mnie:

  Tu też zwracam honor, moje mają 6 i 4 , i staram się uchować od degeneratów Myślałam że mówisz o takich maluchach co się drą , w piłkę grają itp.. :)
 13. Rydz

  Witam :)

  och, gdybym tak mogła wyjść i wrócić do czystego domku :) marzę o tym :) Ta monotonia mnie zabija, dzień w dzień to samo. Wstać syna wyprawić do zerówki, córce śniadanko, sprzątanie, gotowanie, debrać syna obiad, plac zabaw, czy spacer, zakupy, rachunki wieczór, obowiązki w domu, spanie wstanie... :/ jobla można dostać.
 14. Rydz

  Witam :)

  Jer, mam nadzieję że mi się uda. Tyle ze musze się zmuszać zeby z domu wyjść. Ostatnio nic mi nie idzie Patrzę własnie na stertę ubrań do poskładania, nie mam na to ochoty, sił WIem, zamiast przy kompie lepiej ruszyć tyłek i zrobić co jest do zrobienia, jednak brakuje mi motywacji? przeciez mogę to zrobić jutro, bądź po jutrze...
×