Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

crunchy

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. crunchy

  ot

  Mushroom, Tak :)
 2. crunchy

  ot

  zgłaszam się!
 3. crunchy

  Czy masz?

  tak, żółwia :) czy masz samochód?
 4. crunchy

  Wyraź siebie poprzez obrazek.

  Dziś mam dobry humor :)
 5. crunchy

  Debiut

  Wybaczyć można, zapomnieć nie. Czasami warto dać tą drugą szanse. W pełni i szczerze! Szukając wszędzie oznak "zdrady" sama tylko się nakręcasz. Myślę, że z czasem idzie ponownie komuś zaufać. Człowiek jest tylko człowiekiem i każdy popełnia błędy! Wiem, co czujesz z przeszłością. Zawsze patrzyłem w przeszłość, teraz jestem na takim etapie, że chcę to za wszelką cenę zmienić. Przeszłości nie zmienisz, ale to co będzie jak najbardziej :)
 6. crunchy

  Debiut

  Cześć! :) Myślę, że czeka Cię poważna rozmowa z chłopakiem! Skoro sobie wybaczyliście, to wybaczyliście... Sprawdzasz mu maile, smsy i co? Dalej coś kombinuje? Skoro jesteście zaręczeni to chyba jednak nie :) Porozmawiaj z nim, znacie się tyle lat, nie ma się czego obawiać.
 7. crunchy

  ulubiony aktor/aktorka

  Aktorki: Jennifer Lawrence, Winona Ryder Aktorzy: Tom Hanks, Elijah Wood ( nie za Władcę Pierścieni, a za serial Wilfred :) kto nie widział to polecam! ) Marek Kondrat.
 8. Third World - Inna Time Like This [videoyoutube=]https://www.youtube.com/watch?v=pBBq-nx_zd4[/videoyoutube]
 9. crunchy

  Hej

  21 starsza ode mnie o rok było, minęło. Oby teraz było tylko lepiej.
 10. crunchy

  Marihuana

  Ja parę razy zwymiotowałem, ale to po prostu przegiąłem, mieszając z alkoholem Czasami ma się jakieś chore wkręty, ale jak ma się ogarniętych znajomych w pobliżu to uspokoją Ja jak palę to staram się z góry podchodzić do tego z pozytywnym nastawieniem. Wszystkie smuty odstawiam na bok, co by się dobrze bawić. Po to właśnie palę. Jakby Ci się zdarzył jakiś badtrip. Polecam przyjąć szybko dużo cukrów. Wypić puszkę coli, zagryźć czekoladą to faza schodzi moment i nie ma problemu.
 11. crunchy

  Hej

  Jak się poznaliśmy to była wolna, nie jestem takim typem faceta, który podbija do zajętych nie wiem czemu Cię to bawi... nikt tego nie może zrozumieć, że można pokochać przez internet co w tym takiego dziwnego? Spędzaliśmy ze sobą całe dnie, rozmawiając na skypie, grając w różne gry. Woleliśmy spędzać czas ze sobą, zaszycie w swoich pokojach, niż wychodzić do ludzi. To normalne, że więź się pomiędzy nami wytworzyła. Co do tego, że ona miała chłopaka. Miałem jej zabronić? Strasznie dziwne to wszystko było... wszyscy moi znajomi mnie opie#$alali za to, że dalej utrzymuje z nią kontakt. No ale sam musiałem w końcu do tego dojść.
 12. crunchy

  Hej

  Tak, mówiła, że mnie kocha. Mieszka praktycznie na drugim końcu Polski. Mieliśmy się spotkać jakoś po roku, ale się bała, że jej chłopak się dowie, jakieś inne ściemy. Strasznie się wtedy pokłóciliśmy, ale no w końcu znowu rozmawialiśmy. Z czasem sobie zdałem sprawę, że moje uczucie do niej jest zupełnie inne, niż jej do mnie. No, ale byliśmy już na takim etapie, że nie potrafiłem sobie wmówić, żeby dać spokój. Spotkaliśmy się, była okazja. Na 3 dni. Na "neutralnym" terenie fajnie było, ale uświadomiłem sobie, że i tak nigdy nie będziemy w związku, a jak mam ją spotykać raz na pół roku albo i dłużej to to jest bez sensu. Za długo do tej decyzji dojrzewałem, zdecydowanie za długo tak jak pisałem wcześniej, trudno mi było ją zostawić, bo mimo, że wśród facetów jest taka obrotna, to jednak jest bardzo samotna, a ja byłem jedyną osobą której mogła wszystko powiedzieć. Nie chciałem zostawiać przyjaciela, ale postąpiłem samolubnie, za co mam wyrzuty sumienia. Z drugiej strony... stałem w miejscu, wegetowałem, czekałem na jakiś cud. Wydaje mi się, że z biegiem czasu to sobie wybaczę i okaże się to słusznie podjętą decyzją.
 13. Zlikwidowałbym islam, nie wyznawców islamu, ale sam islam. Uważam,że ta religia prowadzi tylko i wyłącznie do konfliktów.
 14. crunchy

  Hej

  Mimo,że internetowy to ekhm... znaliśmy się dobrze zresztą jak się spotkaliśmy to jakiś większych krępacji nie było, bo się znaliśmy jak łyse konie
 15. crunchy

  Skojarzenia

  Tsunami - Indie
×