Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

Do tego dużo witaminy D3 ( nawet 4000 jednostek + 3 mg kwasu foliowego , B6 i B12 ) . Często dopiero kwas foliowy w mega dawkach pozwala "otworzy" się na pełne działanie antydepresantów . Kup sobie Orotan litu sama w Necie i bierz po dwie kapsy dziennie rano i wieczorem . Uwierz mi wiem  , co mówię ,,,, albo rób co zechcesz .

 

Proszę wytłumacz, dlaczego taki mix witamin jest skuteczny? Jestem bardzo ciekawy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Abigail_1Sm25 napisał:

Trzymam kciuki 🙂 

Dziękuję :-)

Drugi dzień bez. Wczoraj odczuwalam zmęczenie od ok 18, mimo że wstałam kolo 11. Tyle że zmęczenie nie ułatwiło wieczornego zasniecia. Znowu 2 godziny przewracania z boku na bok. Pojawił się też ból głowy, który utrzymywał się jeszcze rano. Dzisiaj jest jakby lepiej, zobaczymy co reszta dnia przyniesie ale na razie przebiega to całkiem znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeoZak napisał:

Jestem bardzo ciekawy 🙂

LeoZak

 ---proszę Cię -z całym szacunkiem do Twojej Osoby ----.Wejdż w PubMed , poczytaj w internecie , pogrzeb w dokumentach , a na pewno znajdziesz to o czym napisałem i to lepiej wytłumaczone niż zrobiłby to ja sam .

 Pozdrawiam.(-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2018 o 12:58, Kalebx3 Gorliwy napisał:

LeoZak

 ---proszę Cię -z całym szacunkiem do Twojej Osoby ----.Wejdż w PubMed , poczytaj w internecie , pogrzeb w dokumentach , a na pewno znajdziesz to o czym napisałem i to lepiej wytłumaczone niż zrobiłby to ja sam .

 Pozdrawiam.(-:

Ja nie umiem eng :( Szkoda ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh za drugim razem nie chce zatrybić, chodzę cały poddenerwowany tylko. Nastrój do dupy nawet się nie pocę łykam od 1.5 tygodnia 90MG i klapa totalna, same lęki. Chyba jestem tak wyczulony na noradrenaline że zabija we mnie całą serotoninę, w poniedziałek wizyta u psychiatry chyba zmienimy na paroksetynę albo klomipraminę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ponuryżniwiarz napisał:

Eh za drugim razem nie chce zatrybić, chodzę cały poddenerwowany tylko. Nastrój do dupy nawet się nie pocę łykam od 1.5 tygodnia 90MG i klapa totalna, same lęki. Chyba jestem tak wyczulony na noradrenaline że zabija we mnie całą serotoninę, w poniedziałek wizyta u psychiatry chyba zmienimy na paroksetynę albo klomipraminę.

Żeby sprawdzic , czy lek działa trzeba min, 6-8 tygodni , po 15 dniach są same nieprzyjemne skutki uboczne. Ja tak miałem z Wenlą , teraz po 2.5 miesiąca działa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, serotoninowiec napisał:

Żeby sprawdzic , czy lek działa trzeba min, 6-8 tygodni , po 15 dniach są same nieprzyjemne skutki uboczne. Ja tak miałem z Wenlą , teraz po 2.5 miesiąca działa ok.

To ja wiem, 4 tygodnie łącznie jestem z początku 60 mg od 1.5 tygodnia 90mg i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nikt36 

to spora dawka, wystarczająca by stwierdzić, że ten lek jest po prostu nieskuteczny.
niewielu osobom pomaga, wnioskując po tym temacie.

wenlafaksyna na pewno lepsza, warto sprawdzić, lecz ja sam mam zaburzenia osobowości i przez to też żaden lek mi do końca nie pomaga, bo psychika i tak znajdzie sposób by się zdołować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niesierpliwych. Otóż po 7 tygodniach, w tym 2,5 tygodnia 90mg dulsevia zaczęła klepać i wyrywać z butów. Od środy latam jak nakręcona, sama siebie nie poznaję. Niedawno szłam do lekarki z prośbą o zmianę leku, bo w ogóle nie.działa, ale ona poprosiła o cierpliwość i podniosła mi do 90mg, opłacało się. Nie wiem czy nie będzie huśtawki nastroju, ale dzisiaj jest dobrze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień nie biorę Dulo, skończyłem na 30 mg mniej więcej po półtoratygodniowym odstawianiu. Prawdopodobnym jest, że dopiero dziś zaczynam czuć efekt odstawienny z racji bardzo długiego półtrwania czy zejście z tego leku ostatecznie jest stosunkowo bezbolesne i nie powinienem swojego negatywnego samop[oczucia wiązać z Duloksetyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@byrgh to zapewne sprawa osobnicza. Każdy może mieć inaczej.

9 dni nie biorę. Odstawiłam z dnia na dzień z 60 mg. Jedyna różnica to ciut większy apetyt  (na Dulsevii w ogóle nie czułam głodu, jadłam na siłę) i mam wrażenie że trochę odmrozily mi się emocje. Co prawda objawiło się to w mało pozytywny sposób, bo lekkimi eksplozjami z powodu wqrwienia, ale wolę tak niż emocjonalną śmierć. Nastrój na leku mi się nie poprawił, więc po odstawieniu nie mam zjazdów. Nie było z czego zjeżdżać.

Nadal natomiast utrzymują się problemy z zasypianiem, które pojawiły się jak zaczęłam brać Dulsevie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tygodniach zrezygnowałem z tego leku, ponieważ słabo działał przeciwlękowo oraz w ogóle nie aktywizował. Teraz biorę Anafranil. Wyższych dawek nawet nie chciałbym próbować ze względu na koszta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×