Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

junona

Użytkownik
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy warto zamienić mianserynę 30mg na Trittico ? Do tej pory brałam Lerivon na sen, ale chyba tolerancja wzrosła i poza tym zaczęłam tyć. Chodzi mi tylko o nasenne działanie, bo na depresję biorę duloksetynę.
 2. Do niesierpliwych. Otóż po 7 tygodniach, w tym 2,5 tygodnia 90mg dulsevia zaczęła klepać i wyrywać z butów. Od środy latam jak nakręcona, sama siebie nie poznaję. Niedawno szłam do lekarki z prośbą o zmianę leku, bo w ogóle nie.działa, ale ona poprosiła o cierpliwość i podniosła mi do 90mg, opłacało się. Nie wiem czy nie będzie huśtawki nastroju, ale dzisiaj jest dobrze.
 3. Dulsevię biorę 6 tygodni, w tym 10 dni 90mg. Dwa tygodnie były trudne, po czym nie działo się nic, jakbym łykała cukierki. Lekarka podwyższyła do 90mg i od trzech dni czuję poprawę nastroju. Widać, że SNRI długo się rozkręca.
 4. ponuryżniwiarz, a jak bylo przy pierwszym podejściu do duloksetyny ?
 5. Podobno tak, na takie dolegliwości przepisala mi lekarka, ale w dawce 60 mg + 10 mg mianseryny / Lerifon / na sen Na razie biorę 4 tygodnie i oprocz lekkiej dygotki i niemilego pobudzenia, nie czuję poprawy
 6. W moim przypadku tak jest. Odkąd choruję na depresję ponad cztery lata, cierpię na zespół jelita drażliwego. Uświadomił mi to lekarz internista i psychiatra. Leki uspokajające, przeciwlękowe trochę pomagają. Sertralina, którą biorę dziewiąty miesiąc przestała działać i znowu się zaczęło
 7. Średnio wysoka, bardzo optymalna. Ja byłam pewien czas na 20 mg.
 8. To nieźle. Na sertralinie jestem 4 tygodnie, obecnie 75 mg. i wszystko jest na plus, ale chyba skończy się na 100 mg. Zauważyłam, że prof. G. ma zasadę- minimum rok lub nawet dłużej.
 9. Dark To prawda, fluoksetynę odstawiłam z dnia na dzień i nic się nie działo. Esci- około 3 tygodni. Mógłbyś napisać coś na temat jak odstawia się sertralinę.
 10. Dark Passenger Przecież rzucenie palenia jest bardzo łatwe, próbowałam ze 100 razy (żart). A propos Zybanu to stosowałam go, ale...nie udało się
 11. smieska1986 U mnie jak antydepresant dobrze załapie to też bardziej chce mi się palić.
 12. Moim zdaniem, może doprowadzić do zespołu serotonicznego.
 13. Słodycze,szczególnie czekolada podnoszą poziom serotoniny. Jej deficyt powoduje, że mamy ochotę na nie. Przed leczeniem, kiedy byłam w bardzo złym stanie, słodycze były moją główną dietą. Po dwóch miesiącach zażywania esci nieodparta ochota na słodkości minęła.
×